Vaja sisetöödele hinna-hinnangut

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Wunts
külaline

Vaja sisetöödele hinna-hinnangut

Lugemata postitus Postitas Wunts »

Tere

Planeerin hetkel kellegi vana - minu jaoks uue elukohta soetamist aga olen veidi hädas hindade kalkuleerimisega. Täpsemalt siis tegemist 160m2 majaga, mis on ca. 10 aastat tagasi ehitatud aga vajab nüüd korralikult värskendamist. Osad tööd jõuan ise teha aga midagi tahaks kindlasti ka teenusena sisse osta puhtalt mahu pärast. Kuidas aga kalkuleerida töörahasid, mis täna on selline keskmine, et saaks kvaliteetselt töö tehtud?

1. Hinnanguliselt 120m2 oleks vaja parkett ära vahetada. Palju võiks olla m2 hind vana üles + uus maha? või siis ainult uue parketi paigaldamine koos liistudega.

2. Lagede värvimine ca. terve maja ulatuses. Vähesel määral on vaja teha ka pahteldust (mõned mõrad on olemas, mõnes toas tundub kõik ok ja ainult vaja värvida) Mis on m2 hind värvimisel ning värvimisel koos väheste parandustöödega?

3. Seinte värvimine või tapeetimine, seinad on sirged ja vähesel määral vaja teha pahteldustõid. Näiteks, kui on mingid varjatud kruvikohad, augud või mõni mõra. Mis võiks m2 hinnaks sellistel töödel täna arvutada?

4. Vannitoa remont - Vanad plaadid ja tehnika ära, uued plaadid seina ja põrandale + tehnika install - kuidas arvutada tööraha?

Ühesõnaga selline üleüldine värskendamine aga raske on kalkuleerida, kuna pole ammu teenusena neid tegemisi sisse ostnud.

Kõik vastused on väga oodatud ja olen tänulik kõigile, kes konstruktiivset infot edastada saavad. aitäh.
Asukoht Tallinn.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Vaja sisetöödele hinna-hinnangut

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Wunts kirjutas: 18 Mai 2018, 11:41 2. Lagede värvimine ca. terve maja ulatuses. Vähesel määral on vaja teha ka pahteldust (mõned mõrad on olemas, mõnes toas tundub kõik ok ja ainult vaja värvida) Mis on m2 hind värvimisel ning värvimisel koos väheste parandustöödega?
Sõltuvalt sellest kui korralikku tulemust soovid, jääks minu hind 6-10€/m2 koos materjalidega. Lisandub km.
Wunts kirjutas: 18 Mai 2018, 11:41 3. Seinte värvimine või tapeetimine, seinad on sirged ja vähesel määral vaja teha pahteldustõid. Näiteks, kui on mingid varjatud kruvikohad, augud või mõni mõra. Mis võiks m2 hinnaks sellistel töödel täna arvutada?
Mis asi on varjatud kruvikoht, mida on vaja parandada? Seda kruvikohta ei näe ju nagunii. ;)
Värvimise puhul oleks hind sama, mis lagedel ja tapeedi paigaldusel lisanduks eelnevale hinnanumbrile 3- ...€/m2 eest sõltuvalt tapeedist, paigalduse keerukusest(nurgad, seinte kõrgus, kas kaldlaele) ja muud sellised nüansid.

Alumise otsa hindadel jäävad mõrade paikamise kohad mingil määral näha, ülemise otsa hinda juures teen peale parandust lauspahtelduse jne operatsioonid.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta