Aiaposti ahkude puurimise hind?

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Külaline
külaline

Re: Aiaposti ahkude puurimise hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Saatsin kirja teele....
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Aiaposti ahkude puurimise hind?

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Saada palun mulle ka. Uudishimu kripeldab.
Külaline
külaline

Re: Aiaposti ahkude puurimise hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mille koht täpsemalt ? Infi mehe kohta ei jaga.
Joonistest niipalju ,et hnm ile ei pakkunud minu poolt pakutav eriti pinget ja vaevalt ,et sullegi.Kuna küsin nende eest raha ja mitte just 10 euri. Selle raha eest võib netis kolades miskit isegi leida ,lisandub muidugi saatmis tasu. Mina nii odavalt ei saa pakkuda.
Lühikokkuvõte. Põhiliste sõlmede väljajoonistusega joonis maksab 200 euri,koostejoonis kus kõik jubinad eraldi nähtaval koos mõõtudega 200euri kui esimest ei võta( kui võtad mõlemad siis 100). Mõlemal juhul valmistamine täielikult võimalik sest tegelt pole vahet kumma võtad.Asi 3D s sketchup proge vajalik vaatamiseks.(kui ise ka tehnikat tunned)
Täisjoonis mida hetkel veel valmis pole(laiskusest põhiliselt) maksab siis kui valmib kokkuleppeliselt märgatavalt rohkem( mina ei tea kuidas sa seda kasutad).
Puurkaevupuur eeldab tehnikaga sina-peal olemist ja sellest hetkel lähemalt ei kirjuta.
On võimalik teha ka koostööd selliseljuhul joonised loomulikult tasuta aga sina ehitad,materjaliga saaksime ka ehk kaubale.
Kuna aga arvatavalt ei tule ka sellest miskit tarka välja , kõik kes kirjutavad ja kellele vastan kaotavad kiiresti huvi,seega mõtetu üritus ja egas ma eriti ei pingutagi :D
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Aiaposti ahkude puurimise hind?

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Segane jauramine nagu see teema alguses oli nii ta ka lõpuni jäi. Ei mingit "saba ega sarvi" kogu jutul.
Külaline
külaline

Re: Aiaposti ahkude puurimise hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

:mrgreen:
Segane jauramine,mille poolest ? Pakkumise tegin ja kontakti mehega ei jagand. Mis siis veel viga ? Kas lootsid ,et panen pildid ülesse siia ja jagan oma töid tasuta ? :scratch:
Kui asja vastu huvi ikka oleks võtaksid hoopis targema jutuga ühendust.Kuna aga tasuta ei saa,kirjutad nii nagu kirjutasid.Seega tegelik huvi puudub.

Ei viitsi enam antud teemal seletada,seega võib teema lõppenuks kuulutada!
Külaline
külaline

Re: Aiaposti ahkude puurimise hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: Tegelikult oleks sellise puurimasina kodus valmistamine suht lihtne etteettevõtmine.Koostasin joonise ja kui kellegil peaks huvi olema võib kirjutada.Ehitus võrreldes muude massinatega väga lihtne :) Vastavalt võimsusele kannataks puurida ka puurkaeve .
Suht sõbralik postitus ja tõlgendatav ainult üheselt...

Järgneb kardinaalselt teine teema ja arusaadavalt on mees kapitalismist läbi imbunud.
Külaline kirjutas::mrgreen:
Segane jauramine,mille poolest ? Pakkumise tegin ja kontakti mehega ei jagand. Mis siis veel viga ? Kas lootsid ,et panen pildid ülesse siia ja jagan oma töid tasuta ? :scratch:
Kui asja vastu huvi ikka oleks võtaksid hoopis targema jutuga ühendust.Kuna aga tasuta ei saa,kirjutad nii nagu kirjutasid.Seega tegelik huvi puudub.

Ei viitsi enam antud teemal seletada,seega võib teema lõppenuks kuulutada!
Vasta