Kaevude meistrid:

sander
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas sander »

Tere kallid kaevumeistrid, olen otsinud igalt poolt neid tegijaid, aga kuna paljudel on number muutunud ja mõnel mõistmatud hinnad ,siis oleks soov et inimesed kes on valmis kaevu kaevama, andke endast märku. Lillekas19@hot.ee.
Soov oleks et kaev tehtaks ikka vanamoeliselt labidaga. Kuna krunt suht pehme pinnasega, ei tahaks traktorit väga ligi lasta.
Rakked mis läheksid kaevu oleks http://www.okidoki.ee/item/323294/ läbimõõt 100 ja kõrgus 90cm, pinnas peaks olema liiv ja osalt sinisavi.Rakkeid peaks minema kokku 5 tk. Töö asukoht on harjumaal saku lähedal metsas.
Hinnapakkumised paluks saata meilile ja/või
Küsimused võib esitada telefonil 5800 1651
Elle
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Elle »

1 seik- tänane vestlus Viktor Untiga- leidsin ta Lõunalehest, kust otsisin kaevu kaevajat.
ennast kiidab Vitor Unt taevani, halvustab teisi, nii, mis maa must,
teised ei leidvat mittemingit veesoont, ei osta kaevata,
ei leita vett,
kõikide teiste kaevud jäävad ilma veeta, ainult tema meeste kaevatud kaevud annavad vett. :eek: :P :rotfl:
ohh püha jumal küll.
nii enesekeskne annab ikka olla. :rotfl:
aga ma otsin veel edasi, sellist eneseimetlejat küll ei vali, mitte mingil juhul.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Võibolla valesti teed? Lõunaeesti kant on aastakümnete jooksul saanud tema kaeve täis ja kõik on kuuldavasti rahul ka.
Ma lasin ka temal oma kaevu kaevata, kui olin siinseal asja uurinud ja tagasisidet saanud....
lobasuu
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas lobasuu »

Hiid kirjutas:Võibolla valesti teed? Lõunaeesti kant on aastakümnete jooksul saanud tema kaeve täis ja kõik on kuuldavasti rahul ka.
Ma lasin ka temal oma kaevu kaevata, kui olin siinseal asja uurinud ja tagasisidet saanud....
KAS OLED ,KÕIKI KAEVUOMANIKKE KÜSITLENUD,ET NÕNDA KÄSI SÜDAMEL VANNUD?Foorumist lugedes olete targutamisega "mihkel" mees!
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Hiid »

lobasuu kirjutas: KAS OLED ,KÕIKI KAEVUOMANIKKE KÜSITLENUD,ET NÕNDA KÄSI SÜDAMEL VANNUD?
ei ole käsi südamel midagi vandunud. :scratch:
Vabandan siiralt, kõiki kaevuomanike ei ole küsitlenud. :oops:
Siiski, keda kohtasin, siis need olid rahul küll....
Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

marko30 kirjutas:otsisin aga ei leidnud mitte mingit teavet mure kohta seega võiks siia kirja panna ainult kaevude meistrite andmed ja kui võimalik siis ka hind.
muu kaevude jutt võiks jääda ikka Kaevude alafoorumisse.

näiteks:

Kaevu Meister -Tallinna ümbrus -rakkekaev -hinnaga 20000.-
või mingi muud infot.(kaevu sügavus,lisa materjalid, jne)

siis saavad ka teised vaadata omale kõige ligema kaevu meistri.

loodame et saite mu jutust aru ja et ma nüüd ei leidnud meelepaha foorumi liikmete seast. :cry:
Elle
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Elle »

Tahan tervitada siinkohal Tiigre Oü kaevumeistreid, kes 3 päevaga meile korraliku vee tagasid.
Töö kiire ja korralik, soovin edu järgmisteski ettevõtmistes.
Sinule, Vikror Unt aga soovin vähem oma suud pruukida, vähem teisi laimata, sest paistab, et sa oled jumal kaevude alal,
aga tea, ka teised on võimelised veesoont tuvastama ja kaevu valmis saama.
Kas kardad konkurente, et neid igal võimalusel laimad?
Nb, kuna ma töötan juhumisi kohas, kus kohtulahendid läbi jooksevad, siis sinu nimetatud firmadel ja kaevumeistritel puuduvad kahjuks need mitmed kohtulood, nagu väita julgesid.
Rita
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Rita »

