tunnihind

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Mida kuradit
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Mida kuradit »

Oot,oot kasutaja gwertyu!

Kas tahad mulle väita et minu üldehitajad kes teevad oma tööd väga hea täpsusega ning on väga kohusetundlikud ja lojaalsed ja nad saavad 8 .-eur tunnis,ning nemad ei tohi end ehitajaks pidada või?Sinu mõttemaailm kirjateel väidab seda et alla 10.-eur tunnis teeniv isik pole ehitaja?

Mees,sa mõtle ennem kui midagi ütled!Mul lausa on häbi ja halb sinu postitust lugeda!See teema sinupoolt on solvav
RemondiR
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas RemondiR »

Seltsimees Santehnik Tartumaalt.
Keegi ei kelgigi. Vastan lihtsalt teema küsimusele.
Mul hea meel ka et sul paar tundi tööd ja saad 40 euri. Summa mis välja tõin väljendub kuu lõikes ja töötatud tundide arvuga jagad lõppsumma mis on kuu vältel teenitud. Nii lühinägelikul palka arvutada on üldiselt asjatu tegevus kuna homme võid tunnihindeks saada endal hoopiski äkki 5 eurot (näitena)?
Aga ilkuda ju meeldib jah?
Külaline
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mida kuradit kirjutas:Kas tahad mulle väita et minu üldehitajad kes teevad oma tööd väga hea täpsusega ning on väga kohusetundlikud ja lojaalsed ja nad saavad 8 .-eur tunnis,ning nemad ei tohi end ehitajaks pidada või?Sinu mõttemaailm kirjateel väidab seda et alla 10.-eur tunnis teeniv isik pole ehitaja?

Mees,sa mõtle ennem kui midagi ütled!Mul lausa on häbi ja halb sinu postitust lugeda!See teema sinupoolt on solvav
Ainuke oli Manowar, kes oma kommetaaris mainis, et sai nimetatud summa brutona. Ülejäänud kommentaatorite kirjutised on nagu poliitikute umbmäärane möla, milles jäetakse meelega palju rääkimata ja vaikivad sellest nagu kuldid rukkis, et, kas see summa, mida teie maksate või teile makstakse, on neto või brutona, kelle poolt tööriietused-tööriistad-ja paljud muud nüansid.
Külaline
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kiibitsejatele! Näiteks pakkuge ennast tööle Toru24 ja küsige, palju nad nõus teile tunnis maksma? Spikker palga küsimiseks on siin http://www.toru24.ee/hinnakiri/
qwertyu
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas qwertyu »

Mida kuradit kirjutas:Oot,oot kasutaja gwertyu!

Kas tahad mulle väita et minu üldehitajad kes teevad oma tööd väga hea täpsusega ning on väga kohusetundlikud ja lojaalsed ja nad saavad 8 .-eur tunnis,ning nemad ei tohi end ehitajaks pidada või?Sinu mõttemaailm kirjateel väidab seda et alla 10.-eur tunnis teeniv isik pole ehitaja?

Mees,sa mõtle ennem kui midagi ütled!Mul lausa on häbi ja halb sinu postitust lugeda!See teema sinupoolt on solvav
Kas pakud stabiilset tööd üldehitajale Eestis ametliku kuupalgaga 1600-1700 eur netos? Tööriided-töövahendid jms. tööandja poolt? Kellele võiks cv saata? Olen nõus esmaspäevast tööle tulema. Oskused-kogemused ja kohusetundlikkus töö ja töötulemuse suhtes on olemas.
Eskiisprojektid
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 32
Liitunud: 16 Juul 2012, 11:24
On tänatud: 2 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Eskiisprojektid »

Qwertyu`le:

Natukene matemaatikat pühendatuna Sulle: 8€/h * 8h/päevas = 64€/päevas.
Juhul kui kõik riigipühad aastajooksul satuvad argipäevadele, siis on töötegemise päevi aastas keskmiselt 21,75 päeva/kuus.

Seega saame 64€/päevas * 21,75päeva/kuus = 1392€/kuus keskmiselt. Mis moodi sa selle 1600-1700 sinna said?

Ma küll ei tea kas oli mõeldud bruto või netopalka (eeldan siiski, et brutot). Kui see 1392€ oleks neto, siis oleks bruto ca 1800€ ja palgafond 2400.

