Hüdroisolatsioon olemasoleva plaadi peale

Andrusser
külaline

Hüdroisolatsioon olemasoleva plaadi peale

Lugemata postitus Postitas Andrusser »

Tervist lugupeetavad!

Pikk luhu lühidalt- tahaksin vannitoas ühe seinanurga üle plaatida olemasolevate plaatide peale. Nurgast kummalegi poole 800mm. Sinna tuleb dušinurk. Kuna olemasoleva plaadi all hüdrotõke puudub siis oleks vaja see sinna tekitada.

Minu küsimus teile: Kas tuleb kõnealla selline protsess, et ma karestan ja puhastan olemasoleva plaadi ära, kannan sinna nakke kihi ning siis see sinine hüdrotõke peale?

Kui minu mõttekäik on õiges siis kuidas nakkub plaadiliim selle sinise hüdrokihi külge?

Ettetänades

Andres
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: Hüdroisolatsioon olemasoleva plaadi peale

Lugemata postitus Postitas cartman »

M6te on 6ige aga peale karestamise kasutaks ma korraliku naket. Näiteks Ardex P82 kahekomponentset primerit. >M6eldud just selliste tööde jaoks. Tava nakked ei pruugi nii libedal pinnal pysida. '
http://www.preconproducts.co.uk/product ... oxy-primer

Edasine on juba 6ige. Hydro selga ja sinna plaadid otse.
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Andrusser
külaline

Re: Hüdroisolatsioon olemasoleva plaadi peale

Lugemata postitus Postitas Andrusser »

Tänan tähelepanu eest!
fgh
külaline

Re: Hüdroisolatsioon olemasoleva plaadi peale

Lugemata postitus Postitas fgh »

Primer for porous or absorbent sub-floors, which improves the adhesion of the ARDEX sub-floor smoothing and levelling com- pounds, also helps prevent air bubbles/pin holes and prolongs the flow life.
Kust august see sobilik on glasuurplaadile ? Poorsele või imavale pinnale kirjas ju?

Minu seisukoht on selline: Ei tule kõne alla selline lahendus!
Selle töö mõttekus on omaette küsimus. Ilma põranda veeisolatsiooni on selle nurga möglatamine suht mõttetu tegevus.

Üldiselt on kõik arenenud riigid läinud seda teed, et vanadele plaatidele uue toimiva süsteemi ehitamine on keelatud ja seal on omad põhjused.

Kui vannituba pole märgruumi nõetega kavas vastavusse viis, siis jäta raha raiskamata ja plaadi otse üle vanad plaadid.
Kui soov mingit reaalset mõttega tööd teha, siis piika sein maha, eemalda freesiga jäägid ja hakka tööd tegema nii nagu peab!
timburi
külaline

Re: Hüdroisolatsioon olemasoleva plaadi peale

Lugemata postitus Postitas timburi »

Sellistel juhtudel ma olen alati soovitanud ise-kuidagi-möksimise ära jätta ja osta tagaseinte ja alusega kabiin.
Vasta