soodsad sooduspakkumised

Siin arutletakse naljakate juhtumite üle ehitusvaldkonnas
hulgus
pole kodus
Postitusi: 252
Liitunud: 01 Juun 2006, 14:14
Asukoht: Tartu mk.
On tänatud: 4 korda

soodsad sooduspakkumised

Lugemata postitus Postitas hulgus »

Head uut kõigile.
Et kõik ausalt ära rääkida, peab alustama sellest, et olen jube kooner, iga kord veeretan senti peos, enne kui välja annan, või vähemalt tundub nii...
Sai siis kunagi tehtud ka kiire meistriklubi kaart ühes suures poes, mille nime ei nimetaks. Et 10% ja soodukad jms, millega seoses sattusin pideva sms saju alla, ikka protsendid kukkusid, et silme eest kirjuks.
Pühade eel hakkas telefon juba igapäevaselt piiksuma, mis mul juba tulukese põlema lõi: 100€ soodusraha ja -26% tekitasid tunde, et asju soetades antakse pakiga € peale :shock: .

Haakisin kaubikule rendist suurima haake sappa, suund poodi ja hakkasin asju valima. Igal pool kollased sildid suurte rahanumbritega ees ja tillem tekst, mida mu vanad silmad ilma prilleta ei seleta allpool.
Igaks petteks taipasin info neiudelt aru pärida, et kuidas ma selle sularahahunniku kätte saan?
Siis hakkasid pilved hajuma. Et ostad ikka 400€ eest ja siis saad 100€ alla. Lõin siis pisut numbreid kokku ja valisin mõned asjad, aga... nagu ikka, allahindlust saab ainult aluääres toodud pisikeselt numbrilt, mis omakorda teeb sama välja, mis eelmainit meistriklubi hind jne jne. Otsisin siis pikemalt ILMA KOLLASTE siltideta tooteid, aga kahjuks ei suutnud tuvastada ühtki.
Hirmus, et soodukad ja protsendid puhta raisku lähevad, sai siis vormirõivas näitsikult aru päritud, et kust võiks leida normaalhinna ja valge sildiga tooteid, et ikka protsendid kasutatud ja hing rahu saaks :?:
(NB! eelnev postitus ei olnud mistahes moel mõeldud nalja, huumori või irooniana, vaid lihtsalt selgitamaks mu valearusaama tasuta lõunatest.)

Huumor algas, kui näitsik pisut mõeldes osutas kassa ees riiulile, kus TUPLA šokulaadid ilma soodushinnata ootamas.
Seega, lööme kampa ja soetame ehituspoest kambapeale 400€ eest TUPLAT ja saame 1/4 odavamalt. Kiirustagem, sest pakkumine kehtib vaid esmaspäevani :!:

ps. soetasin ikka mõne tahvli gyprokit kah, peale igasugu mahaarvamisi tuli 1€ tahvlilt kallim, kui oma poes, a nood olid lihtsalt pühade aegu puhkamas.
Külaline
külaline

Re: soodsad sooduspakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas selle ...hoffi tupla parim enne on homme?
Koristaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 165
Liitunud: 12 Veebr 2006, 20:51
Asukoht: Harjumaa
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: soodsad sooduspakkumised

Lugemata postitus Postitas Koristaja »

hulgus kirjutas:... NB! eelnev postitus ei olnud mistahes moel mõeldud nalja, huumori või irooniana, vaid lihtsalt selgitamaks mu valearusaama ...
HUA!
kui kodutöö tehtud, siis sendi äljaandmine võib lausa lust olla ...
ntx rauapoest leiad vajaliku toote soodukate seast, marsid hausipoodi, otsid sama toote, kontrollid et ribakood oleks sama ja ostad 12% odavamalt kui kõige odavam pakkumine turul

testitud, töötab!
Koristaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 165
Liitunud: 12 Veebr 2006, 20:51
Asukoht: Harjumaa
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: soodsad sooduspakkumised

Lugemata postitus Postitas Koristaja »

Koristaja kirjutas:
hulgus kirjutas:... NB! eelnev postitus ei olnud mistahes moel mõeldud nalja, huumori või irooniana, vaid lihtsalt selgitamaks mu valearusaama ...
HUA!
kui kodutöö tehtud, siis sendi äljaandmine võib lausa lust olla ...
ntx rauapoest leiad vajaliku toote soodukate seast, marsid hausipoodi, otsid sama toote, kontrollid et ribakood oleks sama ja ostad 12% odavamalt kui kõige odavam pakkumine turul

testitud, töötab!
PS: märkasin hiljem, et naljafoorumis tõsist juttu panin, mul oli hulgusest lihtsalt nii kahju, et võib ikka loll olla, ta ju kinnitas , et ei tee nalja
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: soodsad sooduspakkumised

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Ma õnneks ei saa mitte kottigi aru. Aga kui ma eelmisel sajandil poes töötasin siis sai kilode kaupa neid tüüpe näha, kes sõitsid autol paagi kuivaks, et linna teisest servast 10 senti odavamat asja saada. Eelmine aasta toodi mulle krauta kinkekaart. No lõpuks siis läksin sinna, et ehk leiab midagi. Ma ei suutnud isegi selle kaardiga sealt midagi osta. See tükk mida ma vajasin oli seal ilma igasugu soodukata 7,9€/tk ja minu kohalikus poes ilma igasugu soodukata 4,4/tk. Kuigi ma sain selle kaardi tasuta siis oli ikkagi nii valus, et ma jätsin ostmata.
Külaline
külaline

Re: soodsad sooduspakkumised

Lugemata postitus Postitas Külaline »

[quote="dumbuser"]krauta[/quote]

Nende soodukaga sai kord mindud soodushinnaga tööriista ostma.
Objektil kokku pannes selgus, et kõik kinnitusdetailid olid puudu, nende pisipakki polnud suures kastis olemaski, kõigis netist leitud komplektsustes aga olid ka need üles loetud. Kah soodushinnas kaks poeskäiku tohutute kampaaniaaja järjekordadega ja üks defektse jupi vahetuse ots hiljem otsa.
Enda kulul nalju kärbiks see küll nii sildikampaaniate kui ebaõnne osas, kui rohkem kõvemat eelluuret ja kohapeal kontrolli teha.
Vasta