Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
bbenno
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Okt 2017, 22:55

Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas bbenno »

Otsime koheselt krohvijat Tallinna kesklinnas restaureeritavale vanale korterile.
Korteri krohivtav ala on umbes 50 m2. Tubade kõrgus on 3,2m, krohvitava seina pikkust umbes 50 m.
Vannitoas oleme huvitatud tadelaktiga seinte viimistlusest.
Palun esialgse hinnapakkumise ja täpsustuste osas kirjutada: brittabenno@gmail.com
Külaline
külaline

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

bbenno kirjutas: 26 Okt 2017, 23:03 Korteri krohivtav ala on umbes 50 m2. Tubade kõrgus on 3,2m, krohvitava seina pikkust umbes 50 m.
Nende antud arvude järgi tuletada tegekikku krohvitavat ala, kuulub juba kõrgema matemaatika valdkonda.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Külaline, mis seal keerulist on?...3,2m x 50jm = 160m2.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Urmas »

bbenno kirjutas: 26 Okt 2017, 23:03
Korteri krohivtav ala on umbes 50 m2.
Manowar kirjutas: 10 Nov 2017, 02:46 Külaline, mis seal keerulist on?...3,2m x 50jm = 160m2.
110m2 on vahe ja lisaks tahaks näha kesklinna korterit, milles on seina pikkus 50m. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas kirjutas: 10 Nov 2017, 17:04 lisaks tahaks näha kesklinna korterit, milles on seina pikkus 50m.
Ummi.Keskmise 50m2 ruuduse korteril ongi keskmiselt 50jm seina.Mis siin keerulist on.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Urmas...mina loen välja antud töökirjeldusest seda, et on vaja krohvida 50m2 põrandapinnaga korter, millel on seinte jooksvaid meetreid 50 ja lae kõrgus 3,2m.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Urmas »

bbenno kirjutas: 26 Okt 2017, 23:03
Korteri krohivtav ala on umbes 50 m2.
Selles lauses ei ole juttu korteri pindalast, vaid korteri krohvitavast alast ja sõnad "krohvitav ala" tähendab seda ala, mida on vaja krohvida.
bbenno kirjutas: 26 Okt 2017, 23:03
... krohvitava seina pikkust umbes 50 m.
Sõna "sein" on omastavas käändes ja ainsuses ehk üks konkreetne sein, millel pikkust 50m. Ei ole kirjutatud, et seinte pikkus on 50m või jooksvat meetrit.

Kui ma nüüd kirjutaks hinnapakkumise 160m2-le, kas ei või tulla vastus, et mis 160m2 ma jahun kui tööpakkumises on konreetselt kirjas, et krohvitavat ala on umbes 50m2 ja nii lolli töömeest, kes ei oska kuulutusest õigeid numbreid välja lugeda, palkama ei hakka. Kas nii?

Ei tahaks olla tähenärija, aga eesti keel ei ole nii raske, et ei suudeta ühte tööpakkumise kuulutust kirjutada üheselt mõistetavalt ja peab hakkama aimama, mida kuulutuse kirjutaja mõtles.

Ma võin paljude siinsete lugejate jaoks olla lihtsalt üks loll pedant eesti keele suhtes, aga ma tean, et see pedantsus on mulle toonud mitmeidki objekte, sest kui tellijal on tulnud valida mitmete hinnapakkumiste vahel, siis nad on hiljem maininud, et kuigi minu hind oli natuke kõrgem, aga eelistasid mind konkreetse ja grammatiliselt korrektse hinnapakkumise pärast, mille sisu oli üheselt mõistetav.

