Pikne

Siin arutletakse naljakate juhtumite üle ehitusvaldkonnas
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Pikne

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

Lugu selline, et ma kohutavalt kardan pikset. Kolm korda olen näinud pikselööki.
Lähim oli kõigest 20m ja see pauk oli väga vägev kui ta meetrise läbimõõduga puu pilbasteks lõi (silmad ja kõrvad virvendasid terve päeva). Teised 2 tükki on läinud põllul elektriposti nii 100m minust eemal.

Tuttaval tuli pikselöök läbi katuse ja maandas ennast kolakasse metallist tööpinki. Katus ei pakkunud mingit kaitset.

Seega nüüd on soov Soome tööle minna aga ma ei tea kus on ohutu pikse ajal end peita.
Muidu ööbin telgis, aga kas silla all on ohutu? Kus te olete peavarju otsinud kui kauplused on kinni pandud ja seal hängida ei saa?

Kus on kõige ohutumad paigad Helsinkis ja Vantaas?
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10756
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 306 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Pikne

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Rohud, Virolainen, rohud!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Virolainen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Mai 2012, 17:23

Re: Pikne

Lugemata postitus Postitas Virolainen »

Urmas kirjutas:Rohud, Virolainen, rohud!
:lol:

Ei, aga ma räägin tõsiselt. Ütleme, et mul on suvine töö Soomes ja ööbin telgis tasuta telgi platsil. Kui ei usu siis googelda, sellised telgi platsid on täiesti olemas isegi Helsinkis.

Kuhu äikse ajal peitu minna, selles on küsimus. Eestis on miinimumpalgaline töö ja sellega ma ei saa Soome korterit rentida.
Peale laevapiletit jääb söögirahaks 25€.
Poest võib ka õhtul küsida aegunud toitu, ütlen, et olen nälkäinen Virolainen, kerro syödä.
Töötan Soomes 4€/h mustalt kätte. Või valgelt, aga siis kui makstakse 10€ siis maksan ülemuse peole 6€ tagasi.
Vasta