Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Melisssa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 09 Juul 2012, 11:22

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Melisssa »

Noh jah.. Firmaga võib ka jama tekkida, töö venida ja äkki lõpetame üldse kaevu tegemise kohtupingis. Igasuguseid saunajutte kuulnud. Nii et, eks riskib.. Kahju küll sellest suurest summast oleks.
paneelikas
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 23 Apr 2010, 20:49

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas paneelikas »

Ei pea ju raha ette maksma, kui ametlik värk siis saab ehk sõlmida lepingu joogiveekaevu rajamiseks kus tasumine leiab aset pärast positiivse veeanalüüsi laekumist
Kõik jutud noh..
Melisssa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 09 Juul 2012, 11:22

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Melisssa »

Labidamehega sama jutt, enne mitte senti kui kaev valmis ja vesi sees. Alles siis maksmine. Kusjuures ta veel ise seda ütles - et ennem teeb kõlblikku kaevu ja alles siis raha. Kuid kas ta joogiveekõlblik on, peaks vett kuskile viima.. ? Naaber viis, talle tegi Amendero ja vesi oli OK.
vanapagan1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 12 Dets 2010, 00:23

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas vanapagan1 »

Tellisin ka amenderolt kaevu. Töö kiire, kaev tühi ja kogemus negatiivne. Garantii aeg lükati ilusa jutuga sujuvalt lõpuni ja nii ongi. Kogun uuesti raha, et korralikel tegijatel lasta asi korralikult teha.
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

vanapagan1 kirjutas:Tellisin ka amenderolt kaevu. Töö kiire, kaev tühi ja kogemus negatiivne. Garantii aeg lükati ilusa jutuga sujuvalt lõpuni ja nii ongi. Kogun uuesti raha, et korralikel tegijatel lasta asi korralikult teha.
Tundub, et seni positiivne reklaami ja haibi kampaania keeras negatiivseks :grin:
paneelikas
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 23 Apr 2010, 20:49

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas paneelikas »

Eestis vist rohkem sellised rakkekaevu puure pole ka?
Kõik jutud noh..
Melisssa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 09 Juul 2012, 11:22

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Melisssa »

Oktoober paistab - kaevu ikka pole. Just sai viidud rakked tagasi, õnneks firma ostis tagasi need. Labidamehed ei võta isegi tel. vastu. Kahjuks pole neid näost näkku näinud - oleksin paar head sõnakestki öelnud aga ega nad sedagi väärt ei ole. Oleksid vähemalt nii au mehed ja viisakalt siis ära öelnud meile. Teeme siis firma kaudu omale kaevu, kõik juba kokkulepitud, ettemaks jne. Eks riskime. Kuigi mõtted liiguvad juba maja müümise ja korteri ostu peale... Aga tänan kõiki kes siin postitasid ja eks ma annan teada, kui Amenderoga kaev valmis :)
Melisssa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 09 Juul 2012, 11:22

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Melisssa »

Nagu võluväel helistas nüüd labidamees - lubas homme kohal olla, kokku neid 3, tulevad kaevama. ( Kui enne ei tahetud transpordikulu, siis nüüd tahetakse) Muud ei osanudki öelda, et rakked juba kõndisid minema ja otsustasime puuri kasuks. Nime ei hakka avaldama, võimalik, et tõesti inimesel mõjuvad põhjused, aga 5 kuud ootamist on piisavalt palju! Teistele raudset närvi ja kuldset sügist!
vanapagan1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 12 Dets 2010, 00:23

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas vanapagan1 »

Jah miks mitte riskida. Kindlasti on amendero poolt valmistatud kaevusid mis toimivad ilusti ja koduomanikel aastaringi vesi olemas. Minul paraku nii hästi ei läinud kahjuks kuigi oleks saanud puurida veel tükk maad sügavamaks. Tundub et see kaevutegemine on ka paras loterii.
paneelikas
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 23 Apr 2010, 20:49

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas paneelikas »

Mitte ei mõista seda asja, Amenderol on 14m puur, mida sügavama augu puurivad seda rohkem pappi saab ju küsida, kuidas see auk siis madal jäi? Saaks veel aru et labidaga kaevukaevajad ei viitsi väga sügavale kaevata ja siis väidavad et käib küll.