OT. Kooliajal ei olnud eesti keeles mingi oivik(kesmine hinne oli vist 3,1) ja keskkooli 9.klassis olin eesti keele pärast suvetööl. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Urmas, tegelikult pole sisulist vahet, kas on tegu 50m2 või 160m2, teed ruudupõhise hinna ja pole mingit jahumist kõrgemast matemaatikast!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Manowar kirjutas: 11 Nov 2017, 14:13 Urmas, tegelikult pole sisulist vahet, kas on tegu 50m2 või 160m2, ...
Sisuline vahe on tööle kuluvas ajas! 3 tööpäeva versus 10 tööpäeva.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Urmas kirjutas: 11 Nov 2017, 14:24
Manowar kirjutas: 11 Nov 2017, 14:13 Urmas, tegelikult pole sisulist vahet, kas on tegu 50m2 või 160m2, ...
Sisuline vahe on tööle kuluvas ajas! 3 tööpäeva versus 10 tööpäeva.
...ja mis sa sellega nüüd öelda tahad, jättes minu jutust välja kõige olulisema: "teed ruudupõhise hinna"?
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Tahtsin öelda seda, et ka tööpakkumine võiks olla konkreetsem, sest me kõik(või vähemalt ise küll) planeerime oma tööaega ja ootaks seda ka tellijatelt. Minu arvates tellijad ei ole Jupiterid ja töövõtjad Härjad, kellel pole sõnaõigust! Ehitajate töö ei ole nagu poliitikutel- ümmarguse mulli suust välja ajamine.
Praegusel teemal viskasin kivi tööpakkuja kapsaaeda ehk kui raske on kirjutada numbreid(oma postituses ta neid ju mainib) võimalikule töövõtjale arusaadavas keeles. Manowar, kas sina said TÄPSELT aru, mitu m2 on ikkagi vaja teha?
Viimati muutis Urmas, 11 Nov 2017, 17:33, muudetud 2 korda kokku.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ma saan aru, et ummi tahab tunnihindega pakkumist teha!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas: 11 Nov 2017, 16:32 Ma saan aru, et ummi tahab tunnihindega pakkumist teha!
Tänan muretsemast minu pärast, aga vabad kohad "tantsukaardil" on mul alates järgmise aasta veebruari lõpust.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas kirjutas: 11 Nov 2017, 17:03 Tänan muretsemast minu pärast, aga vabad kohad "tantsukaardil" on mul alates järgmise aasta veebruari lõpust.
Mida asjatamist siis?
Lärtsub ja targutab teemas kui endal puudub võimekus.
tantsukaardil? my ass, nagu plika.tra ma ei või.
Külaline
külaline

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 11 Nov 2017, 18:10 Mida asjatamist siis?
Lärtsub ja targutab teemas kui endal puudub võimekus.
tantsukaardil? my ass, nagu plika.tra ma ei või.
Kas sinu vanemad üldse ei jälgi, millistes foorumites sa käid? :scratch:

Urmas
Andresto
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 737
Liitunud: 29 Nov 2008, 00:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Andresto »

Lugupeetud kolleegid. Aga mina sain hoopis kolmanda krohvitava pinna m2 suuruse! Kes siin mainis, et korter on 50m2? Öeldi, et renoveeritav vana korter, krohvitava alaga 50m2. Kes ja millasest, on põrandaid krohvima hakatud! See 50 on hoopis lagi, mille pindala = ca 1:1 põrandaga. 50m pikkune sein 160m2 + lagi 50m2, sain 210 m2. Teeme pakkumised m2 põhiselt. 50m2 täishinnaga, 160m2 saab juba sõbrahinda, aga minu 210m2, siin teen "linna parima hinna." Pakkumised saadetud ja loogiline, et mina võitsin. Lähen kohale ja !!!: Lagi 50m2 lammutatud, ca 1/3 seinapikkust samuti - no tulevat klaaslagi- ja sein. Järele jäi ca 100m2. Linna parim hind, viis mind kahjumisse. Mida tahtsid öelda? Ilma asja nägemata, asjaomanikuga rääkimata, selgitavaid küsimusi esitamata, ei saa isegi uusehituses, ammugi ei renoveeritavas, mingeid hindu nurgatagant välja pritsida.
Selles mõttes olen Urmasega päri, (jah, olgu Ta pedant) et tööpakkuja andmed, on väljendatud segaselt ja selliste pakkujatega tegeldes, võivad nad sattuda taolistesse meeltesegadusse, kus algsest alates 50m2, 160m2 ja "minu 210m2", jääb vahel järele "kuldne keskmine" 100m2. Andestatav on, kui ta ajab segi krohvimati ja krohvi armeerimisvõrgu vms. - saame aru, aga numbrilisi lähteandmed, ei tohiks "susida!" Andres
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Mida te jahute, kui inimene küsis krohvitööde hinda, siis, suudate ligikaudse ruuduhinde ikka asjale teha, kui see on sobilik, lähed kohale, vaatad üle, kitsaskohtade selgumisel korrigeerid(selgitad) ja teed lõpliku hinnapakkumise, kui inimene pole tegev ehituses või ei oska ennast õigesti väljendada, siis ei saa kohe talle näppu p...e surada ja tänitama hakata, minu pärast ajage oma asju kuidas tahate, kui ei suuda või ei taha hetkel teadaolevate andmete põhjal ühtki enamvähem hinda öelda, ärge siis öelge!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Krohvimistöö Tallinna kesklinnas

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Minu viimane ütlemine selles teemas ühe loetud mõtteteraga.

"Õigekiri on oluline, kui ei taha loll näida. Aga tahetakse!" (mõttetera ÕL ühe artikli kommentaariumist)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta