Laminaatparketi paigaldus

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Külaline
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Ausalt õeldes on vaja ainult tikksaagi ja käsi.Kui hea klikkparkett,paneb ilusti käsitsi kokku,harval juhul haamrit vaja.
Soovitatav oleks pliiatsi ja mõõdulindi olemasolu.
habe
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 66
Liitunud: 27 Veebr 2010, 17:29
On tänanud: 1 kord

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas habe »

klm kirjutas:Oi habe, habe... Selliste pisikeste põrandate tegemisega firmat ei toida. Ei tänases ega ka homses Eestis. Mis need firma tööriistad on? Firma haamer ja firma saag?
nii ja naa. oma firma, ise teen mis tahan ja sellise hinna eest nagu tahan. tööriistad-transpordivahendid on ammu välja ostetud, kodukontor, püsikulusid peaaegu ei ole, on ka haamer ja saag. kui tööd üle mõistuse palju ei oleks, siis võib-olla lähekski ja teekski sellise raha eest...
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

jutt juba väga teemast väljas.

milleks nöökida konkurentide kallal? iga mees hoiab homa hinda ja teab millise summa eest veel võib tööd teostada. viimase aastaga on igal pool hindu alla tambitud- elame üle. selleks ongi vähem pakkumised ja odavamad lahendused. aja möödudes saab tellija aru, et hoidis x summa kokku ja sai odavamalt aga süsteem või mis iganes ei toimi ning maksab selle remondiks või ümber tegemiseks x ja kordades rohkem summa kui algne töö maksis. samas ei saa väita ka, et kõik odavamad töömehed teevad kehvema töö. palju on neid osavaid ja arukaid töömehi kellel vajadus tööle aga põlatakse ära nn madala hinna pärast kuna kiirelt rohkelt raha saada üritavad ehitajad teevad üksteist maha, üritades alapakkujaid laimata. igal asjal on oma hinna piir- olen nõus aga kõike ei pea ka tegema 100.-/h. paljudel on suured kohustused kaelas ning pole patt teenida endale söögiraha väiksema palgaga.


kõik valik jääb ikkagi tellija otsustada. pakkuge ja väidelge edasi;)
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas vwman »

Lasin oktoobris panna ema koterisse laminaadi, 65 ruutu.Töö ja materjaal oli tööde teostaja poolt. Ehk siis läksin, Rautakeskosse, näitasin et tahan seda laminaati.Ülejärgmine päev olid vennad koos matejaliga kohal ja panid paika. Töö ja materjal läks mul maksma, täpselt Rautakekso, materjali letihinna. Ehk siis 95.- ruut. See oli täitsa ametlik hind, sain arve ja puha. Aluskate oli omal olemas, mingi 10ruutu jäi vist puudu, see oli tööde teostaja poolt. Praht ja jäägid, võeti kaasa.
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
Külaline
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

vwman kirjutas:Lasin oktoobris panna ema koterisse laminaadi, 65 ruutu.Töö ja materjaal oli tööde teostaja poolt. Ehk siis läksin, Rautakeskosse, näitasin et tahan seda laminaati.Ülejärgmine päev olid vennad koos matejaliga kohal ja panid paika. Töö ja materjal läks mul maksma, täpselt Rautakekso, materjali letihinna. Ehk siis 95.- ruut. See oli täitsa ametlik hind, sain arve ja puha. Aluskate oli omal olemas, mingi 10ruutu jäi vist puudu, see oli tööde teostaja poolt. Praht ja jäägid, võeti kaasa.
kuuulge härrrad prrrrauad,minge oma jutttudega peeeeeerrrrrsssssse
Külaline
külaline

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

To: vwman

Sulle oli odav,aga kas ta oli seda ka Rauttakeskuse jaoks ehk oled kindel, et nad neile maksid või on nad poele siiani võlgu.
Urmasr
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas jan »

xxNIMETUxx kirjutas:selleks ongi vähem pakkumised ja odavamad lahendused. aja möödudes saab tellija aru, et hoidis x summa kokku ja sai odavamalt aga süsteem või mis iganes ei toimi ning maksab selle remondiks või ümber tegemiseks x ja kordades rohkem summa kui algne töö maksis.
klassikaline küsimus - kas hind näitab tegija kvaliteeti? ma arvan, et ükspuha mis hinna puhul on võimalik praaki saada, sest keegi ei keela ju soss-sepal öelda teistest endasugustest (kes vähemalt on ausad) kõrgem hind ning seetõttu klienti eksitada. pärast foorumis lõõbitakse ikka, et ilmselt võeti kõige odavam pakkuja.
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Laminaatparketi paigaldus

Lugemata postitus Postitas vwman »

Seda mina ei tea, kas nad maksid ja kellele maksid :) ja ega ma ei tea ka seda, kas see konkreetne laminaat mis maha läks Rautakeskost tuli, aga kood, värv ja tootja oli sama. Ise eeldan et laminaadi said nad kätte kusagil ~60-65.- ruut. Ma praegu ei leia arvet üles, et vaadata, mis firma oli, aga nad olid spetsaliseerunud ainult põrandatele. Lage nad mul isotexiga üle kleepida ei tahtnud.
Külaline kirjutas:To: vwman

Sulle oli odav,aga kas ta oli seda ka Rauttakeskuse jaoks ehk oled kindel, et nad neile maksid või on nad poele siiani võlgu.
Urmasr
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
Suletud