Melisssa kirjutas:Nagu võluväel helistas nüüd labidamees - lubas homme kohal olla, kokku neid 3, tulevad kaevama. ( Kui enne ei tahetud transpordikulu, siis nüüd tahetakse) Muud ei osanudki öelda, et rakked juba kõndisid minema ja otsustasime puuri kasuks. Nime ei hakka avaldama, võimalik, et tõesti inimesel mõjuvad põhjused, aga 5 kuud ootamist on piisavalt palju! Teistele raudset närvi ja kuldset sügist!
Teine küsimus et milleks ettemakse, kas ilma ei hakka keegi tööle? Poes ju võtad ka riiulist õlle ja siis maksad mitte et teed ettemakse ja alles siis pannakse Sakus masinad tööle...
Kõik jutud noh..
Külaline
külaline

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Rakkekaevude kaevamine, remont ja puhastamine. Trasside, kanalisatsioonide paigaldus. Kaevumajakesed. tel 53936162
paneelikas
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 23 Apr 2010, 20:49

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas paneelikas »

Teemaalgatajal kaev valmis?
Kõik jutud noh..
Marcu
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 10 Dets 2012, 21:07
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Marcu »

Ma tellisin ka Amenderolt kuna teised vesiliiva ei saanud kaevu kaevata. Eelnev info oli igati asjalik, et jah puurime saviliivani, topelt tihendid vahele rõngastele ja kenasti ka hoiatati et vesiliiva puhul ikka liiva kaevu tekib. Tulid mehed puurisid saviliiva sisse panid 6 rõngast paika, kaev pilgeni vett täis ja kiiresti toodab juurde kuid vesi läbipaistmatu. Kevadel oli näha kuidas esimese rõnga vahelt pinnasevesi kaevu jookseb. Tulid mehed uuesti mäkerdasid esimese rõngavahe Waterplugi kiirkivineva tsemendiga ära (Penosili toode, saab espakist ja aitab isegi voolavat vett peatada) ja ütlesid et õhk liiga niiske on ülejäänud tee suvel ise. Tihendasin veel kaks rõngavahet kuid päris pidama ei saanud ja vesi ikka läbipaistmatu ning veeanalüüsi kohta ütlesid kõik filtrifirmad et tee uus kaev see on reostunud (oksüdeeritavus tugevalt üle normi aga reostusallikat ei ole ligidal ja naabritel kõik OK kuna kaev madalam). Amendero ise ignoreerib probleemi ütleb, et pumpa kuu aega vett välja jne. Kõik kloorishokid ja survekaga seinte pesemised on tehtud aga tulemust ei mingit - eks peab ka hakkama tarbijaksitse ja juristidega vaidlema kuna ma ei saa isegi tarbevett aga nädala pärast on vaja juba majas sees elada.

Kaevumeistrid veel keelitasid et ära jumala eest kaevu kunagi tühjaks pumpa muidu tuleb pilgeni liiva täis - jutul on loogika olemas - aga kaevu puhastades sai ka tühjaks pumbatud ja selgus et alumine rõngas on nihkes ja vahe sees ühte vahet on montaazivahuga täidetud ja tihendeid/filterkangast ei ole pandud.
paneelikas
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 23 Apr 2010, 20:49

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas paneelikas »

Marcu kirjutas:Ma tellisin ka Amenderolt...
Lepingu sõlmisite joogiveekaevu rajamiseks aga välja tuli nagu alati?
Kõik jutud noh..
Marcu
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 10 Dets 2012, 21:07
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Marcu »

