soovitage aiameistrit Harjumaal

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
kollane maja
külaline

soovitage aiameistrit Harjumaal

Lugemata postitus Postitas kollane maja »

Tere!

Soovitage aiameistrit, kes teeks valmis puitaia Harjumaal! Materjali pakkumised on samuti teretulnud!
Punane katus
külaline

Re: soovitage aiameistrit Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Punane katus »

Tere

Mul on vanast ajast jäänud üle materjale, mis peaksid täpselt sobima, et ehitada kollase maja juurde ilus aed.
Materjali hind jääks suurusjärku 42,8 eurot

Et siis selline vastus, sellisele küsimisele
kena aed
külaline

Re: soovitage aiameistrit Harjumaal

Lugemata postitus Postitas kena aed »

Teeksime Teile täpselt sellise aia nagu Teie soovite ja meil on väga paindlikud hinnad nii materjali suhtes kui ka paigalduses!
Kirjutage meile oma soovist ja me aitame Teid!
ravo@aedjamaterjal.ee
ehitus@aedjamaterjal.ee
56748588
Aiaekspert
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 17 Mär 2014, 17:12
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: soovitage aiameistrit Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Aiaekspert »

Tere,

12aastase kogemusega aedade tootmises ning paigalduses firma Aiaekspert OÜ on valmis Teile tegema sobiliku pakkumise ning pakkumise sobivusel ka konkreetse aiaprojekti vastavas programmis, vastavalt Teie soovidele ning disainile.
Kirjutage meile enda nägemusest millist aeda soovite, palju on meetreid, mitu väravat jne ning meie müügiesindaja vastab Teile hinnapakkumisega.

www.aiaekspert.ee
aiaekspert@aiaekspert.ee
myyk@aiaekspert.ee
www.aiaekspert.ee

Aiad, väravad, automaatika. Müük, paigaldus
mesilane7
külaline

Re: soovitage aiameistrit Harjumaal

Lugemata postitus Postitas mesilane7 »

Suured kogemused aiaehitamisel ja materjali müümisel.tel.56639905
rakenusmies 8
külaline

Re: soovitage aiameistrit Harjumaal

Lugemata postitus Postitas rakenusmies 8 »

Kui Teil omal materjalid olemas ,siis teen lihtsamad aiad valmis 19 eurot = 1jm.
Kui soovite niiöelda võtmed kätte pakkumist ,siis kirjutage täpsemalt ,mida soovite

Teie aiameister
press.fred@gmail.com
5017008
valde
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 08 Jaan 2014, 22:18

Re: soovitage aiameistrit Harjumaal

Lugemata postitus Postitas valde »

Tere. Kas olete juba leidnud omale aia ehitaja. Olen 30 aastat ehituses olnud ja teinud erinevaid ehitustöid. Ka lippaed ei ole võõras. Aedadest viimati sai tehtud Mähel väga kaunis kaartega lippaed nurgakrundile . Aadress oli Arnika tee ja Kupra tee rist. Eelmisel sůgisel ehitatud. Kui olete huvitatud minu tööst ja kaunist aiast, soovitan vaatama minna. Kahjuks sellest aiast mul ei ole pilti saata.
Olen huvitatud teie pakutavast tööst. Minu tel. 5145482 vöi andke teada siia meilile.
Jâän ootama teie vastukaja. Valde Salumäe
www.puitaed.ee
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 19 Mär 2013, 16:40

Re: soovitage aiameistrit Harjumaal

Lugemata postitus Postitas www.puitaed.ee »

Tere,
Võta ühendust info@puitaed.ee ja kirjuta mida täpsemalt soovid rajada. Sealt edasi saame teha projektile eelarvestuse ja koostada hinnapakkumise.

Kontaktid ja täpsem info kodulehel
http://www.puitaed.ee
Vasta