Kaevude meistrid:

Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Siin teemas ka palju meistreid, ehk keegi võtab vaevaks kommenteerida: viewtopic.php?f=26&t=30470
Sirli123
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Sirli123 »

Ma ei oska muud öelda, kui et hr.Undi pendeldatud kaevu pole meil 2 aastat vesi ilmunud...Ei soovita.
Peedulilmakaevuta
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Peedulilmakaevuta »

Kui palju Sorga ohvreid on?
Minu ema majapidamisse on vaja kiiresti uut settekaevu(kuni linna kanal kohale jõuab). Vana kaev oma 35 .a. vana ja umbes.
Käis kohal, ajas asjalikku juttu. Lubas kohe ära teha. Tõi aia taha 3 kaevu raket. Küsisin kas hakkavad kohe ka kaevama. Vastas, et masin kas remondis või teeninduses. Niikui kätte saab teeb ühe päevaga kaevu valmis - noh 4 h. tööd. Korraks lõi lamp hõõguma, aga kuna häda käes ja suur - pidin ema(91 vana) haiglast koju tooma. Saime Tartus politseimaja taga kokku, et raha ära maksta. Küsisin lepingut. Pobises midagi, et nii saab kohe tegema hakata jne., aga kuna ikkagi minul häda suur, maksin raha ära.
Tulemus. 3 raket aia taga. Kaevu pole ollagi. Mees telefoni ei võta. Saatsin sms-i, ei mingit vastust.
Krt., häbi on iseenda pärast ja oma vana ema ees, usalda inimest! Aga nii kah ei jäta. Annan asja politseisse. Sestap küsin, palju tüssatuid on?
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Mis vahet, palju neid on, keegi peab otsa lahti tegema. Saada kodanikule ka vastavasisuline SMS koos oma konto nr. ja konkreetse kuupäevaga, kui lähed avaldust tegema. Kui raha ei ole, siis lähed.
Ja hoia siinseid kursis - siin neid lubajaid ennegi kuuldud (mitte konreetselt Sorga kohta), aga asjade edaspidisest asjade käigust ei räägita.
infoks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Okt 2011, 14:29

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas infoks »

Sirli123 kirjutas:Ma ei oska muud öelda, kui et hr.Undi pendeldatud kaevu pole meil 2 aastat vesi ilmunud...Ei soovita.
Lisaks ei oska Unt käituda (OÜ Šurf). On tõeline "pahalane"! Valetab, vassib, kisub kontekstist välja sõnu, ei täida lubadusi, on hoolimatu oma töömeeste suhtes ... loetelu läheb pikaks. Lühidalt - kui tahad hoida enda tervist, säästa raha - hoia sellest sellist eemale.
Meilgi pendeldas ise kaevukoha välja ja tundis ligi 30meetrit "vee lõhna" - vett aga ei kusagil. Nüüd hoovil eluohtlik auk vaid. Jube. Ma usun, et teistele tehtud pahateod tulevad talle endale ringiga tagasi.
ieskelA
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Nov 2008, 23:23

Pakume puurkaevu teenust

Lugemata postitus Postitas ieskelA »

* Meie põhitegevusvaldkonnaks on puurkaevude projekteerimine ja puurimine üle Eesti.
* Kõik Eestis rajatavad puurkaevud puuritakse vastavalt projektile.
* Meie tehtud puurkaevud on projekteeritud vastavalt keskkonnaministeeriumi määrustele.
* Kõik meie puuritud puurkaevud omavad garantiid.
* Omame puuraukude ja puurkaevude puurimise ning likvideerimise litsentsi.

Alex
55919193
puurkaev1@hot.ee
ekskavaatori rentija
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas ekskavaatori rentija »

Mulle on Sorga ekskavaatori rendi eest 3 kuud maksmata. Kui huvi võta ühendust. Paneme kogu sodi kokku ja ajame asja ametlikuks.

