vundamendi hüdroisolatsioon ja soojustamine

margus
külaline

vundamendi hüdroisolatsioon ja soojustamine

Lugemata postitus Postitas margus »

Tere. Äkki keegi oskab nimetada konkreetseid tooteid ,millega antud tööd teostada ja mille hind oleks "mõõdukas"
APPI
külaline

Lugemata postitus Postitas APPI »

Mina seda viimast soovitust isiklikult kuuulda ei võtaks. ESITEKS: Mummukile ei ole hüdroisolatsioon :!: See on hüdroisolatsiooni kaitsematerjal väliskahjustuste (puujuured jne) eest. Teiseks: Kui isegi sertifikaat ei osata kirjutada... noooo :?: :?: :!: :!:
Minu kogemused näitavad, et ega siin muud midagi vett kinni hoia, kui hüdroisolatsioonvõõbad. Ja sinna see sinine peno.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Jutt õige. Drenaazimatt ei ole hüdroisolatsioon vaid kaitse. Lintvundamendi puhul kas rull või võõp. Plaatvundamendi puhul rullmaterjal.
vt näiteks : http://www.langeproon.ee
Külaline2
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline2 »

või siis http://www.primostar.ee
Kuuldavasti on nad väga head. :wink:
Andrus
külaline

Hüdroisolatsioon kile

Lugemata postitus Postitas Andrus »

Kuidas kinnitada vastu betoon vundamenti?
alla mis?
külaline

aga...

Lugemata postitus Postitas alla mis? »

...mida panna, ja kuidas, vundamendi põhja/keldripõranda alla?Sinna ju võõp ei lähe,kas seega kile :? ?
Külaline
külaline

Re: aga...

Lugemata postitus Postitas Külaline »

alla mis? kirjutas:...mida panna, ja kuidas, vundamendi põhja/keldripõranda alla?Sinna ju võõp ei lähe,kas seega kile :? ?
See aasta tegin enda keldrile sama asja ära. Hidroizol G ja Hidroizol M. Neist esimene on krunt, mis eeldab kuiva ja puhast seina. Lasin siis kogu seina traatkettaga puhtaks. Teine on see isolatsioon ise, mis eeldab lisaks krundile ka siledat seina. Mina ei teinud siledaks. Sellevõrra oli siis matejalikulu suurem. Krunt kuivas umbes 2 tundi kirjade järgi aga tegelikult oli 20 minutit ka piisav. Kui see isolatsioon oli kaks päeva kuivand siis läks talle EPS Routa peale ja siis oligi kõik. Eks ma mõne aasta jooksul saan teada mis toimub. Selle sinise vahu vaimustusest ei ole ma aga siiamaani aru saanud. Samuti ei suuda ma seda mummukilet oma konstruktsiooni juures mitte kuskile mõistlikku kohta toppida. Ahjaa, kõige alla läks mul veel drenaaz kah.
Jaanus99
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 12 Veebr 2009, 09:38

Re: vundamendi hüdroisolatsioon ja soojustamine

Lugemata postitus Postitas Jaanus99 »

Kui on vaja kaitsta niiskuse vastu siis saab odavamalt hakkama ( nt. Aquaseal Hyprufe), paigaldades mõne õhema võõba.
Kui vaja juba vett eemale hoida ( keldri puhul ) siis enam nii "odavalt" hakkama ei saa ( Bituhene, Styrbit 2000 jne) .
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: vundamendi hüdroisolatsioon ja soojustamine

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

kas ikka on vaja nii vanu teemasid välja kaevata selleks, et lisada oma toodete reklaam?
Vasta