Kipsitööde tükitöö hinnad

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Külaline
külaline

Kipsitööde tükitöö hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere,

Mis oleks mõistlikud tükitöö hinnad kipsitöödele? Töömehele, enamik tööriistu ja kinnitusvahendeid firma poolt. Siiani tunnitööga teinud. Enamasti siis betoonseina külge karkass, vill, OSB ja kips. Puhtad seinad, ~50m2.

Kasutasin ka otsingut, aga väga vanu teemasid annab.
Olen arvestanud välja, palju enda arvates oleks mõistlik hind, aga huvitaks just reaalne hind objektidel.

Tänan.
pähkel22
külaline

Re: Kipsitööde tükitöö hinnad

Lugemata postitus Postitas pähkel22 »

8 euri ruut kuskil.. alla selle ei ole mõtet kohale minna
Kipsiproff
külaline

Re: Kipsitööde tükitöö hinnad

Lugemata postitus Postitas Kipsiproff »

pähkel22 kirjutas:8 euri ruut kuskil.. alla selle ei ole mõtet kohale minna
Et siis näiteks 2000 m2. seinu maksab 16 000 €. Neli minu meest teevad selle 1 kuuga (kasutavad kruviautomaate jne), et 4000 € näkku :) .. alla selle ei ole mõtet kohale minna .. no mida juttu!
Külaline
külaline

Re: Kipsitööde tükitöö hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

teemaalgataja võib arvata palju tal aega (mitu tundi) kulub ja selle aja siis ruutmeetriteks jagada saab oma m2 hinna teada mida küsida.
Kipsiproff kirjutas: Et siis näiteks 2000 m2. seinu maksab 16 000 €. Neli minu meest teevad selle 1 kuuga (kasutavad kruviautomaate jne), et 4000 € näkku :) .. alla selle ei ole mõtet kohale minna .. no mida juttu!
nonäed sellest tuleb nüüd igipikk teema kes mis hinda peaks küsima :) jätsid ütlemata mis hind oleks õiglane.

kui seal m2 hinnas on ka materjalid ja kuluvahendid, projektijuhi tasu jne, siis 4000 näkku päris palgafondiks ei tule. 4000 palgafondina oleks ~2300 kätte mis usinale töömehele ei olegi ju unistus, maksupetturile jah 4000 ja jääb unistuseks. Kui eesmärk on teha kliendi hangitud materjalidega ja mustalt, siis ei maksa 8-t küsida.
Külaline
külaline

Re: Kipsitööde tükitöö hinnad

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:teemaalgataja võib arvata palju tal aega (mitu tundi) kulub ja selle aja siis ruutmeetriteks jagada saab oma m2 hinna teada mida küsida.
Kipsiproff kirjutas: Et siis näiteks 2000 m2. seinu maksab 16 000 €. Neli minu meest teevad selle 1 kuuga (kasutavad kruviautomaate jne), et 4000 € näkku :) .. alla selle ei ole mõtet kohale minna .. no mida juttu!
nonäed sellest tuleb nüüd igipikk teema kes mis hinda peaks küsima :) jätsid ütlemata mis hind oleks õiglane.

kui seal m2 hinnas on ka materjalid ja kuluvahendid, projektijuhi tasu jne, siis 4000 näkku päris palgafondiks ei tule. 4000 palgafondina oleks ~2300 kätte mis usinale töömehele ei olegi ju unistus, maksupetturile jah 4000 ja jääb unistuseks. Kui eesmärk on teha kliendi hangitud materjalidega ja mustalt, siis ei maksa 8-t küsida.

... Hind sõltub ikka palju objekti asukohast ja mahtudest. Kui ikka näiteks mingi korteriga tegu mis a la 5 dal korrusel ja kogu staff tuleb ainult trepist vedada siis palju õnne, m2 hinne oluliselt kõrgem :D
Vasta