5178488


Peedulilmakaevuta kirjutas:Kui palju Sorga ohvreid on?
Minu ema majapidamisse on vaja kiiresti uut settekaevu(kuni linna kanal kohale jõuab). Vana kaev oma 35 .a. vana ja umbes.
Käis kohal, ajas asjalikku juttu. Lubas kohe ära teha. Tõi aia taha 3 kaevu raket. Küsisin kas hakkavad kohe ka kaevama. Vastas, et masin kas remondis või teeninduses. Niikui kätte saab teeb ühe päevaga kaevu valmis - noh 4 h. tööd. Korraks lõi lamp hõõguma, aga kuna häda käes ja suur - pidin ema(91 vana) haiglast koju tooma. Saime Tartus politseimaja taga kokku, et raha ära maksta. Küsisin lepingut. Pobises midagi, et nii saab kohe tegema hakata jne., aga kuna ikkagi minul häda suur, maksin raha ära.
Tulemus. 3 raket aia taga. Kaevu pole ollagi. Mees telefoni ei võta. Saatsin sms-i, ei mingit vastust.
Krt., häbi on iseenda pärast ja oma vana ema ees, usalda inimest! Aga nii kah ei jäta. Annan asja politseisse. Sestap küsin, palju tüssatuid on?
Harri
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Harri »

http://www.lounaleht.ee/?page=1&id=8538
häbi sulle Juur- mitmes kaev see sul tuksi on juba keerata,
minu sugulastele Võru kosele kaevasid sa sama stsenaatiumiga kaevu, raha ruttu kätte ja aidaa minema, aga kus vesi on---
sain vasta püksa
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas sain vasta püksa »

Ise olin loll et häbi rääkidagi, aga kaevumeister Urmo Sorga st soovitan küll eemale hoida.
lion
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas lion »

Pole eriti kuulnud ,et keegi oleks saanud vastu pükse puurkaevu tellides.
toomas
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1304
Liitunud: 02 Veebr 2005, 17:31
On tänatud: 35 korda

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas toomas »

Tere.
lion kirjutas:Pole eriti kuulnud ,et keegi oleks saanud vastu pükse puurkaevu tellides.
No neid on ikka üksjagu ette tulnud, mida on käidud lappimas. Mõnest polegi asja saanud. Kaev on, projekti ja kooskõlastusi pole,omanik ei tea ei sügavust ja manteldust, dünaamika ja tootlikus on nagu kosmoseteadus. Lähed kohale, vaatad asja üle ja konstateerid fakti, et siin pole midagi muud teha kui üle puurida või uus kaev teha. Ja siis vaadatakse sind kui rahvavaenlast või kui puurija käsilast.

Toomas
kyveltech
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 451
Liitunud: 18 Nov 2011, 21:51
On tänatud: 4 korda

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kyveltech »

Kas keegi oskab öelda miks kevadeti ja sügiseti on rakkekaevus veel imelik lõhn, maitse nagu ei muutu....?

KAev iseenesest mingi 15m sügav. Kas mingid pinnaseveed?
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Veeproov ja asi selge. Mangaan? Nitritid?
just
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas just »

Eestikinnisvara kirjutas:Veeproov ja asi selge. Mangaan? Nitritid?
ja siis veel mendeleejevi tabelist...lolliin.idiolitiin,juhmiin,lumelabidiin jne
kaevumees
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kaevumees »

