tõsistele töömeestele

Siin arutletakse naljakate juhtumite üle ehitusvaldkonnas
tookuulutus
külaline

tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas tookuulutus »

pakkuda oleks siis tööd väga tõsisele töömehele ehitusvaldkonnast.mees peaks olema nii tõsine et kordagi ei tuleks muiet näole isegi siis ei tohi solvuda kui rahaga üle lasen.töö sisuks on vana külmkapi ühendamine köögis ühest pistikust teise pistikusse 1.25m eemal ja juhe peab olema loodis nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt(maksan nivelli rendi kinni)
kui külmik paigas siis mul seljapesemisega üksi mure majas ja oleks väga hea kui tõsine ehitaja tuleks plaatimise kõrvalt plaadikammiga selga pesema uue Mira vuugitäitega(ise peab ostma,transport,tööriistad,eesti keele oskus,vesieristus)
Kui nende töödega ühel pool siis oleks vaja hädasti laduda õues,maja ees,aia taga,värava ja välisukse vahel ca mõlemale poole 2,2meetrit on hädasti tarvis laduda(oma materjaliga,oma segumasin,kellu,lood,nöörid,nivell,geodeed,ehitusluba) laduda 1 äärekivi.

Kui kõik hind laabub siis vastavad notariaalsed lepingud,ettemaksud,tagasimaksud,vahearved,saiakesed,viineripirukad,küpsised,sarikapeod.

Tööga väga kiire ja paluks helistada tõsistel oma ala proffidelt kes käivad siin foorumis
telefoni mul pole sest ei ole mõtet,tänapäeval saab kuulutust panna siia foorumisse ka ilma ja teise nime ja andmete alt aga mulle ei tulnud hetkel kedagi pähe.
kalamajakas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 13 Juul 2009, 22:35

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas kalamajakas »

MÕNEL POLE IKKA TÕESTI MIDAGI TARGEMAT TEHA,EHK LASID VARVAST LASTESÕIMEST.JA OLED KÕIGELE LISAKS KA VIST HIRMUS KILLUMEES OMA ARUST,VUDI SÕIME TAGASI JA SIKUTA PLIKASID PATSIST MITTE ÄRA AJA JOBU JUTTU. :banghead:
ambaal
külaline

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas ambaal »

kalamajakas sa oled ise jobu.päris hea kild minu meelest,nagu rusikas silmaauku siinse foorumi hangete kohta käib
ambaalile
külaline

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas ambaalile »

mis neil hangetel viga on....viimased 2 kuud olen siit stabiilselt tööd leidnud ja täiesti normaalsete hindadega kusjuures.
lumme
külaline

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas lumme »

-viimasele postitajale peale ambaali-

mida sa hädapätakas siis siin foorumis jõllitad kui oled viimased 2 kuud stabiilset tööd siit leidnud?v ehk oledki nii saamatu et 2 kuud leiad endale torutöid mida kuskil kõrvesääre tipus putitada ja palka juues toompealt alla öögitada?
ainult huvitavaks vaja ennast teha.see teema on õige ja jääb õigeks ehitusajaloo lõpuni,ma arvan et õige mees kunagi nagu palamtsa lapselaps räägib ka nendest hangetest oma ajalootunnist kus on erakordselt huvitavaks teadmiseks eesti ehitus buum mille aluseks ja tegijateks on siinsed ehitajad ja tööotsijad.
seega sellised nahkadest näljad nagu see endel kes ennast siin kasutaja nimeks kirjutas AMBAALILE
näljased rähnad e. ehitajad
nuusuta
külaline

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas nuusuta »

kuule nüristunud imbekas,haista m-i!!!!!!
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

vanaema on sul veteran...
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10756
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 306 korda
On tänatud: 383 korda

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Tookuulutuse postitajale.
Pole ammu nii huvitavat ja ahvatlevat(rahalises mõttes) pakkumist siin foorumis lugenud.Ei tea, kas on juba palju huvilisi ja kui suur konkurents ka on?Sellise pakkumise peale läheb :jooma ka libedamalt.Kas töömehele 2l Bock päevas on tellija poolt? Proosit!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Selles teemas on väga hästi ära tunda ehitusfoorumi töökpakkumistega sarnasust, täpselt naela pea pihta...jõudu tööle, kui oled saanud siit kõik oma viimased tööotsad.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Kasutaja avatar
carpenter
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 90
Liitunud: 31 Juul 2007, 13:03
Asukoht: Helsinki

