Terrassi ehitus

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
keegi
külaline

Terrassi ehitus

Lugemata postitus Postitas keegi »

Mis võiks olla terrassi umbkaudne maksumus:
Pilt

Kujult ja suuruselt umbes selline nagu antud joonisel, ainult veidi laiem (joonisel oleva 2.9m asemel nt 0.5m laiem).
Carpenterbygg
külaline

Re: Terrassi ehitus

Lugemata postitus Postitas Carpenterbygg »

Kas töö või kõik kokku?
Kivissaar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 22 Dets 2011, 19:09
Asukoht: Rakvere

Re: Terrassi ehitus

Lugemata postitus Postitas Kivissaar »

Tööraha võid arvestada umbes 1000-1200 kanti olenevalt ettevõttest kellega kaubale saad.
Materjal oleneb suhteliselt palju mis ja kuidas. Kui teha Postvundament nö siis peaks umbkaudu sellise hinnaga tulema tööraha.
Arbeiter Grupp OÜ Kõik Ehitusest, Teraskatused otse tootjalt.
56863083
Carpenterbygg
külaline

Re: Terrassi ehitus

Lugemata postitus Postitas Carpenterbygg »

Tööraha tuleks 700-900 , ning ikka kõva terrass mitte aint 60 samm... nagu enamus siin teinud on ja olen kõik üle teinud, kuna ei arvestata külmumispiiriga jne.. kõik ehitajad insenerid ja arendajad omaarust ju aga nõudeid ei järgi keegi.. oma loogika aint, raha käes ja kõik
Kodanikx
külaline

Re: Terrassi ehitus

Lugemata postitus Postitas Kodanikx »

Tere,
Kas ma saan õigesti aru - ilma katuseta 35,5m2 terrassi ehituse tööraha 700-900.- ?
Külaline
külaline

Re: Terrassi ehitus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kodanikx kirjutas: 04 Mai 2018, 09:42 Tere,
Kas ma saan õigesti aru - ilma katuseta 35,5m2 terrassi ehituse tööraha 700-900.- ?
Kas terrassilauad pannakse õhku, või tuleb vundament ka teha?
:hello:
Külaline
külaline

Re: Terrassi ehitus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 04 Mai 2018, 13:00
Kodanikx kirjutas: 04 Mai 2018, 09:42 Tere,
Kas ma saan õigesti aru - ilma katuseta 35,5m2 terrassi ehituse tööraha 700-900.- ?
Kas terrassilauad pannakse õhku, või tuleb vundament ka teha?
:hello:
Eks ikka, imselt mingi täide - kild ja ainult jalgade juurde. Segu pole vaja.
erewe
külaline

Re: Terrassi ehitus

Lugemata postitus Postitas erewe »

Eks ikka betoonpostide peale
jajah
külaline

Re: Terrassi ehitus

Lugemata postitus Postitas jajah »

Carpenterbygg kirjutas: 03 Mai 2018, 20:23 Tööraha tuleks 700-900 , ning ikka kõva terrass mitte aint 60 samm... nagu enamus siin teinud on ja olen kõik üle teinud, kuna ei arvestata külmumispiiriga jne.. kõik ehitajad insenerid ja arendajad omaarust ju aga nõudeid ei järgi keegi.. oma loogika aint, raha käes ja kõik
-" ja olen kõik üle teinud", - - - Oled sa jee kõik üle teinud :banghead: :rotfl: :rotfl:
Vasta