Aidake palun teha hinnakirja

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: Aidake palun teha hinnakirja

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

Ma soovitan panna kuulutus Nõmme raadiosse. Tean seda soovitada, sest minuga juhtus selline asi, et nalja pärast üks mu sõber tegi seda, minu eest, eelmine aasta ja ma ei saanud aru, mis pull see nüüd on, et telefon heliseb iga tunni tagant ja pakutakse igasugu töid Tallinna ümbruses.Kahjuks ei saanud ühtegi vastu võtta, sest mu jõudlus on väga väike. Pakuti näiteks sadade meetrite kaupa parapettide ja harjaplekkide paigaldamist, korstnaid...,seinast-seina katusetöid jne.
essa
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 145
Liitunud: 05 Veebr 2009, 17:32
On tänatud: 1 kord

Re: Aidake palun teha hinnakirja

Lugemata postitus Postitas essa »

Mina toetan vuuki- kui ikka aega on ja vähegi viitsimist inmesel siis miks mitte oma lehte ise arendada. Kuigi jah puudusi on. Minu arvates on ka viga selles, et esilehel kuidagi palju linke ja kirju see asi. Samuti häirib see, et see lehe nähtav osa on lehe keskel selline kitsas. Tänapäeval ju ikka laiemad ekraanid 13" "kineskoobid" on minevik.
Ja hinnakirjad on juba päris head- mingi ettekujutuse saab.
Kahjuks tänapäeval on kodulehe leitavus otsingumotoritele tehtud selliseks, et kes maksab selle leht paistab.
Kui kellelgi selle kohapealt mõni hea nipp on võiks teada anda.

Edu
v220
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 80
Liitunud: 17 Juun 2014, 18:01
On tänanud: 2 korda

Re: Aidake palun teha hinnakirja

Lugemata postitus Postitas v220 »

Lihtsalt infoks. Teie kodulehel ei tööta piltide lingid.
Vasta