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas carpenter »

minu meelest on ka selles teemas väga hästi pilatud tüüpilist tööpakkumist siin foorumis(ehk siis pakutakse mõtetut tööotsa kuskil urkas mingi x-raha eest + veel peab kraavikaevamiseks doktorikraadi omama).foorumitegijad võiks selle teema täitsa alles jätta,vähemalt sital ajal natuke naljagi.
ja sellele vennale,kes siit viimasel ajal kõvasti tööd on saanud - Jõudu!Kõva mees oled.Respect.Oleks ma pooltki nii kõva mees kui sina,oleksin endaga rahul.Kui ma oleksin selle foorumi otsade najal pidanud elama,oleksin praeguseks kuskile toanurka ära kuivanud vist juba.
Pea püsti,härrased!
plekksepp
o-o
külaline

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas o-o »

“Tõsised töömehed” võiksid siia panna näidispakkumiseEeldan siinset foorumit lugedes, et see peaks sisaldama transporti “urkasse”, kolme sooja söögikorda päevas, suitsu- ja kohvipause ning ajatööd tunnihinnaga alates 300 kr tund.
Aga tõsisemalt: kas “urgastesse” ehk siis linnast välja piirkondadesse, kus suuremastaabilist ehitusarendust ei toimu, ei tohigi ehitustöid tellida või?
Kasutaja avatar
carpenter
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 90
Liitunud: 31 Juul 2007, 13:03
Asukoht: Helsinki

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas carpenter »

ei no loomulikult on täiesti normaalne,et ehitaja teeb tükitööd mingi haleda raha eest(näiteks kolgib mingit laudist kas 40 kraadises kuumuses või rusikasuuruste rahekuulide all),ja palk on ikka üks olgugi et oma kokkulepitud hinna eest peab vahepeal mingit jossi mudast välja kaevama ja eelmiste "ehitajate" purjus peaga tehtud tööd parandama.ja iseenesestmõistetavalt on ehitajal olemas kogu masinapark alates buldooseritest-kombainidest lõpetades treipinkide ja sulatusahjudega.kui sul neid pole siis oled hädavares ja sulle ei saagi ju tööd anda
keegi pole öelnud,et "urgastes" ei tohi tööd pakkuda,lihtsalt nii absurdseks on läinud tellijad et paha hakkab.umbes et nüüd on majanduskriis ja ehitajad peavad toidu eest tööd tegema või veel pealegi maksma.
plekksepp
Nüüd Tige Carpenterile
külaline

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas Nüüd Tige Carpenterile »

Sinu nimetatud tingimused on üliekstreemsed ja Eesti kliimas esineb neid ehk paar korda aastas ainult. Milleks liialdada ja jätta muljet, et ehitusmehed peavad kogu aeg nii töötama. See on manipuleerimine.
Keegi ei taha töömeest mutta suruda, tahetakse saade kvaliteetset ehitustööd ja siin pole abiks mingid professoripabeid.
Aga nõuda ilma igasuguste garantiideta töö eest rohkem palka, kui, kui tööandja näiteks ise saab (tunnitasu) on nonsens. Kui pangad veel rootsi raha kerisele kupatasid, oli see kuidagi võimalik, sest paljud võtsid heauskselt laenu.
Praegu laenu ei võeta ja töömeestele saab maksta ainult niipalju, kui saab. Mina rohkem tunnist ei maksa, kui ise teenin, see on reegel. Kui ei taha tööd teha, pole vaja, istuge ja vinguge siin foorumis.
Kasutaja avatar
carpenter
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 90
Liitunud: 31 Juul 2007, 13:03
Asukoht: Helsinki

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas carpenter »

