Katusekatte vahetus

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Katusekatte vahetus

Lugemata postitus Postitas insippo »

Plekk ära ja eterniit asemele. Palju on hind koos tööga ? Ruute pole täpselt mõõtnud aga mõõdan. 400m2 on umbes.Seega siis 400m2 hind. Materjal eraldi ja töö eraldi. Asub Paikuse vald, Seljametsa küla.
https://goo.gl/photos/c5HH4SyfsCevwPsC8
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Katusekatte vahetus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Insippo, sa peaks ju teadma, et ehituses ei ole standardtöid ja see, mis sinu arust on köki-möki, aga millega sa ise hakkama siiski ei saa, ei pruugigi tegelikult olla köki-möki kui ise tegema hakkad.
Soovitus- tee avatud "uste päev/-ad", pane pakkumine Hange.ee-sse vms.
Hange.ee-sse "tööpakkumise" nimel all hinnaindikatsiooni teadasaamise nime all hanke ülespanek tundub tagantjärgi vaadates minu kui endise Hange.ee keskkonna kasutaja jaoks natuke ebaeetiline, aga mis teha kui on antud selline võimalus. Kasuta ära!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Katusekatte vahetus

Lugemata postitus Postitas insippo »

Ma üritan kuidagi selle ära mõõta. Maja on 22m pikk igatahes. Tahaks teada hinda ja siis hakata sebima.
soov
külaline

Re: Katusekatte vahetus

Lugemata postitus Postitas soov »

Oleksime huvitatud tööst!
Kui saate materjalid sebitud siis võtke ühendust ravo@aedjamaterjal.ee
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Katusekatte vahetus

Lugemata postitus Postitas insippo »

Huvitatuid on väga palju juba.Eks tuleb teha otsus millalgi jah. Mõtlesin just seda, et keegi tundmatu sõdur tuleb hinnapäringusse vestlema ja oma kontakte jagama, et ja nüüd ning kohe tuleme peale. Piletikontolör linnaliini bussist tahab ka saada raha ja teha tööd. Mis siis , et ei oska. Sellel pole üldse küsimust, et kes ja millal. Minupärast võiks homme juba pihta hakata. Eks minu esitatud teooria siia ka pole just kõige asjatundlikumalt tehtud aga jah......... m2 hind katusekatte vahetusel huvitab nüüd. Materjali ma toon ise.
Vasta