Ja jah, kõik teised on valeraha tegijad, petised ,uimarid,joodikud,kodutud ja kõigil konkurentidel on kohtu asjad seljas - ainult HR Unt on mees nagu vaja ! :) Äkki valgustad HR Unt kes siis kohtusse antud on ?
Tibinas
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Tibinas »

viktor unt on minu jaoks väga ebameeldiv. Kuna meil on viimase paari aastaga tekkinud õuele neli auku, mida kaevasid kolm " meistrit" - tervitused siinkohal Ants Juur, Aivar Aleksejev ning viimase onupoeg Kalev!
Otsustasime veeprogrammi raames ka sõlmida lepingu hr. Undiga, sest "kogemused ja kvaliteet" ju.
Hetkel on hr. Unt lepingu tähtaega korra pikendanud ja nüüdseks ületanud. Esialgu väitis ta väga kindlalt meie tulevase kaevu sügavuseks 8 raket ( 85 cm kõrge rake), kuid praeguseks on seal augus vist juba 23 raket ja vett ei kuskil. Asjaajamine on nii, et kui midagi küsida julgen saan sõimata väga koledasti ning ise ei vaevu härra millestki meid teavitama (näiteks kui toob rakkeid juurde ja seega kaevu hind kerkib).
Viimased kaks päeva on ok ilmad olnud, kuid töömehi ei kuskil. Vallavanem on juba üsnagi huvitatud, mis toimub ning nüüd vist on asi jõudnud ka maavalitsusse, sest tegu ju riikliku programmiga.
Nagu teada sain oli ka eelmisel aastal üks kõva prohmakas seoses kaevuga: rakkeid 16 ja kaev täiesti vildakas, vett olevat nii, et enamvähem saab oma pere vajadused kaetud.
Mul on täiesti ahastus peal: usalda veel nö. kogemustega tegijat. Vett oleks ju ometi vaja...
Siinkohal: elle, kas sa oleks nõus meiliteel paar sõna vahetama?
Tibinas
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Tibinas »

Maavalitsusest laekus just selline teave: Vaatasin ka Šurf OÜ registreeringut majandustegevuse registris ja sellest
nähtub, et registreering on peatatud alates 01.05.2010 - seega puudub
antud ettevõtjal käesoleval ajal üldse õigus ehitusteenust osutada.
Edaspidi olgu teistele hoiatuseks. Tundub, et meil seisab kohtutee ees :(
Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Armin Heinaste kohta pean küll ütlema ,las töö kiidab tegijat ,ära ise kiitle .Õiged töömehed ei kiitle foorumites ,neil kes tööd tunnevad ja teevad korralikku tööd nendel pole aega enda kiitmisega tegelda...Jah loogiline ,kes teeb sel juhtub ka,et kõik ei õnnestu alati,aga normaalsed inimesed oskavad ebaõnnestumise korral leida lahenduse.Üks soovitus oled veel liiga roheline ,vale ja pettusega ei jõua sa kuhugi...?!
KülalineY
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas KülalineY »

Selline mure, et aasta tagasi üks kohalik "meistrimees" hakkas meile rakkekaevu kaevama. Jättis aga 5nda rõnga pealt pooleli (nimelt jäi eelviimane rõngas kuskile kinni nii, et viimase ja eelviimase vahe oli ca 10 cm. Siis tuli sügis peale, meister ei tahtnud asjaga tegeleda, leidis hulga vabandusi, miks tulla ei saa, talv saabus, peale talve oli rõngad kõik sisse vajanud (vahe enam vahel ei ole). Nüüd aga elab see õnnetu pooleli olev kaev juba teist talve üle.
Kas on võimalik seda pooleli olevat kaevu edasi teha või on see nüüdseks täiesti lootusetu ettevõtmine? Ja kas äkki leidub ausat ning korraliku tööd tegevat kaevumeistrit, kes tuleval kevadel tuleks ja aitaks hädast välja?

kontakt: karvakera@gmail.com

PS! Asume Jänedal.
saurus777
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 13 Jaan 2011, 19:54

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas saurus777 »

Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid: URMO SORGA KAEVUMEISTRID OÜ

