Välistrepimademe katmine dekoratiivse betooniga

Liisi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 17 Aug 2017, 19:35

Välistrepimademe katmine dekoratiivse betooniga

Lugemata postitus Postitas Liisi »

Kas see on üldse teostatav? Kas on olemas nt betooni kuivsegu,millega saan katta koleda valatud betoonist trepimademe.Tulemus võiks olla midagi pesubetooni sarnast. Ei hakkaks kohe betoonplaati tellima pesubetoonist vaid uurin, kas on võimalik ise ka betoonist valada vanale alusele peale, et ilus oleks:-)
Või mis võimalused veel oleks. Tänan teadjamehi :-)
Külaline
külaline

Re: Välistrepimademe katmine dekoratiivse betooniga

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Pilt aitaks aru saada mis seal praegu täpsemalt kole on. Betooni annab väga ilusasti valada aga siis on nii libe, et sa ei taha seda. Kõige lihtsam on valu käigus viimistleda harjatud pinnaks. Kõie ilusam (minu subjektiivne arvamus) on akrüül(epo)kate. Saad ise täpselt valida millist tooni see jääb. Guugelda akrüül puistemass.
ehitus78
külaline

Re: Välistrepimademe katmine dekoratiivse betooniga

Lugemata postitus Postitas ehitus78 »

ka plaatida saab
Liisi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 17 Aug 2017, 19:35

Re: Välistrepimademe katmine dekoratiivse betooniga

Lugemata postitus Postitas Liisi »

Lisasin praegusest astmest pildi.Kass ei vaja tuunimist :-)
Lisasin praegusest astmest pildi.Kass ei vaja tuunimist :-)
Kas see akrüülpuistemass on mõeldud ka välistrepile? Õigemini on mul ainult 1 aste nagu pildilt näha.
Valatud selline betoonaste, oleksin tahtnud seda tuunida, et kenam oleks.
Ülejäänud on ümberringi juba vana paekivi tee.
Kas see akrüülpuistemass on libe, tundub piltidelt vaadates selline läikiv ja rõõmsalt sile:-) ja ilmselt ei saa seda ise panna vaid tuleb firma paigaldama.Vast pole rahalises mõttes rentaabel.
Mul ei ole varikatust ukse ees, peab hakkama saama nii suvel soojaga kui talvel pakasega.Plaate ei kasutaks, sest maa mängib ja vuugivahed hakkavad pragunema ja plaadid purunevad ka nagu olen näinud treppidel.
Tänan ikka, kui vastate:-)
Külaline
külaline

Re: Välistrepimademe katmine dekoratiivse betooniga

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Akrüül sobib ka välja. Mul omal ongi. Loomulikult pole see nii kare nagu pesubetoon aga siiski piisavalt. Ise panna saab kindlasti aga kuidas see välja kukub esimesel korral... Mina lasin panna. Plaatimist mina ei usaldaks. Liiga palju näinud neid lagunemas väljas. Saada oma foto koos mõõtudega epo tegijatele ja küsi 2 pakkumist - ainult materjalid (teed ise) ja koos tööga. Aga arvesta, et akrüül on õhuke kiht. Katkine esiserv jne jääb näha. See tasuks enne korda teha.
Vasta