Suvila ümberehitus

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
mt123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 09 Mai 2016, 15:44

Suvila ümberehitus

Lugemata postitus Postitas mt123 »

Tere!

Mul oleks vaja soojustada suvilat (põrandad, seinad ja katus) ning tõenäoliselt vaja välja vahetada vähemalt 54 m2 põrandat (ehk alumine korrus), panna uus katusematerjal, vannitoas natuke ringi tõsta, kaks uut akent, terrassiuks ja trepp. Kui palju säärased tööd võiksid kokku maksma minna umbes? Ise ehitaja ega oskaja paraku ei ole. Katusepinda 120 m2, seinapinda 150 m2 ja alumise korruse põrandat 54 m2.

Tervitades
M.
insergrupp
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 136
Liitunud: 03 Nov 2014, 17:06

Re: Suvila ümberehitus

Lugemata postitus Postitas insergrupp »

Tere

Sooviks pilte olemasolevast ja saaksime edasi suhelda ning koostada Teile pakkumise.

Insergrupp OÜ
+372 55904411
insergrupp@gmail.com
soov
külaline

Re: Suvila ümberehitus

Lugemata postitus Postitas soov »

Tere
Oleksime samuti huvitatud tööst!
Kui saaksite mulle ka pilte majast saata siis saaksime ka omapoolse hinnapakkumise teha!

ehitus@aedjamaterjal.ee
katust
külaline

Re: Suvila ümberehitus

Lugemata postitus Postitas katust »

mt123 kirjutas:Tere!

Mul oleks vaja soojustada suvilat (põrandad, seinad ja katus) ning tõenäoliselt vaja välja vahetada vähemalt 54 m2 põrandat (ehk alumine korrus), panna uus katusematerjal, vannitoas natuke ringi tõsta, kaks uut akent, terrassiuks ja trepp. Kui palju säärased tööd võiksid kokku maksma minna umbes? Ise ehitaja ega oskaja paraku ei ole. Katusepinda 120 m2, seinapinda 150 m2 ja alumise korruse põrandat 54 m2.

Tervitades
M.
Kui veel otsite, siis saame abiks olla,helistage 58170771.
gomont
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 25 Apr 2016, 21:53

Re: Suvila ümberehitus

Lugemata postitus Postitas gomont »

www.ehitusarendus.ee
info@ehitusarendus.ee

Palun pilte seisukorrast pilt või veel parem kui oleks mingi projekt,kasvõi käsikirjutisena,et saaks aimu mis olukord on

lgp Ivo
5036916
Vasta