fibo m2 hind

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
stiina
külaline

fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas stiina »

Mis on FIBO 200 ladumise m2 hind ? Objekt asub 20km linnast ja see hind peaks sisaldama nii materjali kui ka tööraha.
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas reggie »

Ladumine 16-jumal teab palju. Kivid kui veab siis alates 35 tükk, sillused, armatuur, valmisegu 1400 kott, neid asju ei saa ilma avade hulga ja mahuta öelda. Firma puhul kirjuta juurde maksud ja... . Kui huvi siis reggiesmart@gmail.com või ps.
Habe
külaline

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas Habe »

Tere . Nõus laduma 13-17. Võib ka ruuduga. Üldiselt kokkuleppeline küsimus. Töö kiire ja korralik. Avansi, etemakksu või siis käsiraha ei küsi. Mobla56796176
Habe
külaline

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas Habe »

Pagan, tee tahtsite täis laksu. Töö koos käibega oleks 250.- ja " võtmed kätte" kuskil 750-800kr./m2. Eks ta kirves ole aga turg paneb asja paikka. :P
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Kle "habe", mis asi see 750-800kr/ võtmed kätte ON?? Millele sa võtme kätte annad või mis asja :mrgreen:

"Võtmed kätte" tähendab ikka ,et inimene tuleb sisse ja hakkab elama-mitte ehitama! Vaatan,et siin väga paljudel arusaamine selline...Või äkki viga minu loogikas? :roll:
Habe
külaline

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas Habe »

Tere
Kohe näha, et vanaemaga koos koolis käinud. Vanaema tunnis ja sina vahetunnis :D "võtmed kätte" antud juhul tähendab seda, et tellia annab joonised ja köhib pappi, nig määratud ajaks seinad püsti.

Tööhind sisaldab:
1) segu valmistamist ja paigaldamist,
2)plokkide paigaldust (vajadusel nende tükeldamist) +müüri visuaalselt head väljanägemist ja kvaliteeti, kus maksimaalne hälve seina kohta ei ületa 5 mm ( reeglina mitte üle 3 mm)
*märkus 1: RYL - norm lubab c.a.10mm hälvet (vastavalt kv.klass II )
*märkus 2: lubadus kehtib siis, kui kui materjali kvaliteet vastab nõuetele
3) plokkide tassimist kuni 5 meetrit,
4) armatuuride paigaldust koos tükeldamisega
5)vajadusel väljastan tehtud tööle ka arve.
6)Tööriistu, s.h. segumasinat töö teostamiseks.

Igal mehel oma hind. Täpsustuseks niipalju, et "vätmed kätte" on tõusnud 1000-1250m2. Põhjus see, et plokki ma enam vanahinnaga ei saa ja olen sunnitud vahetama rekkajuhti :blush:
kupo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 14 Veebr 2008, 18:55

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas kupo »

700 krooni ruut, koos materjaliga.
koppees
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 109
Liitunud: 03 Mär 2007, 12:03

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas koppees »

Tere, Habe

Copi-paste Sa teha oskad, seda on näha. Aga kas Sa autoriõigusest ja plagiaadist ka midagi oled kuulnud.
See Sinu viimase postituse tekst näib mulle eriti tuttavana.
Kui tööd saad - siis pool mulle! Aga ega see kena küll pole - teiste sulgedega ennast ehtida.
:hello:
Habe
külaline

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas Habe »

Tere kOPAMEES
Ega ma nüüd kade pois pole :oops: . Arvutit tunen vähe paremini, kui oma naist. Pladiaag oli veneajal nagu käibesõna. Kasutati vähe vähem kui spekulant. Üldiselt mõlema sõna kõla hellitab kõrvu :D Kui ütlet litsentsi nr, siis maksan nii et sinine.
Lugupidamisega; HABE :hello:
koppees
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 109
Liitunud: 03 Mär 2007, 12:03

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas koppees »

:scratch:
Peaasi kui end ei ülehinda. Müüritöö pole foorumisse teksti postitamine (Copi-paste - ja valmis) Korralik müüritöö nõuab hulganisti teoreetilisi teadmisi ja mitme aastast kogemust.
Kõrvalt vaades tundub töö lihtne, aga hakka tegema - tulemus pläp-pläp - paha vaadata. Aga reklaami nõks on :thumbsup: :good: Kirjaoskamatul ehitusmehel meie ehitusturul ilmselt kindel koht olemas...
nipitiri
külaline

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas nipitiri »

Habe kirjutas:Tere
Kohe näha, et vanaemaga koos koolis käinud. Vanaema tunnis ja sina vahetunnis :D "võtmed kätte" antud juhul tähendab seda, et tellia annab joonised ja köhib pappi, nig määratud ajaks seinad püsti.

