Puitfassaadi viimistluse ruudu hind?

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
villu20
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 151
Liitunud: 09 Sept 2011, 19:15
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 4 korda

Puitfassaadi viimistluse ruudu hind?

Lugemata postitus Postitas villu20 »

Objekt: 1-korruseline, kuid kõrge vundamendiga maja, puitosa kõrgus 4,5m.- kõrgeim osa u. kuue peal. Maalerdust vajavat pinda 85m2- aknad jäävad sisse
Tingimused: tellija poolt korvtõstuk, survepesur ja kõik materjalid. Halle toone 2 - Villa Ultima.
Töö sisu: Vivaclean seinale- survekaga maha, pahtlilabida- või kaabitsaga viimane lahtine värv eemaldada, krunt+ 2 lõppvärvi, kokku 8 akent, millest 2 vajavad värvimist, piirdeliistud uued ning pole vaja puutuda, 1 uks kahes toonis. Ühe välisnurga laudade vahetus- kõrgus 4 pool, välisnurki muidu kokku 2.
Pildil maja hetkel, toonid jäävad samaks!
Vist peaks saama selle info põhjal, no väikse pluss-miinusega mingitki numbrit ju rehkendada :) Ise sain sinna 9€ kanti, optimistlik tööaeg 5 päeva, arvestan 8-ga, vihma korral... :scratch:
Manused
IMG_0410.JPG
IMG_0410.JPG (181.25 KiB) Vaadatud 3858 korda
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10856
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Puitfassaadi viimistluse ruudu hind?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kiitus selle eest, et nii harva näeb hinnapäringut, mille järgi saab isegi kalkulatsioone teha. Sellised võiks olla kõik hinnapäringud ja tööpakkumised.
villu20
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 151
Liitunud: 09 Sept 2011, 19:15
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 4 korda

Vaheraport :D

Lugemata postitus Postitas villu20 »

Viis tööpäeva rabatud ja läheb veel tiba aega! Töötasu (9€-ruudust) suhtes on hetkel asjad OK, kuid seda juhul, kui omanik enam lisatöid ei leiuta :P Hetkel olen nippe-näppe lisatööd jätnud pakihinna sisse... aga sekskorraks aitab boonustest tellijale! Survekaga suurem jama koos päris lahtise vana värviga maha lastud, pea 1/2 fassaadist on kahe kihi all ja eila öhtal tundus kyll, et kolmandat kihti vaja pole. Välisuks sai samuti omanikule OHHHOOOOO-efektiks viimistletud !
Värvist: olen rahul ja julgen soovitada Villa Ultima-t. Seda siis maalri seisukohalt, kuid eks vastupidavuse selgitab vaid aeg :) Eeltöödes järeleandmisi ei teinud! PEsu Vivacleaniga , vööpamist alustades traadi ja vajadusel- pinna olekust söltuvalt- lihvtallaga yll käidud, rulliga värv seinale kantud ning 10cm. pintsliga pöörhvekt tulemust tagqa ajanud.... siianik omaaruga ka selle nendes tingimustes olen saavutanud!!! Järeleandmiste all pidasin silmas, et köik tehtud sama vitsaga, mitte nigu möni teeb: Äääähhh nurgatagune see ju ja mis siinaega raisata ja järelikult pole vaja nönna hoolega pesta, kui hoovipoolel jms. ... Saate aru kyll, mida mötlen!!!
Töötasu suhtes on hetkel asjad OK, kuid seda juhul, kui omanik enam lisatöid ei leiuta :P Hetkel olen nippe-näppe lisatööd jätnud pakihinna sisse... aga sekskorraks aitab boonustest tellijale!
Töstuki vahetasin kolmeosalise redeli vastu (9m), kuna tolle vöimed jätsid soovida. Kuigi körgustes töötamiseks oleks saadud nosturi oma eesmärki täitnud suurepäraselt! Pluss veel, et tegemist oli massinaga, mil polnud teleskoop poomi ja ringikihutamiseks mööda seinääri oli edasiviivaks jöuks vaid oma lihasmass ning kondiaur!!!
Eks kolmapäevaks saab loodetavasti löppettekande koos fotomaterjaliga siiagi !!!
Manused
ux.jpg
ux.jpg (60.31 KiB) Vaadatud 3738 korda
enne.jpg
enne.jpg (36.58 KiB) Vaadatud 3738 korda
trebla
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2785
Liitunud: 04 Aug 2009, 00:27
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 61 korda

Re: Puitfassaadi viimistluse ruudu hind?

Lugemata postitus Postitas trebla »

krt.. ma just hakkasin täna ise tegema...
mul puhkuse viimased nädalad ja kiiret pole...
:jooma

PS
Kas 9€ sees on ka rendid ja materjalid/värvid?
villu20
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 151
Liitunud: 09 Sept 2011, 19:15
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Puitfassaadi viimistluse ruudu hind?

Lugemata postitus Postitas villu20 »

trebla kirjutas: Kas 9€ sees on ka rendid ja materjalid/värvid?
Ei! Materjal ja rendiarve ca. 600€ Aga eks ma tingisin häid hindu ka poest ning rendist.
Pole jutiga teinud ja kokku läks siiski 10 päeva aega, kuna lisatöid tuli jooksvalt juurde. Ja eks seda nikerdamist ikka omajagu: veerennid ja alumised plekid tume toon ja alküüdvärv, fassaad-renni kinnitused hele Villa Ultima, nurgad- piirded-keldriaknad tume Villa Ultima, vanad aknad valge V.Ultima, lisaks neljale eri toonile-värvile jauramist käsipuude, välisukse, renni taguste, lipuhoidiku, keldrikonkuga. Sai ka nipet-näpet muud puutööd tehtud lisaks ühe välisnurga vahetusele. Tõstuk osutus ebaotstarbekaks siiski selles hoovis ja paar konstruktsiooni sai seinale külge kruvitud ning nönna tellingumoodi asja pealt ja redeliga kogu töö tehtud saigi.
Hind ikka suht samma suurusjärku :)
Vasta