sile betoon

nobe
külaline

Re: sile betoon

Lugemata postitus Postitas nobe »

Seda küll ei tohiks läbi painutada. Tõmbesid võiks olla 1,5 meetrise sammuga.
Taat
külaline

Re: sile betoon

Lugemata postitus Postitas Taat »

Vibreeriine ei ole mingi küsimus ju, võtad rendist vibraatori ja kui sa 10-15 min seda asja seal vibreerid, siis rohkem küll vaja pole. Ise mõtleks, et nii väike asi, et haamriga raketisele koputades koputab mullid välja. Ära siis raketist õlitamast unusta. See on tähtsamgi sellest vibreerimisest. Ma ei tea, kust vormiõli väikeses koguses saaks, aga võid ka diislit kasutada, see lihtsalt pole keskonnasõbralik, mida vormiõlid on. Need raketised võid teha ka vanadest mööbliplaatidest, on väga siledad ja hoiad kokku rahaliselt. Sul pole seal teab mis suuri kõrgusi. Keermelatid muidugi on inetu versioon. Kasuta ikka spets koonustega tõmbe, jääb professionaalne välimus asjale, keermelati otsad hiljem pinnal roostetamas pole just ilus.
Külaline
külaline

Re: sile betoon

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Taat kirjutas: 17 Apr 2017, 14:12 Ise mõtleks, et nii väike asi, et haamriga raketisele koputades koputab mullid välja. Ära siis raketist õlitamast unusta.
Kui mõnel suurel ehitusel nähakse sind haamriga raketist tampimas, siis näidatakse hästi kiirelt käega värava suunas.
Taat kirjutas: 17 Apr 2017, 14:12 Need raketised võid teha ka vanadest mööbliplaatidest, on väga siledad ja hoiad kokku rahaliselt. Sul pole seal teab mis suuri kõrgusi.
Vanad mööbliplaadid võivad olla erineva paksusega ja nendest tulenev sääst ei vääri küünlaid, pealegi ükski endast lugupidav meister ei ehita rämpsust.
Taat kirjutas: 17 Apr 2017, 14:12 Keermelatid muidugi on inetu versioon. Kasuta ikka spets koonustega tõmbe, jääb professionaalne välimus asjale, keermelati otsad hiljem pinnal roostetamas pole just ilus.
? loetud tekstist arusaamisega esineb raskusi, oli ju kirjas, et...
tiigr kirjutas: 16 Mär 2017, 08:29 Raketist hoiavad mõlemas suunas paigal suuresti valutorud koos keermelattide ja mutritega.
Mis asi sul seal roostetab kui avamise käigus tõmbad torust keermelatid välja?
Ja kust otsast see professionaalne välimus jääb mööbliplaatidega?
Ise kodus võid kas või koeraga magada, aga seda teistele soovitada on lollus.
Külaline
külaline

Re: sile betoon

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vanad mööbliplaadid võivad olla erineva paksusega ja nendest tulenev sääst ei vääri küünlaid, pealegi ükski endast lugupidav meister ei ehita rämpsust.
Muidugi võivad, võivad olla ka väga krobelised, fantaasia töötab sul. Ma sain aru, et betoonist aiavundament oli eesmärk, mitte see, et raketised hästi ilusad ja kallid oleksid.
Kui mõnel suurel ehitusel nähakse sind haamriga raketist tampimas, siis näidatakse hästi kiirelt käega värava suunas.
Kordub sama, tarvis on vaja kellegi midagi näidata. Ma muuseas olen väikese raketise haamriga väga ilusaks koputanud, sest nii väike oli, et vibraatorit ei tahtnud tooma minna sellepärast. Teemaalgataja rääkis spets betooni tellimisest, ma järeldasin, et ta ei tahtnud vibreerida. Saab ilma küll ja igasugu idikaid suurtelt ehitustelt ei ole mõtet kuuulata.
Vasta