Kinnitustarvikute pood

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
seen
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 205
Liitunud: 11 Juun 2015, 22:22
On tänanud: 2 korda

Kinnitustarvikute pood

Lugemata postitus Postitas seen »

Linna peal on sageli kuulda, et kinnitustarvikute A&O on Baltic Bolt. Minu kruvide ostusoove (täiskeermestatud, TX või pikad) seal enamjaolt täita ei suudeta ja hinnad on kohati 5x (!) kõrgemad, kui ehituspoodides (K-rauta, EhituseABC), seda näiteks tsingitud võtmekruvide, betoonikruvide ja tüüblite puhul.

Miks Baltic Bolti kiidetakse ja soovitatakse? Järjekorrad on seal alati, teenindajad on nipsakad (mõni ime, kui saja kaupa mutreid ja seibe igale kliendile lugema peab), kodulehel välja toodud sortimenti paljuski laos ei ole, kodulehel ei ole välja toodud kaugeltki kogu poes oleva valik, kodulehe hinnakiri on vananenud. Miks seda kohta haibitakse? :hello:
Külaline
külaline

Re: Kinnitustarvikute pood

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ilmselt kui oled elukutseline, siis võtad sealt kus leping tehtud ja siis kiidad linna peal ka. On ka teisi kohti mis ehitajate ning asjaarmastajate seas popid. Janere näiteks oma odavate kruvilaadsete toodetega, ESSVE, würth, jne, jne.
Teinekülaline
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:19
Asukoht: Tallinn, läänepoolne Harjumaa
On tänatud: 22 korda

Re: Kinnitustarvikute pood

Lugemata postitus Postitas Teinekülaline »

Ühinen teemaalgatajaga. Kuigi BB on mulle asukoha järgi üks kõige lähedasemaid külastan seda kohta vaid viimases hädas kui on midagi erilist, a la tollkeerme või muu sarnase harvaesinevaga tegemist. Hindu väljas pole ja alati, kui hinda küsin vaadatakse otsa pilguga mis sa vaene rott siia tuled meie aega kulutama kui sul rahagi pole.
Ei ole lahendamatuid probleeme, on vaid vähe aega või raha
Ei ole rumalaid küsimusi, on vaid rumalad vastused
Kuid vastuse võib saada vaid see, kes küsib. 5013245
http://nagi.ee/photos/Teinekulaline
Külaline
külaline

Re: Kinnitustarvikute pood

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Baltic Boltis olen kümmekond korda käinud, see on suur juhus kui seal mõnda klienti näed. Kuidas sihuke imelik ettevõte üleüldse ennast ära majandab..
Vasta