lauspahtli hinne ??

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
allar20
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Dets 2014, 15:41

lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas allar20 »

Tere, oleks vaja teha ca 400m2 lauspahtli tööd, kuid ei ole hindadega kursis, ehk oskab keegi aidata mis hind hetkel on sellel tööl. Materjal on minu oma, töölisel oleks ainult vaja kohale tulla, seinad ei vaja eeltööd. Tundi kah ei taha maksta, siis võiks ise seal juba pikutada 8)
Viimati muutis allar20, 04 Mär 2015, 14:36, muudetud 1 kord kokku.
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6095
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

allar20 kirjutas:vaja teha ca 400cm2 lauspahtli tööd
400 cm2 on üks kord 20 cm laia pahtlilabidaga tõmmata ... ehituses ja seksis on sama lugu, paar cm mööda ja asi on p****s.
allar20
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Dets 2014, 15:41

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas allar20 »

Mida iganes see tähendab, kui küsimusest aru ei saa siis ÄRA palun vasta!!!
rst
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 292
Liitunud: 30 Okt 2013, 17:18
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 10 korda

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas rst »

400cm2 = 20cm x 20cm ala
allar20
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Dets 2014, 15:41

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas allar20 »

No nii, postitus parandatud. aga nüüd tahaks hinda teada
Expert
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 365
Liitunud: 16 Mär 2010, 22:10
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 18 korda

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas Expert »

Ära sa jumala eest kirjuta asukoha kohta midagi, me kõik ju teame, et see töö leiab aset Assamallas või oli ta nüüd Misso kandis...

Aluspind on kui hea ? Mis materjali sul varutud on, proff maaler ütleb sulle ise millega pahteldab.

Pole ju nii keeruline suu lahti teha ja kõlava selge häälega öelda mis, kus, millal ja millega.

Ja hetkel on tööl selline hind nagu meister ütleb, kui ei sobi pahtelda ise. ;)
Olukord Eesti ehitusturul on "suurepärane", kuid mitte lootusetu...
allar20
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Dets 2014, 15:41

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas allar20 »

Ei ole saladus, töö on pärnus, segu on LR+ ,Sellis muinasjuttu räägi kellegile teisele et hinna ütleb töötegija, siis on see töötegija lihtsalt tööta. Sorry veelkord, mul ei ole muud pläma vaja, ma tahan ainult m2 hinda teada, kas keegi oleks nii hea ja ütleks selle :?:
väikevell
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Mär 2015, 20:34

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas väikevell »

Mis objektiga tegu eramu või mingi suur hoone. Laed seinad kõrgus läbi kahe korruse? kas tegu on ühe pika pika seina või koridoriga ilma uste akendeta ilma kips laeta? Kas kõige selle juures saab siis olla ühesugune ruudu hind?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas Urmas »

allar20 kirjutas:Ei ole saladus, töö on pärnus, segu on LR+ ,Sellis muinasjuttu räägi kellegile teisele et hinna ütleb töötegija, siis on see töötegija lihtsalt tööta. Sorry veelkord, mul ei ole muud pläma vaja, ma tahan ainult m2 hinda teada, kas keegi oleks nii hea ja ütleks selle :?:
Järgmine, kes arvab, et kuna tal on tööd pakkuda, siis ta A ja O või kunn või ei teaveelkes.
Väga huvitav lähenemine asjale, et töömees ei võigi midagi hinna osas kobiseda, vaid kõik käib sinu diktaadi järgi. Tutkit! Kõigepealt osta endale üks pärisori ja siis kamanda teda niipalju kui tahad. Senikaua kui sa oled loll ja ei oska isegi hindasid välja mõelda, rääkimata hinnapäringu sisust, mille alusel saaks midagigi pakkuda, võid ise sinna objektile pikutama minna.
Kes pakub tööd? Eraisik, firma? Kas sa ikka kavatsesid töömehe ametlikult palgata või peab töömees ise maksma tööjõumaksud või ...? Kui ametlikult, siis viisakas oleks mainida, mis firmaga tegu?
Loe veelkord Experdi ja Väikevèll`i kommentaari ja natuke mõtle enne plärtsumist, sest nüansse, mille alusel kujuneb hind, on liiga palju.
Minu poolt jäävad sorry`d ära!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
allar20
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Dets 2014, 15:41

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas allar20 »

Ummi, sul on häda midagi või?
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas rokikas »

"Häda" on ikka sinul! Eelkõige mõtlemisvõimes kuna kujutled et on olemas mingid "ametlikud hinnad" mille järgi töömees palka (pakud ikka palka või hoopis "sissetulekut"?) peaks saama.
Ja kui maaler ei ole nõus sinupoolt internetist leitud hinnaga tegema, mis siis? Annad :blackeye: või teed ise?

