Hüdroka pildid?

raits
külaline

Hüdroka pildid?

Lugemata postitus Postitas raits »

Tere!

Küsimus siis selline, et ega kellelgi ei ole juhuslikult pilte ilma hüdrokata plaaditud kipsseinte lammutamisest. Midagi teistele hirmuks, et mis võib juhtuda, kui remondi ajal ~500.- kokku hoiad. Mure siis selles, et vaidlen oma esivanemaga, kes ei taha duššinurka kipsi peale kuidagi hüdrot teha.
zoja uba
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 252
Liitunud: 03 Veebr 2007, 18:48
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas zoja uba »

pilte ei ole aga olen oma käega seent koukind sealt kipsi tagant.Plaadi vuugid nimelt lasevad vett läbi.Esivanemad palun uskuge!!!
onu41
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 674
Liitunud: 09 Veebr 2006, 10:54
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas onu41 »

raits- pane kasvõi salaja see hüdro sinna aga see peab ikka saama.Edu sulle nendele segitamisel-ise olen ka selle üle elanud.Ehk proovid neile selle kuidagi teaduslikult ära seletada!!! :D
isetegin
külaline

Lugemata postitus Postitas isetegin »

ise olen teinud hüdroisolatsiooni ainult nurkadesse ja kipsi ühenduskohtadesse ja põrandale (niiskuskindla kipsi korral) Tavalise kipsi korral 2korda niiskustõket + nurkades hüdro.
raits
külaline

Lugemata postitus Postitas raits »

onu41 kirjutas:raits- pane kasvõi salaja see hüdro sinna aga see peab ikka saama.Edu sulle nendele segitamisel-ise olen ka selle üle elanud.Ehk proovid neile selle kuidagi teaduslikult ära seletada!!! :D
Kui oleks aega endal kohal käia/olla, poleks seda probleemi tekkinudki, sest oleksin plaatimise/hüdroka ise ära teinud. Aga paraku ei ole lähema kahe kuu jooksul aega kasvõi korraks maale minna.
UneMati
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 71
Liitunud: 17 Juun 2006, 23:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas UneMati »

Olen näinud ilma hüdroisolatsioonita vannitoa kips seina. kipsi taha oli pandud aurutõkke kile. see mis jäi kile ja kipsi vahele oli päris kole. Kips oli terve seina ulatuses kaetud hallituse kolooniatega. All olid suured tumedad "ringid", üleval väiksemad hallikad. Ei imesta kui sellises kohas elades keegi omale mõne allergia või mingi hingamisteede haiguse külge saab.

Kole
Kaili
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 18 Mär 2008, 09:18
Asukoht: Võru

Re: Hüdroka pildid?

Lugemata postitus Postitas Kaili »

Kas on siis kondel, et kui panna hüdroisolatsioon, siis seda probleemi ei teki??
murmet
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 06 Okt 2007, 09:14
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Hüdroka pildid?

Lugemata postitus Postitas murmet »

Kaili kirjutas:Kas on siis kondel, et kui panna hüdroisolatsioon, siis seda probleemi ei teki??
Selleks see hydro ette nähtud ongi. Kasuta usaldusväärset firmat/tegijat ja igaks juhuks ole ka töö käigust huvitatud- vaata et saaks ikka kõik vuugid ja nurgad lindiga ja lägiviigud ning kaev "luttidega " tihendatud ( kahjuks on ehitusjärelvalve (konkreetsel juhul hydroisolatsioonitööde sertifikaadi omamise) kontrolliga meil Eestis nagu on...
tommi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 07 Juul 2007, 12:52
Asukoht: tln

Re: Hüdroka pildid?

Lugemata postitus Postitas tommi »

Näita seda, peaks kärama küll selleks milleks sul pilti vaja on ;)

Pilt
JaanusT
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 30 Jaan 2009, 10:44

Re: Hüdroka pildid?

Lugemata postitus Postitas JaanusT »

Sai kolm pilti lisatud ühest vannitoast (dushinurgast), mis oli renoveeritud müügiks. Hea, et seente sees pesta veel sai. tegemist oli puitmajaga ja see lõhn ning vaatepilt polnud üldse mitte ilus...
Manused
uus 5.jpg
uus 5.jpg (107.04 KiB) Vaadatud 5004 korda
uus 3.jpg
uus 3.jpg (57.73 KiB) Vaadatud 5004 korda
Uus1.jpg
Uus1.jpg (92.18 KiB) Vaadatud 5003 korda
Vasta