Täiskeldri lahendus Tartumaal Kabina piirkonnas

tr
külaline

Täiskeldri lahendus Tartumaal Kabina piirkonnas

Lugemata postitus Postitas tr »

Kas keegi siit foorumist ka Tartumaal Kabina kandis elab? Mul siin elamine koos täiskeldriga, milles vesi sees. Tahakski teada, kas kellegil on täiskelder, mis normaalkõrgusega ning ka kuiv. Hetke olukord: keldri kõrgus u. 1.30m, talvel kuivaga vesi keldripõrandalt kadus (põrand on tavaline pinnas mille peal u. 20cm killustikku). Kaevasin põrandale augu, millesse tekkis vesi, mille tase jääb hetkel 20cm põrandapinnast allapoole. Minu soov oleks saada kuiv kelder mille kõrgus u. 190cm. Drenaazi pole ja selle rajamisel ei oskaks ka seda kuhugi juhtida. Suht tasane maa. Vesi kaevus samuti väga kõrge, mis paneb mind kahtlema, kas keldrit üldse kuidagi kuivaks saaks.
Äkki kellegil samuti elamine siinkandis ja huvitaks just milline lahendus oleks hää või äkki keegi viitsib siiakanti tulla ja head nõu anda, kas ja kuidas üldse lahendust leida.
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Täiskeldri lahendus Tartumaal Kabina piirkonnas

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

keldri põranda alla drenaaz rajada mis koguneb näiteks kaevu kust ujukiga pump lööb selle kanalisatsiooni. mul endal kevadeti sama probleem aga tükk maad kõrgemal ja kaugemal emajõest. puurisin teemantiga de400 augu põrandasse kuhu uputasin pumba.
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
Vasta