Oh jummal, ma ei j6ua neid k6nesid enam vastu v6tta kus Hr. Sorga kaevamas käinud.. kui kõik kaevud eestis oleks 6-9 rõngast siis mille jaox vaja labidaga kaevata.. Kopp kaevab 4 tunniga selle ära... Kui Sorga on kaevanud kaevu, rõngad sisse pannud ja vett kaevus ple (Kaev tolmab) siis kutsuge mees tagasi. Kui kõnele ei vasta siis tellige tolle firma nimel kaev kusagile.. ja ongi mees kätte saadud.. Aga kõik need nimed mis siin peale Sorga läbi käinud.. tekkimas küsimus, .. kas meil eestis on üldse mõni kaevumees kes kaevab ja on vesi kaevus millega saab rahul olla???..Tundub et ei ole.. Siin mul pakkuda teile kui klientidele et mix tellida 3-5 erinevat kaevumeistrit ... kui Saku Läte toob vee kodu ja seal soe ja kuum vesi. Palun väga... Samas siin ainult 100% virinat, aga 10% rahul olevaid kliente... Sina kes sa virised, tee yx kaev ja vaata et see esimene kaev sul nässu ei lähe. Kaevumeestel on kaevusid mis nässu läinud. Ytleme ausalt mina kaevasin yhele majale kaevu , kus eelnevalt oli käinud 2 kaevumeistrit ja ei tulnud toime. Kehv päev, ... ikke juhtub,.. ega sellepärast kohe terve netti ei pea täis pasandama siin. On häid ja halbu aegu kaevumeestel. Kliendid kas teie ei exi?.. Mina kui lähen kaevu kaevama.. soovin et on määratud paika veesoon.. ja siis labidas hakkab liikuma... Naabril on kaev 8 r6ngast sygav, sellest 2,5 r6ngast vett.. tip-top kaev... aga näed see mees kes tellis minu kaevama.. ma olen kaevanud juba 20 r6ngast ja ei tilka kah.. olgu et naaber 50 m kaugusel... siin tekkimas kysimus et kas exis kaevumeister v6i klient??.. maxta ei taha selle eest et 20 r6ngast kaevatud.. seda ei kaeva 4 tunniga ega ka 4 päevaga... seeka töö ja tehtud töö... ON SELLISEID PALJU OLNUD.. jumal tänatud et rohkem on olnud kliente kes öelnud et teeme uue augu.. ostin mehe kes ostib VEESOONE ja kutub tagasi kaevama.. aga eelnev töö on kinni maxtud. Nii,et kliendid Saku Läte, see vesti oh jummal.. see super hea.. ei mingit trassi ega maasonkimist.. ainult tilltoll (Uksekell) ja kanistritega mees ukse taga.
See virisemine ei aita .. ela siis Lasnamäel või Annelinnas korteris ja poogen sellest kaevust.
Kõike head!
Janek Urm
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Janek Urm »

Kaevame, remondime, puhastame ja süvendame kaeve.
Kaevumeistriks on Janek Urm.
Hinnad on kliendisõbralikud.
Teostame töid üle Eesti.

Kontakt: 52 34 304
UmbertoUrriah
külaline

Re: Kaevude meistrid: URMO SORGA KAEVUMEISTRID OÜ

Lugemata postitus Postitas UmbertoUrriah »

umpsik kirjutas:
Külaline kirjutas:Kaevumeistrid OÜ reg kood 11652993 Niinepuu, Pupastvere küla, Tartu vald, Tartumaa, 60523 EESOTSAS URMO SORGA -ga IK37710102739 on täielik aferist, võtab raha raha ette ajab sellist jama, et eelmiste tööde eest saamata jne oleks käibevahendeid vaja, teeb mingi osa töödest ära jätab suurema osa töödest tegemata ja siis enam telefonile ei vasta ja muid teid pidi pole seda ahvi võimalik kätte saada, olen kuulnud, et sama skeemiga ta veel paljudel naha üle kõrvade tõmmanud. On kuulda olnud, et nii mõnigi mees kui selle raipe kätte saaks, maha lööks.
Ühesõnaga igasugune koostöö Kaevumeistrid OÜ eesotsas Urmo Sorga -ga või muu firma kus see värdjas töötab või tegev on välistage juba eos.
Nagu näete.....kuidas siin üks kaevumeister teist maha teeb, sest tall pole vist tööd või on millegi tõttu tööst ilma jäänud.
Kui sellised julgeid sõnu ja väljendeid kasutate siis kirjutage oma nimi ja tel..nr. ka siia siis teavad ka teised kellega on pistmist.
Milleks varjate ennast mingi varjunime taha härra (KÜLALINE) ja siis lisate kohe neda kuulutuse ,et kui tegus tegija te olete.
Kuule kasutaja Umpsik. See on ju täitsa õige jutt mis sinu kohta kirjutatakse. Tean omast kogemusest. Samuti on teada mõned teiste kogemused. Külaline rääkis täitsa õiget juttu.
jobu
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas jobu »

Külalisel on ju õigus,sa nii teedki.Olen ka seda tunda saanud.Inimesed ärge mingil juhul tehke tegemist Kaevumeister oü-ga ja Urmo Sorgaga,lihtsalt tõmbab tillist ja kaob.
jobu
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas jobu »

ekskavaatori rentija kirjutas:Mulle on Sorga ekskavaatori rendi eest 3 kuud maksmata. Kui huvi võta ühendust. Paneme kogu sodi kokku ja ajame asja ametlikuks.