Ma läheks kohe tööle kasvõi labidameheks sellele "super-ehitajale", kes väitis et alla 10€/h pole mingi ehitaja palk. Teeks talle 9,5€/h ja oleksime mõlemad õnnelikud. Ma loodan et selliseid statement`e teevad ikka isikud, kes koolis käimisele puberteediga piiri ei pannud.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Eskiisprojektid kirjutas: Ma läheks kohe tööle kasvõi labidameheks sellele "super-ehitajale", kes väitis et alla 10€/h pole mingi ehitaja palk. Teeks talle 9,5€/h ja oleksime mõlemad õnnelikud. Ma loodan et selliseid statement`e teevad ikka isikud, kes koolis käimisele puberteediga piiri ei pannud.

Tõid näiteks labidamehe, mis üks raskemaid, vähemalt füüsiliselt.

See, et sina läheks labidameheks pakutud hinnaga ei loe midagi, sind lihtsalt ei palka keegi antud hinnaga, peaksid leppima vast 4 eurose tunnipalgaga ja mitte enam, jutuks hea küll, ma läheks ja teeks, teed 5 päeva ära, siis jutt muutuks, isegi, kui saaksid 9,5.-/h, teoorias oleme kõik tugevad.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
ändi
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 139
Liitunud: 22 Mär 2011, 19:28
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 2 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas ändi »

RemondiR kirjutas:Eelnevatele kes ilguvad suurema töötasu üle Eestis.
18 EUR tunnis täitsa reaalne saada, omal nahal proovitud. Üle 25 pole siiski veel tulnud. Kõik siiski tükitööna ja tunniarvestusega tehtav. Oskust peab ka muidugi olema ja pead ka vastavat ala hästi valdama millega teenid. Teatud töödel on nurgakiviks väga hea meeskonnatöö. Ise pole seitsmeameti sepp. Arvestama peab ka tavalist ehitusseisakut vastavalt hooajast. Sisetöölistel rohkem aastaringset tööd, välitöötajatel vastavalt ilmale. Lõpuks oleneb ikkagi aasta keskmisest palgast kõik.
Edu ja jaksu ameti õppimisele ja oskuste arendamisele!
RemondiR
Mis ala ma õppima peaksin, kui tahaksin ka selliseid summasid teenida?
Eskiisprojektid
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 32
Liitunud: 16 Juul 2012, 11:24
On tänatud: 2 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Eskiisprojektid »

Manowar kirjutas:
Eskiisprojektid kirjutas: Ma läheks kohe tööle kasvõi labidameheks sellele "super-ehitajale", kes väitis et alla 10€/h pole mingi ehitaja palk. Teeks talle 9,5€/h ja oleksime mõlemad õnnelikud. Ma loodan et selliseid statement`e teevad ikka isikud, kes koolis käimisele puberteediga piiri ei pannud.

Tõid näiteks labidamehe, mis üks raskemaid, vähemalt füüsiliselt.

See, et sina läheks labidameheks pakutud hinnaga ei loe midagi, sind lihtsalt ei palka keegi antud hinnaga, peaksid leppima vast 4 eurose tunnipalgaga ja mitte enam, jutuks hea küll, ma läheks ja teeks, teed 5 päeva ära, siis jutt muutuks, isegi, kui saaksid 9,5.-/h, teoorias oleme kõik tugevad.
Ära hinda raamatut kaane järgi. Sa ju ei tea, mis tööd ja kui palju teinud olen ja mida ma võimeline tegema olen. Iseasi kas labidameheamet see on, mida elulõpuni teha tahan. Olen väga palju objektil musta töö tegija olnud ning aastaid tagasi "parematel" aegadel isegi madalama palga eest kui 2€/h, teinud 12 tunniseid tööpäevi ja ikka pikemalt kui 5 päeva. Praegusel hetkel ma muidugi sellise palga eest enam ei teeks midagi.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Eskiisprojektid kirjutas:
Manowar kirjutas:
Eskiisprojektid kirjutas: Ma läheks kohe tööle kasvõi labidameheks sellele "super-ehitajale", kes väitis et alla 10€/h pole mingi ehitaja palk. Teeks talle 9,5€/h ja oleksime mõlemad õnnelikud. Ma loodan et selliseid statement`e teevad ikka isikud, kes koolis käimisele puberteediga piiri ei pannud.

Tõid näiteks labidamehe, mis üks raskemaid, vähemalt füüsiliselt.