Tööhind sisaldab:
1) segu valmistamist ja paigaldamist,
2)plokkide paigaldust (vajadusel nende tükeldamist) +müüri visuaalselt head väljanägemist ja kvaliteeti, kus maksimaalne hälve seina kohta ei ületa 5 mm ( reeglina mitte üle 3 mm)
*märkus 1: RYL - norm lubab c.a.10mm hälvet (vastavalt kv.klass II )
*märkus 2: lubadus kehtib siis, kui kui materjali kvaliteet vastab nõuetele
3) plokkide tassimist kuni 5 meetrit,
4) armatuuride paigaldust koos tükeldamisega
5)vajadusel väljastan tehtud tööle ka arve.
6)Tööriistu, s.h. segumasinat töö teostamiseks.

Igal mehel oma hind. Täpsustuseks niipalju, et "vätmed kätte" on tõusnud 1000-1250m2. Põhjus see, et plokki ma enam vanahinnaga ei saa ja olen sunnitud vahetama rekkajuhti :blush:
Märkus 2: materjali lubasid ju ise kohale vedada,paistab väga silmakirjalik,kui pasa objektile vead siis ei kehti ka märkus 1: vöi ma olen millegist valesti aru saanud.Ja kas sa habe visuaalselt oled kunagi RYL-norme lugenud,kahtlen.
KõikOnRahul
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 396
Liitunud: 11 Jaan 2008, 19:48
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 3 korda

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas KõikOnRahul »

Habe kirjutas:Pagan, tee tahtsite täis laksu. Töö koos käibega oleks 250.- ja " võtmed kätte" kuskil 750-800kr./m2. Eks ta kirves ole aga turg paneb asja paikka. :P
Et siis 250/m2 ? See teeb ligi 12kr kivi puhtalt töömehele kätte?
andresanni
külaline

Re: fibo m2 hind

Lugemata postitus Postitas andresanni »

nipitiri kirjutas:
Habe kirjutas:Tere
Kohe näha, et vanaemaga koos koolis käinud. Vanaema tunnis ja sina vahetunnis :D "võtmed kätte" antud juhul tähendab seda, et tellia annab joonised ja köhib pappi, nig määratud ajaks seinad püsti.

Tööhind sisaldab:
1) segu valmistamist ja paigaldamist,
2)plokkide paigaldust (vajadusel nende tükeldamist) +müüri visuaalselt head väljanägemist ja kvaliteeti, kus maksimaalne hälve seina kohta ei ületa 5 mm ( reeglina mitte üle 3 mm)
*märkus 1: RYL - norm lubab c.a.10mm hälvet (vastavalt kv.klass II )
*märkus 2: lubadus kehtib siis, kui kui materjali kvaliteet vastab nõuetele
3) plokkide tassimist kuni 5 meetrit,
4) armatuuride paigaldust koos tükeldamisega
5)vajadusel väljastan tehtud tööle ka arve.
6)Tööriistu, s.h. segumasinat töö teostamiseks.

Igal mehel oma hind. Täpsustuseks niipalju, et "vätmed kätte" on tõusnud 1000-1250m2. Põhjus see, et plokki ma enam vanahinnaga ei saa ja olen sunnitud vahetama rekkajuhti :blush:
Märkus 2: materjali lubasid ju ise kohale vedada,paistab väga silmakirjalik,kui pasa objektile vead siis ei kehti ka märkus 1: vöi ma olen millegist valesti aru saanud.Ja kas sa habe visuaalselt oled kunagi RYL-norme lugenud,kahtlen.
Niiet-minu norm siis on liialdus kui ütlen et loodide tootjad pakuvad +-5mm täpsusega sirget seina-ehk minu keskmine kolme meetrise seina norm on olnud kusagi 5mm ehk ma võin toetuda juriidiliselt kuni 10 mm kõverusele?????
Tavai-siis peab ikkagi seinad julmal kujul laduma-esiteks viimistleja töö ongi krohvida mastidega sirge sein-kuid seda loodisirge ehk ei teagi kuidas-hea nali aga mina toetun juriidilise korrektsusega ehk-loodisirge ehk ujuvseina sirge 5-7 mm tulemusel! tänks
Vasta