5178488

Olen nõus kampa lööma,sellisele ametivendade mahategijale(Sorga) tuleks koht ja palk kätte näidata.56096961
Peedulilmakaevuta kirjutas:Kui palju Sorga ohvreid on?
Minu ema majapidamisse on vaja kiiresti uut settekaevu(kuni linna kanal kohale jõuab). Vana kaev oma 35 .a. vana ja umbes.
Käis kohal, ajas asjalikku juttu. Lubas kohe ära teha. Tõi aia taha 3 kaevu raket. Küsisin kas hakkavad kohe ka kaevama. Vastas, et masin kas remondis või teeninduses. Niikui kätte saab teeb ühe päevaga kaevu valmis - noh 4 h. tööd. Korraks lõi lamp hõõguma, aga kuna häda käes ja suur - pidin ema(91 vana) haiglast koju tooma. Saime Tartus politseimaja taga kokku, et raha ära maksta. Küsisin lepingut. Pobises midagi, et nii saab kohe tegema hakata jne., aga kuna ikkagi minul häda suur, maksin raha ära.
Tulemus. 3 raket aia taga. Kaevu pole ollagi. Mees telefoni ei võta. Saatsin sms-i, ei mingit vastust.
Krt., häbi on iseenda pärast ja oma vana ema ees, usalda inimest! Aga nii kah ei jäta. Annan asja politseisse. Sestap küsin, palju tüssatuid on?
Külaline
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas Külaline »

vaja Läänemaale,Lihula kanti salvkaevu.... kas on tegijaid?
kaevaja
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas kaevaja »

Kaevumeistrid OÜ
Tartumaa
Urmo Sorga 53735794
e-mail: soov@kaevumeistrid.ee

Võlgu Kaevamisteenuse eest, ei vastata telefonile ega meilile. Parem hoiduge sellest tegelasest :banghead: Mina lähen kühveldan ühe kaevu kinni varsti :twisted:
külalineuus
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas külalineuus »

Urmo Sorga on üks suurim suller, keda kohanud olen. Raha sai. Pole aastaid kaevu vett tulnud. Kohtasin juhuslikult linnas ja ütlesin, et tule aja vähemalt see mõttetu auk kinni. Muidugi lubas ja ajas "pehmet juttu". Ammune asi küll, kuid ega mina andeks ei anna.
otsingul
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas otsingul »

infoks kirjutas:
Sirli123 kirjutas:Ma ei oska muud öelda, kui et hr.Undi pendeldatud kaevu pole meil 2 aastat vesi ilmunud...Ei soovita.
Lisaks ei oska Unt käituda (OÜ Šurf). On tõeline "pahalane"! Valetab, vassib, kisub kontekstist välja sõnu, ei täida lubadusi, on hoolimatu oma töömeeste suhtes ... loetelu läheb pikaks. Lühidalt - kui tahad hoida enda tervist, säästa raha - hoia sellest sellist eemale.
Meilgi pendeldas ise kaevukoha välja ja tundis ligi 30meetrit "vee lõhna" - vett aga ei kusagil. Nüüd hoovil eluohtlik auk vaid. Jube. Ma usun, et teistele tehtud pahateod tulevad talle endale ringiga tagasi.
just hetk tagasi otsisin Võrumaale kaevu kaevajat ja koperdasin ka selle Undi otsa,olevat ajalehest leitud kuulutuse kaudu 100 protsendi mees...
:roll:
rääkisime telefonis, nimetas oma hinna, mina küsisin kas ka mingid muud tasud rakke kaevvamise juurde ehk.. transport vms. jaa ja siis hakkas lisamakse tulema, sõidukomp. majutuskomp. jne.
nali oli vastusega käibemaksust-
hetkel tal tööd ei olevat ja km kohuslane polevat ja hetk hiljem rääkis, et rakete tasu on koos käibekaga,
isaand nii segast inimest, kes selliselt juba telefonis ägestub pole ma tükk aega kuulanud.
ettevõtja või asi- enne tehku endale ettevõtluse põhitõed, suhtlemise alused selgeks.
ja teiste, konkurentide mahategemine, selles paistab ta ka meister olema, seega
seda Unti küll kellegile ei soovita.
KaevuHooldus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 23 Juul 2013, 19:24

