O: aku trellile

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
oil
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 29 Okt 2014, 09:38

O: aku trellile

Lugemata postitus Postitas oil »

Oleks vaja juurde üks Bosch akutrellile sobiv aku. Hetkel küljes 14.4 V, 1.3 Ah aku, Li-Ion.

Kujult näeb välja selline see komplek:

http://www.conrad.com/medias/global/ce/ ... S_1000.jpg

hyke@hot.ee
tel 51 23 553
oil
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 29 Okt 2014, 09:38

Re: O: aku trellile

Lugemata postitus Postitas oil »

Upitan, äkki kellelgi ikka on lisa-akut? Või siis näiteks kukkus trell puruks, aga aku täitsa töökorras?
maidor
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 167
Liitunud: 02 Veebr 2013, 17:39
On tänatud: 2 korda

Re: O: aku trellile

Lugemata postitus Postitas maidor »

Osta.ee olen näinud müügis
oil
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 29 Okt 2014, 09:38

Re: O: aku trellile

Lugemata postitus Postitas oil »

Osta.ee-s ei ole näinud sobivat, aga ostsin Bauhausist täna uue samasuguse trelli 69 euroga. Kui keegi tahab soodsat aga töökindlat ja ka jõulist trelli, siis julgen seda soovitada. Kahjuks komplektis ainult üks aku.
rundll
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 665
Liitunud: 07 Mai 2009, 23:48
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: O: aku trellile

Lugemata postitus Postitas rundll »

Ei taha nüüd päris maha teha aga 28Nm nüüd päris jõuline just pole. Kodus riiuli keerab vast paika. Mis hinda küsid?
A.S.
külaline

Re: O: aku trellile

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Tegelikult on ainult 17Nm, aga vahet pole, pisemaid kruve keerab ikka. Kõige suurem probleem on selles, et ega akutrelli aku alati oluliselt odavam ei tule kui kogu uus komplekt. Näiteks suvalised säästuakud suvalisest säästupoest...
http://patareid.ee/est/catalogsearch/re ... .4V+Li-ion
 
oil
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 29 Okt 2014, 09:38

Re: O: aku trellile

Lugemata postitus Postitas oil »

Ma olen maja juures kõik asjad ära kruvinud-puurinud. Tuhandetes väikesed terrassikruve ja ka päris suuri kruvisid. Pole veel ühelgi juhul olnud tunnet, et jõust puudu jääks. Kui vaja hunnikus prusse puurida või doosidega jännata, siis selle jaoks mul suur kahe käepidemega elektritrell, ei pea vägistama väikse ju väikese akutrelliga.
Vasta