Nüüd Tige Carpenterile kirjutas:Sinu nimetatud tingimused on üliekstreemsed ja Eesti kliimas esineb neid ehk paar korda aastas ainult. Milleks liialdada ja jätta muljet, et ehitusmehed peavad kogu aeg nii töötama. See on manipuleerimine.
Keegi ei taha töömeest mutta suruda, tahetakse saade kvaliteetset ehitustööd ja siin pole abiks mingid professoripabeid.
Aga nõuda ilma igasuguste garantiideta töö eest rohkem palka, kui, kui tööandja näiteks ise saab (tunnitasu) on nonsens. Kui pangad veel rootsi raha kerisele kupatasid, oli see kuidagi võimalik, sest paljud võtsid heauskselt laenu.
Praegu laenu ei võeta ja töömeestele saab maksta ainult niipalju, kui saab. Mina rohkem tunnist ei maksa, kui ise teenin, see on reegel. Kui ei taha tööd teha, pole vaja, istuge ja vinguge siin foorumis.
minu esitatud tingimused on üliekstreemsed(kuid siiski on mul suhteliselt nendele tingimustele lähedastes oludes töötamise kogemus olemas) ja mitte ühtegi tellijat see ei huvita.sina oled pakkunud hinna ja pead oma graafikusse ära mahtuma.
kes on nõudnud rohkem palka?mis mõttes rohkem palka?kellest rohkem palka?absurdne jutt.kui palgast juttu on,siis ma nõuaksin ehitajale lihtsalt elementaarset õiglast palka(mitte nagu praegu pakutakse:korralik tegija omade riistade,autode jms. ja mingi 3 sotti päevas on sulle kõva küll).
samas on mul olnud tellija,kes on ise mu juurde tulnud ja öelnud"vaata,siin on sulle 3 kilo kauba peale,sest aega läks rohkem kui plaanitud(minust mitteolenevatel põhjustel) ja mul oleks lihtsalt piinlik sulle nii lahjat raha maksta,tahan et mind ikka hea sõnaga mitte ihnuskotina meeles peaksid".müts maha selle venna ees.elab ise ja laseb ka teistel olla.kahjuks on selliseid vähe.enamus on ikka sellise suhtumisega:"nüüd on kriis,pane aga ,ehitajatolvan nüüd täie rauaga kopikate eest.omal ajal said head palka,nüüd võid ilma ka teha"

ja kuidas saab ehitusmehe palka siduda tellija palgaga mingi valemi abil?et kui ma teen tööd mingile koristajamutile,siis ongi mu palk 15 eeki tunnis mis ta mulle maksta jõuab w?väga huvitav teooria igatahes...
äkki südameoperatsioonile minnes võiks ka kirurgile öelda,et "kuule ma põhimõtteliselt ei maksa sulle seda 100 kilo,sest see on liiga kallis mu arvates,ma isegi ei saa nii palju"
istumegi ja vingumegi foorumis,sest ei hakka mingite leivakoorukeste ja kopikate eest ka tööle,mida pakutakse,päris lolliks ei maksa ka minna lõplikult
ja mis laenudesse puutub,siis inimesed ise olid need,kes sellist palka ehitajatele maksid,ega keegi välja ei peksnud neid rahasid tellijatelt.
plekksepp
RuZzz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 09 Mär 2006, 14:27

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas RuZzz »

Vot see on küll kuradima hea teooria :D tunnitasu vastavalt tellija sissetuleku järgi, sa võiks poliitikasse pürgida ja selle ellu ka viia...neid kes eestis 50-100k kuus teenivad on päris palju ning neile teeks heameelega tööd siis :) poleks mingit kauplemist ega midagi...normaalne
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas saatana »