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas KaevuHooldus »

Kui endiselt kaev vaja kaevata, siis aitab Kaevuhooldus!

kaevuhooldus@gmail.com
+372 5457 9169
otsingul kirjutas:
infoks kirjutas:
Sirli123 kirjutas:Ma ei oska muud öelda, kui et hr.Undi pendeldatud kaevu pole meil 2 aastat vesi ilmunud...Ei soovita.
Lisaks ei oska Unt käituda (OÜ Šurf). On tõeline "pahalane"! Valetab, vassib, kisub kontekstist välja sõnu, ei täida lubadusi, on hoolimatu oma töömeeste suhtes ... loetelu läheb pikaks. Lühidalt - kui tahad hoida enda tervist, säästa raha - hoia sellest sellist eemale.
Meilgi pendeldas ise kaevukoha välja ja tundis ligi 30meetrit "vee lõhna" - vett aga ei kusagil. Nüüd hoovil eluohtlik auk vaid. Jube. Ma usun, et teistele tehtud pahateod tulevad talle endale ringiga tagasi.
just hetk tagasi otsisin Võrumaale kaevu kaevajat ja koperdasin ka selle Undi otsa,olevat ajalehest leitud kuulutuse kaudu 100 protsendi mees...
:roll:
rääkisime telefonis, nimetas oma hinna, mina küsisin kas ka mingid muud tasud rakke kaevvamise juurde ehk.. transport vms. jaa ja siis hakkas lisamakse tulema, sõidukomp. majutuskomp. jne.
nali oli vastusega käibemaksust-
hetkel tal tööd ei olevat ja km kohuslane polevat ja hetk hiljem rääkis, et rakete tasu on koos käibekaga,
isaand nii segast inimest, kes selliselt juba telefonis ägestub pole ma tükk aega kuulanud.
ettevõtja või asi- enne tehku endale ettevõtluse põhitõed, suhtlemise alused selgeks.
ja teiste, konkurentide mahategemine, selles paistab ta ka meister olema, seega
seda Unti küll kellegile ei soovita.
tann_trt
külaline

Re: Kaevude meistrid:

Lugemata postitus Postitas tann_trt »

Ise otsisin veesoone ja sügavuse, täpsemalt veesoonte ristumis koha, et asi parem ja kindel oleks. Ise tellisin kaevu rõngad, Rõugest väga head rõngad, ideaalsed valsid - tip top. Kokku 8 rõngast, 7 maaall sellest pea 3,5 - 4 rõngast vett- ja seda sellise kuiva aastaga nagu see aasta, laias laastus nädal aega sõbraga kevamist ja kaev valmis. Kaevu toidavad kolm allikat mis lausa keeravad/keedavad vett alt maaseest ülesse nii, et pumbaga kaevu päris kuivale tõmmata täitsa vavaline. Summa kokku u 300€ rakked + oma söök-jook ala 100€. See kaev mul endale, mis juba 4-jas ja eelmise kolm on ka tip-top kevud (neil otsisin koha ja aitasin lõpu meetri kaevata kuna olin teistest kõige peenem :) ) ei haise, ei ole jäänud kuivale ega midagi muud sellist-ja juba koidab 5 kaev aga seda alles järgmine aasta. Iseenesest pole seal kaevukaevamisel mingit erilist kunsti ega tuumafüüsikat, tuleb leida vitsaga (kes mida kasutab) õige koht siis järgida esmaseid ohustus reegleid. Mõistlikul ajal esimesed rakked sisse lasta, et ohutu oleks. Vaadata, et rakked kaevus koos oleks ja et üksi seda tööd ei teeks!!.
Muidugi kui selle nüüd endale valmis sain siis on jälle jupiks ajaks kaevukaevamise isu läinud, rakke maitse on siia maani natuke kontides :D aga üldiselt ei midagi hullu sest vesi maitseb hääää.
Edu kõigile ``kaevumeitritele`` ning tugevat tervist ja jõudu kaevumeitritele.
Vasta