Kaevu ülevaatus Pärnumaal

justinkeiss
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 04 Okt 2015, 14:23

Kaevu ülevaatus Pärnumaal

Lugemata postitus Postitas justinkeiss »

Kaev tarvis spetsialistil üle vaadata ja vajadusel parendada või uus kaevata/puurida. Asub see vee jaoks mõeldud, aga kahjuks kuiv auk Pärnumaal suvila keldris. Sügavust 5 rõnga jagu ehk 5m või veidike peale. Põhi savine, vett pole ega ei tule. Suvel veel oli, augustis sai otsa. Siis tuli rõnga jagu sisse ja püsis mingi aja. Nüüdseks täiesti kuiv. Rõngaste vahed tihendamata ja seal vahel üliaeglaselt miskit niriseb. 24 tunniga ei ole silmnähtavalt veetase tõusunud. Piirkond väga niiske. Keldri põrandalt tuleb vett ka kuival ajal likvideerida. Kuna kaev keldris, on sellega majandamine tülikas. Olemas piisava pikkusega kokkuklapitav alumiiniumredel, kui asjatundjal tarvis augu põhja kaeda.

Jaan
tarmo 1
külaline

Re: Kaevu ülevaatus Pärnumaal

Lugemata postitus Postitas tarmo 1 »

Tere!
Mõistlik oleks varrastega vaadata kas on pinnase muutust või veesoont kaevu kohal. Siit saab prognoosida kuidas kaev olema saab. Kas hakkab tööle mahu põhimõttel või on lootust läbijooksuga kaevule. Kas on üldse mõistlik raha kulutada? Kui foorumis olevate kaevumeistritega suhelda ei soovi, siis ehk leiad netist kellegi. Enamasti küsitakse kohaletuleku eest raha aga eks ole neidki, kes midagi ei taha. Eks siin mängib oma osa ka Kaevumehe kogemuste pagas.
:hello:
justinkeiss
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 04 Okt 2015, 14:23

Re: Kaevu ülevaatus Pärnumaal

Lugemata postitus Postitas justinkeiss »

Mõnega olen suhelnud, kohale pole keegi veel tulnud. Esialgu olekski vaja olukord üle vaadata. Kas saab asja või targem auk kinni ajada ja uus puurida/kaevata. Raha olen nõus maksma muidugi. Vett ju vaja. Oskad siit foorumist kedagi soovitada? Eile tuli kõvasti vihma ja kõik kohad siin vett täis. Peale minu kaevu. :)
tarmo 1
külaline

Re: Kaevu ülevaatus Pärnumaal

Lugemata postitus Postitas tarmo 1 »

Tere!
No ma olen juhm. Tuntud nimed mis netis kohe esile tulevad on Amendero, Revotor ja Strongest. Lisaks kohalikus lehes üksiküüritajad. Ja ükski pole neist kohale tulnud? Mis toimub?
:hello:
Kalev.
külaline

Re: Kaevu ülevaatus Pärnumaal

Lugemata postitus Postitas Kalev. »

Mina Revotori ei soovita. Netis on kirjas, et kaevu puhastus maksab 250€, tegelikkuses on see hind neil 350€. Kaev oli 8 meetrit ja töö tegemiseks kulus koos asjade lahti ja kokku pakkimisega veidi alla 2 tunni.
Kaev
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 27 Juun 2014, 23:20

Re: Kaevu ülevaatus Pärnumaal

Lugemata postitus Postitas Kaev »

Kalev, kas siis varem hinda kokku ei lepitud ? Oleks rohkem meistreid läbi helistanud, oleks selle töö poole odavamalt saanud.

Kui teema algatajal veel kaevuga mure, võib helistada 5638 1774 Siim.
Kalev..
külaline

Re: Kaevu ülevaatus Pärnumaal

Lugemata postitus Postitas Kalev.. »

Kaev kirjutas: 16 Jaan 2018, 21:02 Kalev, kas siis varem hinda kokku ei lepitud ? Oleks rohkem meistreid läbi helistanud, oleks selle töö poole odavamalt saanud.

Kui teema algatajal veel kaevuga mure, võib helistada 5638 1774 Siim.
Tõenäosus, et keegi selle 175€ ära oleks teinud on ikka väga väike. Hetkel on kõikidel tuntumatel tegijatel (kaevumeistritel kellel on ka koduleht) hinnad 250€-350€ ringis. See on imelik jah, et kodulehel on üks hind ja tegelikkuses küsivad teist.
Vello1
külaline

Re: Kaevu ülevaatus Pärnumaal

Lugemata postitus Postitas Vello1 »

Väljakutse on väljakutse. Enamasti ei tea omanik ega veel vähem kaevumeister, mis teda kaevus ootab, aga kokkulepitud hinnast tuleks ikkagi võimalusel kinni pidada. Ma saan aru, kui tuleb lisatöid, mille alusel tõsta hinda. Revotoril on netis kõige odavam hind, kuid enamasti nad ei ole kõige odavamad. Millegi pärast on viimasel ajal Revotori kohta kuulda negatiivset tagasisidet. :hello:
Vasta