See, et sina läheks labidameheks pakutud hinnaga ei loe midagi, sind lihtsalt ei palka keegi antud hinnaga, peaksid leppima vast 4 eurose tunnipalgaga ja mitte enam, jutuks hea küll, ma läheks ja teeks, teed 5 päeva ära, siis jutt muutuks, isegi, kui saaksid 9,5.-/h, teoorias oleme kõik tugevad.
Ära hinda raamatut kaane järgi. Sa ju ei tea, mis tööd ja kui palju teinud olen ja mida ma võimeline tegema olen. Iseasi kas labidameheamet see on, mida elulõpuni teha tahan. Olen väga palju objektil musta töö tegija olnud ning aastaid tagasi "parematel" aegadel isegi madalama palga eest kui 2€/h, teinud 12 tunniseid tööpäevi ja ikka pikemalt kui 5 päeva. Praegusel hetkel ma muidugi sellise palga eest enam ei teeks midagi.
Elame ikka tänases päevas, mitte "sai tehtud 10 aastat tagasi".
Mul kahjuks muud ei ole, kui kaaned ja hinnang raamatule oli ka suht täpne, kuna ise tunnistad ka, et enam ei teeks.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Manowarile
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Manowarile »

Olles pea 20 aastat olnud Soomes pahtelduse-maalrialaga tihedalt seotud ja julgen kahelda,et teenid seal kordades rohkem kui siin pakutud spetsialisti palk 6-8 eur/h.Mustalt,jah palun väga.Ok,vahest joppab ka ülihea objektiga.Aga mitte ametlikult,pidevalt ja stabiilselt.Hea maalri tunnipalk jääb siin vahemikku 15-18 eur(brutto loomulikult).
Külaline
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Manowarile kirjutas:Olles pea 20 aastat olnud Soomes pahtelduse-maalrialaga tihedalt seotud ja julgen kahelda,et teenid seal kordades rohkem kui siin pakutud spetsialisti palk 6-8 eur/h.Mustalt,jah palun väga.Ok,vahest joppab ka ülihea objektiga.Aga mitte ametlikult,pidevalt ja stabiilselt.Hea maalri tunnipalk jääb siin vahemikku 15-18 eur(brutto loomulikult).
Soomes ammu juba kõik urakausku ja sinu 15-18.- bruto/h on pigem kesapoja tasu, kui ametimehe müügihind.

Aetakse vesi nii sogaseks, ei tea miks?
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Manowarile kirjutas:Olles pea 20 aastat olnud Soomes pahtelduse-maalrialaga tihedalt seotud ja julgen kahelda,et teenid seal kordades rohkem kui siin pakutud spetsialisti palk 6-8 eur/h.Mustalt,jah palun väga.Ok,vahest joppab ka ülihea objektiga.Aga mitte ametlikult,pidevalt ja stabiilselt.Hea maalri tunnipalk jääb siin vahemikku 15-18 eur(brutto loomulikult).
Kui urakana teha tasoite ja maalritöid, siis läheneb see tunnihind pigema 30.-/h ja peale, kui teha tunnitööna, siis hetkel ise ei tee kahjuks maalrtitööd, vaid üldehitust, ei hakka täpsustama oma tunnihinda, kuna siis hakatakse süüdistama kelkimises, aga mul hea sõber, paarimees saab tasoite eest tunnis katseajal 17.-/h, miinus vero ja kui, katseaeg läbi 21,5.-/h, seega ma ei tea, mida sa siin 20 aastat oled teinud.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Eelmistele
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Eelmistele »

Nimetaksite ehk firmad,kes "kesäpojale" ja katseajal olijale sellist palka maksavad.Kardan,et jääte vastuse võlgu.
Külaline
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Eelmistele kirjutas:Nimetaksite ehk firmad,kes "kesäpojale" ja katseajal olijale sellist palka maksavad.Kardan,et jääte vastuse võlgu.
Kogu teemast õhkub eestlasliku kadedust ja vimma.
Ei jää vastust võlgu, aga ei ole lihtsalt viitsimist enamus OY nimesi foorumisse kirjutada.
Iseeneselt mõistetav on see fakt, et ega soomes pole ka ainult pudrumäed jms, tasuv leivaisa tuleb igal ametimehel ise leida ja selleks peab vaeva nägema, ise aktiivne olema jne,
Aga oluline fakt on see, et vähemalt ei soni keegi mingist 6-8.- netost, vaid tasud algavad ikka kordades suurematest numbritest.
Jään ootama järgmist postitust stiilis" ei ole võimalik".
TES
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas TES »