Nujah -neil isegi lepingus kirjas et ei vastuta vee kvaliteedi eest :) ju siis teavad et peaasi et saaks puurida ja raha küsida tulemus ei ole oluline. Täna just suhtlesin ja nad arvasid, et on hea mõte kui lähen poodi ja ostan savi ning mätsin kaevu alumise osa kinni kuna puurisid liiga sügavale/madalale ning siis ehk saan nende puuritud kaevust tarbevee kätte. Õnneks on neil seal üks Mihkelsoni näol üks mõtlev inimene ka pundis (loe: mõistab probleemi ja suudab kaasa mõelda) aga need kes puurivad, teevad lihtsalt tööd :)
Ups
külaline

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Ups »

Kaev ongi õnne asi ja kuna kaev on vähemalt põlvkonnaks, siis see ei peagi odav olema. Kaevul kaks olulist asja: tootlikus ja maht. Tootlikust me ette prognoosida ei saa. See rohkem loterii. Mahtu aga saame. Kui on meeter veesammast, siis on ikka vahe kas rakke läbimõõt on 80cm või 1m. Samuti tuleks mõelda tulevikule. Kui majanduslik olukord paraneb, siis suureneb ka reeglina vee tarbimine. Soetame igasugu seadmeid mis tarbivad vett ja pole ka välistatud leibkonna suurenemine. Enamasti ei läheneta kaevule komplekselt vaid poolikult.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Ups kirjutas: Kui majanduslik olukord paraneb, siis suureneb ka reeglina vee tarbimine. Soetame igasugu seadmeid mis tarbivad vett.
Millised seadmed need vee tarbimist suurendavad? Ja veel niivõrd et kaevu tootlikusest hakkab puudu jääma?
Leibkonna suurenemine tõstab tarbimist kindlasti.
vanapagan1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 12 Dets 2010, 00:23

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas vanapagan1 »

Kaalusin ka tarbijakaitseametisse ja vajadusel ka mujale kaebamist, aga millegipärast arvan, et see on nagu vasikaga võidujooksmine. Kui amendero on selline ettevõte kes oma jamade eest lihtsa läbirääkimise tulemusel ei vastuta, siis ei ole võimalik teda ka vastutama sundida. On lihtsalt üks sort selliseid kellel on tähtis see mis paberil kirjas, ja kuni ukse taga on järjekord lambaid keda pügada seni on kõigest poogen.See tarbijakaitse ja kohtu teema läheb lõpuks sama palju maksma kui kaev ise , aga kellel vähegi huvi ja tutvusi andke aga tuld.
Ex kaevumees
külaline

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Ex kaevumees »

Marcu kirjutas:Nujah -neil isegi lepingus kirjas et ei vastuta vee kvaliteedi eest :) ju siis teavad et peaasi et saaks puurida ja raha küsida tulemus ei ole oluline. Täna just suhtlesin ja nad arvasid, et on hea mõte kui lähen poodi ja ostan savi ning mätsin kaevu alumise osa kinni kuna puurisid liiga sügavale/madalale ning siis ehk saan nende puuritud kaevust tarbevee kätte. Õnneks on neil seal üks Mihkelsoni näol üks mõtlev inimene ka pundis (loe: mõistab probleemi ja suudab kaasa mõelda) aga need kes puurivad, teevad lihtsalt tööd :)
Ega kaevumeister vett maa sees ju puhastada saa. Vee saab meister maast küll kätte kuid millistele normidele see vastab ei saa ma ju teada. Minu kaevude tegemise aeg jäi 20a taha. Siis ei olnud kuskilt rõngaid valtsidega saada. Rõngaste vahede kinnisaamine oligi õnne mäng.
Tegin kaevu kunde nõudmisel temale sobivasse kohta, veesoone leidsin ja vett oli kaevus nagu putru. Aga suure põllu kõrval ,seal künti ja väetati , väetise jäänused jõudsidki siis kuidagi pidi mööda vee sooni kaevu. Milles siis kaevutegija süüdi on? Ütlen kundele et ostku elamine paremasse paika ve.
Olid ka siis igasugu filtri ja puhastus süsteemisid aga kunde jaoks kallid. Ja ikka süüdi mina loll suurevaeva nägija. Vesi tuleb ikka maa seest sellisena nagu ta seal on.
Igasugu jamasid on juhtunud. Aga hea lugeda ikka teiste toimetusi.
Viljandlane
külaline