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kaevumeistrid OÜ reg kood 11652993 EESOTSAS URMO SORGA -ga IK37710102739 on täielik aferist, võtab raha raha ette ajab sellist jama, et eelmiste tööde eest saamata jne oleks käibevahendeid vaja, teeb mingi osa töödest ära jätab suurema osa töödest tegemata ja siis enam telefonile ei vasta ja muid teid pidi pole seda ahvi võimalik kätte saada, olen kuulnud, et sama skeemiga ta veel paljudel naha üle kõrvade tõmmanud. On kuulda olnud, et nii mõnigi mees kui selle raipe kätte saaks, maha lööks.
Ühesõnaga igasugune koostöö Kaevumeistrid OÜ eesotsas Urmo Sorga -ga või muu firma kus see värdjas töötab või tegev on välistage juba eos.
Soovinkaevu
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Soovinkaevu »

Kurat sain maja valmis... k6ik asjad tehtud ..kaevu vaja... siin k6ik laimavad jne.. k6iki..et jube.. kas yldse on eestis normaalseid kaevumeistreid?
Mis nimed Viktor Unt, Armin Heinaste jne... k6ik kehvad kaevajad.. ok.. aga kus on siis need head kaevumehed?
neid ka oskate soovitada??
Ma ei usu et Unt ja Heinaste nyyd nii kehvad on...
Aga ok soovin kaevumeest kes tulex ja kaevax p6hja eestis.
Elamine minu poolt (Kui juhtub kaugemalt olema), rakked kohal (vajadusel toome juurde). soovin kaevu kus on vesi.. soovin vett tuppa n.ö. ja et mälemad pooled olex rahul.
Kena päeva jätku.
ee
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas ee »

Tuhala kaevust äkki otse voolikuga? On lihtsam :jooma
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Soovinkaevu kirjutas:Kurat sain maja valmis... k6ik asjad tehtud ..kaevu vaja... siin k6ik laimavad jne.. k6iki..et jube.. kas yldse on eestis normaalseid kaevumeistreid?
Mis nimed Viktor Unt, Armin Heinaste jne... k6ik kehvad kaevajad.. ok.. aga kus on siis need head kaevumehed?
neid ka oskate soovitada??
Ma ei usu et Unt ja Heinaste nyyd nii kehvad on...
Aga ok soovin kaevumeest kes tulex ja kaevax p6hja eestis.
Elamine minu poolt (Kui juhtub kaugemalt olema), rakked kohal (vajadusel toome juurde). soovin kaevu kus on vesi.. soovin vett tuppa n.ö. ja et mälemad pooled olex rahul.
Kena päeva jätku.
Ise küsid, ise vastad - telli unt või heinaste, ega keegi kätt ette ei pane ja keela.
Ja õnneks keegi ei laima, ainult jagavad oma kogemusi.
toomas
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1304
Liitunud: 02 Veebr 2005, 17:31
On tänatud: 35 korda

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas toomas »

Tere.
Soovinkaevu kirjutas:Kurat sain maja valmis... k6ik asjad tehtud ..kaevu vaja... siin k6ik laimavad jne.. k6iki..et jube.. kas yldse on eestis normaalseid kaevumeistreid?
Mis nimed Viktor Unt, Armin Heinaste jne... k6ik kehvad kaevajad.. ok.. aga kus on siis need head kaevumehed?
neid ka oskate soovitada??
Ma ei usu et Unt ja Heinaste nyyd nii kehvad on...
Aga ok soovin kaevumeest kes tulex ja kaevax p6hja eestis.
Elamine minu poolt (Kui juhtub kaugemalt olema), rakked kohal (vajadusel toome juurde). soovin kaevu kus on vesi.. soovin vett tuppa n.ö. ja et mälemad pooled olex rahul.
Kena päeva jätku.
Tee puurkaev.Üks kord teed ja muerd murtud.
Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Rakkekaevude kaevamine, suvendamine, puhastamine aastaringselt üle eesti. Trassi paigaldus kaevust majani ja ka sealt edasi kui vajadust. Kanalisatsiooni paigaldus. tel 53936162. Asume kesk-eestis
ASM
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 28 Juul 2008, 11:41
Asukoht: Tarutmaa

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas ASM »

Müüme kaevurakkeid ja anname kaevumeistrite kontaktid. tel. 50 65471 info@kaevud.ee
tibinas
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas tibinas »