PS. Hinnapäringuteks on omaette rubriik!
allar20
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 11 Dets 2014, 15:41

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas allar20 »

Einohh, see ikka päris haigemaja siin, naerama ajab. Inimesed kas teil ei ole midagi teha või, ma astun foorumisse heade mõtetega, et äkki keegi oskab aidata, üldist eesti lauspahteldamise hinda öelda, teie hakkate otseses mõttes mingit ila ajama, ma ka eespool ütlesin et kui ei tea hinda siis tära topi oma nina teemasse, aga teie kaks viimast olete täpselt tüüpilised eestlased, rautselt mulgid.
Expert
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 365
Liitunud: 16 Mär 2010, 22:10
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 18 korda

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas Expert »

Nagu juba eelpool öeldud, sõltub paljudest asjaoludest : 7-12 eurot/m2.

See ikka puhtalt tööraha, mitte koos materjaliga, nii et pole mõtet eufooriasse sattuda.

Soovin edu Pärnu :wave:
Olukord Eesti ehitusturul on "suurepärane", kuid mitte lootusetu...
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas Urmas »

allar20 kirjutas:Einohh, see ikka päris haigemaja siin, naerama ajab. Inimesed kas teil ei ole midagi teha või, ma astun foorumisse heade mõtetega, et äkki keegi oskab aidata, üldist eesti lauspahteldamise hinda öelda, teie hakkate otseses mõttes mingit ila ajama, ma ka eespool ütlesin et kui ei tea hinda siis tära topi oma nina teemasse, aga teie kaks viimast olete täpselt tüüpilised eestlased, rautselt mulgid.
Kui inimene on nii laisk või loll või mõlemad korraga, siis ma ei tea, kas nutta, naerda või kaasa tunda. :scratch:
Kui raske oleks olnud guugeldada sõnapaari "pahtelduse hinnad", et ekraanile viskaks mitmeid firmasid, kellel hinnakirjad pahtelduse kohta kodulehel täiesti olemas? https://www.google.ee/search?q=pahteldu ... TF-8&hl=et
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
villu20
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 151
Liitunud: 09 Sept 2011, 19:15
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 4 korda

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas villu20 »

Oh sind Allarikest küll...tea, kas see maagiline number seal nime taga on vanus või IQ-testi tulemus? Äkki aga nende kahe summa :shock:
safe_image_phixr.jpg
safe_image_phixr.jpg (93.59 KiB) Vaadatud 4891 korda
väikevell
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Mär 2015, 20:34

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas väikevell »

Ma omalt poolt soovitaks sellist asja veel et eeldades et tegu eelnevalt viimistletud/värvitud pinnaga siis halba ei teeks k6ige selle juures elektrilise kipsseina lihvariga kogu pind kiirelt kergelt üle käija. Ma arvan ja usun et selle suuruse pinnapeale lihtsustab see pahteldus tegevust piisavalt et ennast õigustada ja vanad krassid liiva terad seinalt kergelt maha saab. Lõpptulemus sitem kindlasti ei saa ja kohutavalt kallimaks ka ei lähe sest nagu aimata võib siis minnakse lauspahteldusega ikka seda viimasepeal kvaliteeti taga ajama kus 1kw lambiga kõik kaunis saab olema :wave:
Tartlane
külaline

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas Tartlane »

2-3 euri/m2
Külaline
külaline

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tartlane kirjutas:2-3 euri/m2
Kuna teema algataja pole sõnagagi maininud, et mida ta mõtleb lauspahtli all(kas vuugid on teibitud, teist korda üle pahteldatud, nurgatugevdused paigaldatud jne), on see sinu poolt välja käidud hind vägagi eksitav.
Teemaalgataja on ainult maininud, et seinad ei vaja eeltöid. Mida konkreetselt on eeltööde allmõeldud, pole teada.

Urmas
Tartlane
külaline

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas Tartlane »

Värvi alla: lagi 6 euri/m2 ja sein 4.5euri/m2
Külaline
külaline

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tartlane kirjutas:Värvi alla: lagi 6 euri/m2 ja sein 4.5euri/m2
Sellise selli votaks endale toole.Sebiks talle ainult tood ette ja ise voiks lebotada.Ei tea kas need seinad parast ka klient vastu votab ja mitu ruutu vend paevas vihub.Akitsi ainult noti jaoks raha vaja,siis jaan kyll nalga
kah maaler
külaline

Re: lauspahtli hinne ??

Lugemata postitus Postitas kah maaler »

teatud "rusikareeglid" on ka siin. a'la 300-350 m2 teeb HEA maaler ühes kuus. Alla selle siis juba käib venitamine. Ni ei jää ju nälga !!! :wave:
Vasta