Sisetööde umbkaudne hind

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
ükskülaline
külaline

Sisetööde umbkaudne hind

Lugemata postitus Postitas ükskülaline »

Mul oleks vaja kiiresti teada, mis suurusjärgus on selliste tööde hind, nagu ma allpool loetlen. Tean, et nii saab vastata vaid väga umbkaudselt, sest materjalvalik on erinev, aga no laias laastus. Kuna mul puudub üldse igasugune kogemus, panen kindlasti veel rohkem mööda, hakates neid töid kokku liitma, kui siinsed inimesed, kes on asjaga kokku puutunud.
120-ruuduses majas on vaja teha järgmised tööd:
Võtta maha üks kolme meetri pikkune sisesein (projektis lubatud).
Panna põrandatele 80-90 ruutmeetri ulatuses puitparketti ja 20 ruutmeetri ulatuses plaate.
Plaatida kaks ca viieruutmeetrist vannituba.
Osta vannitubadesse uus santehnika (kvaliteetne, aga mitte midagi üübererilist).
Tellida 12-ruutmeetrisesse kööki korralik köögimööbel (sama).
Värvida üle tubade seinad.
Materjalide hind ja töömeeste tasu kõigi nende tööde tegemiseks.

Mul on kiiresti vastust vaja seepärast, et peame kiiresti otsustama, kas on odavam osta selline maja, kus kõik need tööd on tegemata ja siis tellida need tööd, või kallim, kus tööd on tehtud. Kuna kallim on päris palju kallim, siis tahangi ruttu otsustada, et äkki on odavam ise teha tööd. Majad on muidu identsed.
umbes hind
külaline

Re: Sisetööde umbkaudne hind

Lugemata postitus Postitas umbes hind »

10 000 - 50 000.-
meelis11
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 410
Liitunud: 25 Apr 2016, 14:57
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Sisetööde umbkaudne hind

Lugemata postitus Postitas meelis11 »

Kas need on uued majad, üks pakkumine on kõik-tehtud, teine on siseviimistluseta?
Eks see otsus tuleb ikka ise teha. Oleneb hinnavahest, oleneb kas kasutatud viimistlusmaterjalid/värvid/lahendused sulle meeldivad või mitte. Ise tehes on võimalus kindlasti soodsamalt saada, eeldades et oma tunnihinda ei arvesta. Kui aga kõik tööd lased teha (ostad teenusena), siis ei pruugi säästu tulla.
Külaline
külaline

Re: Sisetööde umbkaudne hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

umbes hind kirjutas: 10 Apr 2018, 12:4210 000 - 50 000.-
See suurem number võib väikseks jääda, liiga palju muutjaid.

Urmas
Külaline
külaline

Re: Sisetööde umbkaudne hind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 10 Apr 2018, 15:12 See suurem number võib väikseks jääda, liiga palju muutjaid.
kui sisustusmaitse on Gadaffilik , siiskindlasti , aga pigem jääb ta reaalselt sinna 25000 juurde millest 10000 on köögimööbel koos tehnikaga.
Vasta