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Viljandlane »

Minu jaoks on selle firma näol tegu klounidega.
Saatsin hinnapäringu, esitati täpsustavaid küsimusi, ning tehti pakkumine. Olin nõus, ning jäin tööd ootama - tähtajad lükkusid edasi, ning meilidele enam ei vastatud. Helistasin neile, lubati meilile vastata - ei vastatud.

Tegin siis "fake" e-maili ja soovisin "tellida" tööd. Kohe kibekiire vestlus meilitsi, andsin omaenda telefoni numbri ja helistati juba samal päeval. Kui siis telefonis küsisin, et kas te antud numbrile juba ühte kaevu ei lubanud tegema tulla, pandi toru ära.

Rohkem ma järgi ei jookse, muidu olen ise kloun, kes anub endasuguseid, et mult raha käest ära võetaks!
õnnelik
külaline

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas õnnelik »

Tellisin kaevu Amenderolt ja olen väga rahul! Pole ühtegi halba sõna öelda. 8 raket pandi ja 5 on vett täis. Mingi vanamees, kes kuskilt Elva lähistelt pärit, ütles, et mul vaid üks nigel veesoon krundil (üle 7000m2). Ilmselgelt ma teda ei kutsunud tegema.
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

õnnelik kirjutas:Tellisin kaevu Amenderolt ja olen väga rahul! Pole ühtegi halba sõna öelda. 8 raket pandi ja 5 on vett täis. Mingi vanamees, kes kuskilt Elva lähistelt pärit, ütles, et mul vaid üks nigel veesoon krundil (üle 7000m2). Ilmselgelt ma teda ei kutsunud tegema.
Ilmselgelt on tegu enese upitamisega :banghead: :banghead:
vanapagan11
külaline

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas vanapagan11 »

Ma ju räägin ,et amendero puhul on see täielik loterii. Samas leidub ka tegijaid kes teevad kuhu iganes hea kaevu.
pimeroolis
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 98
Liitunud: 06 Sept 2008, 10:37
On tänatud: 1 kord

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas pimeroolis »

...ilmselt rumal küsimus. Aga miks puurkaevu ei taheta. Ma ei suuda välja mõelda põhjust miks peab salvkaevuga vaeva nägema kui hinnad suht samad. :banghead: Saab ju puurkaevuga alati vee ja ei pea nõiduma veesoont. Ja manama seda kaevukaevajat :beg: Saab ka suht kohe teada, mis vesi sealt vastu tuleb. Kui jama siis saab ju alati paluda puurijal kangi vajutada.
Külaline
külaline

Re: Kes on tellinud omale kaevu Amenderolt?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

pimeroolis kirjutas:...ilmselt rumal küsimus. Aga miks puurkaevu ei taheta. Ma ei suuda välja mõelda põhjust miks peab salvkaevuga vaeva nägema kui hinnad suht samad. :banghead: Saab ju puurkaevuga alati vee ja ei pea nõiduma veesoont. Ja manama seda kaevukaevajat :beg: Saab ka suht kohe teada, mis vesi sealt vastu tuleb. Kui jama siis saab ju alati paluda puurijal kangi vajutada.
Minul on kõrval puurkaev ja 1km raadiuses veel 2 puurkaevu, kus vesi on kergelt öeldes perses, naabritel on kasutusel kõikvõimalikud kallid vahendid aga vee kvaliteeti korda ei saa, veepuhastus firma ütles, et tuleb veel mingeida asju juurde osta aga kindluste ei pidavat ka see andma. Endal on salvkaevu vesi korras ja ka oosaliselt on teised salvkaevude peale tagasi läinud.
Vasta