Nüüd Tige Carpenterile kirjutas:Sinu nimetatud tingimused on üliekstreemsed ja Eesti kliimas esineb neid ehk paar korda aastas ainult. Milleks liialdada ja jätta muljet, et ehitusmehed peavad kogu aeg nii töötama. See on manipuleerimine.
Keegi ei taha töömeest mutta suruda, tahetakse saade kvaliteetset ehitustööd ja siin pole abiks mingid professoripabeid.
Aga nõuda ilma igasuguste garantiideta töö eest rohkem palka, kui, kui tööandja näiteks ise saab (tunnitasu) on nonsens. Kui pangad veel rootsi raha kerisele kupatasid, oli see kuidagi võimalik, sest paljud võtsid heauskselt laenu.
Praegu laenu ei võeta ja töömeestele saab maksta ainult niipalju, kui saab. Mina rohkem tunnist ei maksa, kui ise teenin, see on reegel. Kui ei taha tööd teha, pole vaja, istuge ja vinguge siin foorumis.

no see kes selle postituse siia lisas on ikka vandersellide vandersell
sellise eduka indiviidiga tahaks tõsisemalt kasvõi kilomeetri kauguselt tõtt vaadata.

"Maksta töömehele täpselt niipalju kui ise palka saan"

hmmm...näide
ma saan näiteks 1000euri kuus palka brutona,kätte jääb ehk makse maha arvates ca 780 vms kopikatega
järgmisena olen maru huvitatud krohvimisest endal maal kuskil laudas ca 5000m2.on olemas kunagi masu ajal ostetud mp75 kalli rahaga mille RAHA MA ISE PANGAST LAENUNA VÄLJA LUNISIN mitte et SEDA oleks MULLE VÄGISI PÄHE MÄÄRITUD.Ja seegi jäi Iks viiest üle.
okei see selleks kuigi see oli vihje.
räägime nüüd krohvimisest natukene edasi mis tarvis laudas seina tõmmata.otsin siis töömeeste brigaadi kes teeks selle ära.soovin et tegijatel oleks alates pahtlipritsist kuni hävituslennukini kõik olemas.ja annan neile selle tõsise homma ette.alltöövõtulepingut ei hakka tegema kuna te pole tõsiselt võetavad minujaoks ikkagi.aga palka maksan kõvat ja katsuks selle mustalt korda ajada.et 500m2 peaks teoreetiliselt kuuga korraliku PFT-G5 pumbaga ära tegema mis ma eeldan on töömehel olemas.raha mul on pakkuda selle eest 780vms kopikatega eurot.ja see on kogu mahu peale.
see teeb vanasse heasse vääringuse ümberarvestatuna 12204,308eeki
kui see nüüd jagada 5000m2 peale siis tuleks ca 2.4eeki ehk 0.15sentiRUUTMEETER mille eest iga jumalama teine ehitusmees hakkaks selliseid tõekilde siin foorumis välja paiskama.

õnneks see aeg on nüüd möödas ja kes teab vb veel tulekulgi aga loodame et nii mõnigi tegija v tellija teab kuidas üldformaadis profülaktises vaatevinklis tegutseda nii et seda aega enam ei tule.

Minu lugupidamisegsa.
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Nonii. Tundub, et ajakiri "Pikker" hakkab jälle ellu ärkama. Tampige edasi.
kyveltech
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 451
Liitunud: 18 Nov 2011, 21:51
On tänatud: 4 korda

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas kyveltech »

0,15 euri ruutmeeter tundub päris hea...saaks kuskilt vaid suure pahtlilabida, siis tõmbaks ühe tõmbega 6-12m2 ära ja vb saaks päevaga tehtudki! normaalne oleks ju 780 euri päevas? See teeks siis 420 tõmmet päevas....piis of keik!
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas saatana »

kyveltech kirjutas:0,15 euri ruutmeeter tundub päris hea...saaks kuskilt vaid suure pahtlilabida, siis tõmbaks ühe tõmbega 6-12m2 ära ja vb saaks päevaga tehtudki! normaalne oleks ju 780 euri päevas? See teeks siis 420 tõmmet päevas....piis of keik!

no eks me kõik kujuta ette kuidas elu lihtsamaks ja tasuvamaks muuta.

aga üldjuhul ei tule see kõigil välja ja pakuvadki enda klounlikke variante ja põlevad sellega.
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
soulkeeper1234
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 16 Sept 2015, 06:47

Re: tõsistele töömeestele

Lugemata postitus Postitas soulkeeper1234 »

euri päevas? See teeks siis 420 tõmmet päevas....piis of keik!
Vasta