Soovinkaevu kirjutas:Kurat sain maja valmis... k6ik asjad tehtud ..kaevu vaja... siin k6ik laimavad jne.. k6iki..et jube.. kas yldse on eestis normaalseid kaevumeistreid?
Mis nimed Viktor Unt, Armin Heinaste jne... k6ik kehvad kaevajad.. ok.. aga kus on siis need head kaevumehed?
neid ka oskate soovitada??
Ma ei usu et Unt ja Heinaste nyyd nii kehvad on...
Aga ok soovin kaevumeest kes tulex ja kaevax p6hja eestis.
Elamine minu poolt (Kui juhtub kaugemalt olema), rakked kohal (vajadusel toome juurde). soovin kaevu kus on vesi.. soovin vett tuppa n.ö. ja et mälemad pooled olex rahul.
Kena päeva jätku.
Mina ei laima. Kirjutasin oma kogemusest, mis kahjuks läks edasi vaid hullemaks ning päädis politsei sekkumisega. :(

Kui leiaks tõsiselt usaldusväärse ja korraliku tegija tahaks endiselt oma majapidamisse ka kaevu.
Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

rakkekaevude kaevamine puhastamine ja süvendamine üle eesti aastaringselt tel 53936162 Allar Moor
umpsik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 12 Jaan 2010, 21:11

Re: Kaevude meistrid: URMO SORGA KAEVUMEISTRID OÜ

Lugemata postitus Postitas umpsik »

Külaline kirjutas:Kaevumeistrid OÜ reg kood 11652993 Niinepuu, Pupastvere küla, Tartu vald, Tartumaa, 60523 EESOTSAS URMO SORGA -ga IK37710102739 on täielik aferist, võtab raha raha ette ajab sellist jama, et eelmiste tööde eest saamata jne oleks käibevahendeid vaja, teeb mingi osa töödest ära jätab suurema osa töödest tegemata ja siis enam telefonile ei vasta ja muid teid pidi pole seda ahvi võimalik kätte saada, olen kuulnud, et sama skeemiga ta veel paljudel naha üle kõrvade tõmmanud. On kuulda olnud, et nii mõnigi mees kui selle raipe kätte saaks, maha lööks.
Ühesõnaga igasugune koostöö Kaevumeistrid OÜ eesotsas Urmo Sorga -ga või muu firma kus see värdjas töötab või tegev on välistage juba eos.
Nagu näete.....kuidas siin üks kaevumeister teist maha teeb, sest tall pole vist tööd või on millegi tõttu tööst ilma jäänud.
Kui sellised julgeid sõnu ja väljendeid kasutate siis kirjutage oma nimi ja tel..nr. ka siia siis teavad ka teised kellega on pistmist.
Milleks varjate ennast mingi varjunime taha härra (KÜLALINE) ja siis lisate kohe neda kuulutuse ,et kui tegus tegija te olete.
niisama2
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas niisama2 »

Tere
palun tagasisidet kaevumeister Allani kohta, telefon 53936162. elektronpostiaadress peaks olema allan.moor@mail.ee

kellel on tema tehtud kaevudega kogemusi ja millised need on?
Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

niisama2 kirjutas:Tere
palun tagasisidet kaevumeister Allani kohta, telefon 53936162. elektronpostiaadress peaks olema allan.moor@mail.ee

kellel on tema tehtud kaevudega kogemusi ja millised need on?

Kusagil siin ju kirjutati ,et olla hää mees. Omal kah selline mure ,et uut kaevu vaja,tuleb helistada talle vist.Pole ju temast miskit halba siin kirjutatud :good:
Asukoht saab olema Alustes,pinnas : veits liiva siis kollane savi ,kurjad keeled kõnelevad ,et selle all hundi savi,edasi ei tea :scratch:
Kohta olen ise traadi ja vitsaga otsinud ning kuna paistab ,et veesooni lademes siis peaks asukoht paigas olema( peale mu enese on veel 3 inimest ümbruse läbi käind ja samased tulemused saand). Kuigi jah pole ma miski selgeltnägija ega keski meister siis ise labidat arvatavalt maasse ei löö ,las seda teevad targemad(pärast hea möliseda kui miski peesse läheb).
:mrgreen:
Vasta