Selle järgi on on algaja tunnipalk(brutto) alates 1.4.2013 9,67 EUR. Kõige kõrgem on 6-s rühm ehk ülikogenud töötaja 15,89 EUR.Otse loomulikult maksavad firmad headele meestele igasuguseid koefitsente lisaks aga vahed eelpool mainitud ca 8 EUR meeste palkadega ei ole kordades.Never ei saa ükski pahteldaja katseajal 17 EUR ja nn.suvepoiss sama.Kadedusega pole siin küll mingit pistmist.Kuidas saaksingi kade olla töömeeste peale kes mul siin akna taga sellisel kellaajal ja ka nädalavahetustel samamoodi uhavad.
Külaline
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Külaline »

TES kirjutas:Selle järgi on on algaja tunnipalk(brutto) alates 1.4.2013 9,67 EUR. Kõige kõrgem on 6-s rühm ehk ülikogenud töötaja 15,89 EUR.
Õige!
Unustasid mainimata, et tegemist on kehtestatud min. hindadega millest alla ei saa maksta, aga ülespoole palun vaga.
Soomest
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Soomest »

Mõttetu vaidlus.Enamus ulme palkasid teenitakse umbmääraselt(mul sõber saab,kuskil seal jne).Kui küsida konkreetselt,nimeta Oy,siis tuleb vastuugiseks ei viitsi üles lugeda,ei hakka avaldama.Muidugi ei ole Soomes kombeks tunnihindadest rääkida aga sellegipoolest teavad enamus kus palju ja mille eest makstakse.
ändi
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 139
Liitunud: 22 Mär 2011, 19:28
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 2 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas ändi »

Näiteks kui palju läheb Soome tööandjale maksma töömehe 20euri bruto?
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas rokikas »

ändi kirjutas:....20euri bruto?
Kogukulu suurusjärk ~32 €/h.
http://rakennusliitto.fi/pr/tyon-hinta/
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Külaline kirjutas:
Eelmistele kirjutas:Nimetaksite ehk firmad,kes "kesäpojale" ja katseajal olijale sellist palka maksavad.Kardan,et jääte vastuse võlgu.
Kogu teemast õhkub eestlasliku kadedust ja vimma.
Ei jää vastust võlgu, aga ei ole lihtsalt viitsimist enamus OY nimesi foorumisse kirjutada.
Iseeneselt mõistetav on see fakt, et ega soomes pole ka ainult pudrumäed jms, tasuv leivaisa tuleb igal ametimehel ise leida ja selleks peab vaeva nägema, ise aktiivne olema jne,
Aga oluline fakt on see, et vähemalt ei soni keegi mingist 6-8.- netost, vaid tasud algavad ikka kordades suurematest numbritest.
Jään ootama järgmist postitust stiilis" ei ole võimalik".
'

Justnimelt, heal mehel on võimalus valida ja ei hakka tõesti avaldama, kellele ja kus, palju makstakse, mulle läheb see vähe korda, kas kõik need eelpool säutsujad usuvad või mitte, milline peaks olema see põhjus, et siin valetada?

Kõigile vastuväitjatele, pigem soovitan kõrva taha panna ja arvesse võtta, milline võiks olla Soome riigis, oma ala spetsialisti palk, järgmine kord, kui lähete töölepingut tegema, mõelge.

Mul on tõesti kahju, et kaasmaalased ennast nii odavalt müüvad...kindlasti on seal omad individuaalsed põhjused.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
tra
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas tra »

manowarid ja muud ehitushuiarid tõestavad järjekordselt, et lihtsalt varastavad klienti
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Manowar »

tra kirjutas:manowarid ja muud ehitushuiarid tõestavad järjekordselt, et lihtsalt varastavad klienti
Ega nimi meest ei riku, aga mees võib rikkuda nime...pidasin silmas Hr.tra

Anonüümsed tattlapakad, kes lihsalt hauguvad ilma igasuguse põhjenduseta oma jutule ei ole eriti tõsiseltvõetavad.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
soolo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 31 Mär 2012, 07:50

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas soolo »

Traktoristi tunni hind keskelt läbi Eestis
Klient otsib
külaline

Re: tunnihind

Lugemata postitus Postitas Klient otsib »

Mis hinnast alates alustab korralik ettevõte tunnihinna küsimist ja kus maal on lagi?
Vasta