1-toalise korteri remont (Tallinn)

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
kamin321
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 14 Jaan 2014, 13:53

1-toalise korteri remont (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas kamin321 » 09 Jaan 2018, 21:19

Korter asub Mustamäel, Ehitajate teel, 2 korrus. Töödega võimalik alustada koheselt. Materjalid toob kohale ehitaja (arutame enne tööde algust läbi kogused ja muud detailid). Pärast tasun tšekkide alusel. Tööraha kätte peale tööde valmimist (võimalik tasuda ka etapi kaupa, st peale kokkuleppeliste tööde valmimist). Pakkumine teha tööraha peale.

Vaja teostada järgmised tööd:

1) Ettevalmistustööd on enamuses juba tehtud, kuid ca ühe päeva töö (ühele mehele on veel tegemata):
-Elutoa ühes seinast tapeet eemaldada
-Köögi põrandal (ca kolmandik) on veel osaliselt papiga kaetud. See on vaja eemaldada. Papp on kinni naelutatud ning tuleb kergelt lahti.
-Vannitoa laest vanad laeplaadid lõhkuda välja. Need saab suhteliselt tervelt kätte.
-Ca 0,5m2 vannitoa betoonpõrandast lõhkuda (piigiga). armatuur on ka betoonis. Ülejäänud põrand on juba lõhutud. Hetkel on veel natuke vana prahti + vanad torud põrandal. Relakaga on vaja vana raudkarkassi natuke lõigata (vajalik torude paigaldamiseks)
-Esikus on üks laastplaat, mis on kõveralt paigaldatud ja üle krohvitud. Pinda ca 3m2. Siin peaks mõtlema, kas seda saab sirgeks krohvida või siis välja lammutada ja asendada peno või kipsiga. Vaja heliisolatsiooni, kuna seina taga on naabri vannituba. Kui vaja uus sein teha, siis tuua välja ka hinnas.
-Köögi valamkuapp + laud + WC pott, vanad torud, 2 ust utiliseerida. Lisaks veel piltidel näha prahikotid ning muu ehituspraht. Kõik praht kokku pühkida põrandatelt.

2) Kõikides tubades (elutuba, köök, esik, vannituba) uute juhtmete kanalid tasandada (pool kotti elektrikukipsi on olemas), vanad pistikupesad täita (täitepahtel või krohv). Kõik elektrijuhtmed on juba veetud. Paaris kohas on vaja täita ka vanade uksekiilude kohad seintes. Suure ja vannitoa vaheline vana küproki plaat kruvidega kinni.

3) Köögi ukse paigaldus (ukse liistud panen ise). Köögi ukse kohal olevale ava täitmine küprokiga. Mõlemalt poolelt peab sein jääma samasse taspinda, vuugid täita korrektselt lindiga et hiljem ei tekiks pragusi.

4) Vannitoa ukse paigaldus (ukse liistud panen ise).

5) Koridori lakke karkass + küprok + lae pahteldus. Kõik vuugid korrektselt lindiga + täitepahtliga. Lõppkiht viimistluspahtliga. 3 lambijuhet vaja tuua läbi küproki (juhtmed juba veetud). Lae värvin hiljem ise.

6) Kõikide seinte lauspahteldus + lihvimine. Lahtine värv ning tapeet (väljaarvatud suure toa ühes seinas) on eemaldatud. Kõik seinad korrektselt siledaks, kuna hiljem läheb peale värv (värvimise teen ise).

7) Vannitoa põrand:
- Põrandale peno. Kanalisatsiooni torude ja kõik muud praod täita vahuga. Trapi rihtimisel arvestada dushinurga kaldega + põranda plaatidega. Kanalisatsiooni ja vee torud paigaldan ise.
- Põrandale armatuur korrektselt kinnitada (väike vahe penoga)
- Põrandaküttekaabel (max 1,5m2). Kaabel ei tohi penoga kokku puutuda.
- Paisumislindi paigaldus ümber põranda
- Betoonsegu valamine põrandale
- Dushialuse ehitamine: teha mõnesentimeetri kõrgune ääris ning valada korrektne kalle trapi suunas. Arvestada sellega, et hilejm tuleb peale dushikabiin mõõtudega 80 x 80.
-hüdroisolatsioon kogu põrandale.

8) Vannitoa seinad:
- küproki karkassi paigaldus (2 seina)
- küproki paigaldus (3 seina).Ühte seina (uksest vasaukul) läheb vahuga, otse vana seina peale (eelnevalt vana sein korrektselt ankurdada). Kõik puhtavee ja kanali torud olen eelnevalt ära vedanud, seega vaja teha ainult läbiviigud. Paaris kohas (pesumasina ja valamu kohal) on vaja küproki taha panna tugevdusplaat (et saaks kapid seintele panna). Kuivatustoru taga olev sein tuleb lihtsalt üle pahtedeldada (sinna ilmslt kips ei mahu. Juhtmete toomine läbi küproki (pesumasin + valamu kohal olev valgustus, ventilaator). Ventilaatori väljatõmbeava läbi küproki.
- nakkedispersiooni kandmine nlejale seinale.
- hüdroisolatsioon (kogu põrand, trapi ümbruses kasutada spetsiaalset trapi tugevduslinti, duhsinurga ümbruse seinad, kõik vuugid ja nurgad korretselt hüdrolintidega).
- Kürpoki vuugid korretkselt lintidega + niiskuskindel tasanduspahtel. Viimistlsueks niiskuskindel viimistluspahtel. 3 seina lähevad hiljem värvimisele (värvimise teen ise). Dushinurga taga olev sein läheb plaatide alla ning seda pahtedalda ei ole vaja.

8) Pärast remondi tööde lõppu kõik praht enda järelt ära koristada ning lisaks põrandad teha tolmuimejaga üle (kuna alustan ise põrandate paigaldamist).

Korteri hetkeseis on piltidel näha: https://1drv.ms/f/s!Agij3Ljgp0JRgRK7i993vUCASEz3

lisainfo: meilimees@outlook.com
53635286
Viimati muutis kamin321, 19 Jaan 2018, 11:05, muudetud 1 kord kokku.

Ehitaja.,.
külaline

Re: 1-toalise korteri remont (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas Ehitaja.,. » 11 Jaan 2018, 12:08

Teemaalgataja tundub olevat vajaminevate töödega hästi kursis olevat ja sellest tulenevalt arvan, et tuleks selle tööga edukalt ise toime.

Edu! :hello:

prof ehitaja
külaline

Re: 1-toalise korteri remont (Tallinn)

Lugemata postitus Postitas prof ehitaja » 11 Jaan 2018, 16:47

9500.-

Suletud