Puitmaterjal Lätis

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Mell88
külaline

Puitmaterjal Lätis

Lugemata postitus Postitas Mell88 »

Kas teab keegi lähimaid kohti Lätis kust saaks välisvoodrilauda jm saematerjali?
Külaline
külaline

Re: Puitmaterjal Lätis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kõigepealt defineeri, mis on lähimaid kohti Lätis! Bauskas või Daugavpilsis või Valkas?
OT. Olles mitmeid aastaid tagasi Šveitsis, olen otsinud spetsiifilist materjali läbi neti, kusjuures oskamata saksa keelt, on millegi pärast osutunud "Google tõlgi" väga heaks abimeheks, kuigi "viimase tõena" nende tõlget usaldada ei saa. Vajalikud materjalid olen selle abil kätte saanud alati, kusjuures kohalik edasimüüja ei mõiganud omakorda "inglišit" mitte ühtegi sõna. Hakkame saime! :)
Nüüd sinagi, mine näiteks Raitwoodi kodukale, nende kodukas on olemas mitmes lähimaade keeles, peili välja oma soovitu läti keeles ja toksi see sõna guugli otsingusse, hakka sorima ja voilaa, ongi lähim koht Lätis välja peilitud!
NB! Enne Lätist odava puitmaterjali ostmist on tungivalt soovitav teha kalkulatsioon, mis sisaldab ka transporti Eesti Vabariiki(arvatavasti?)!

Urmas
Külaline
külaline

Re: Puitmaterjal Lätis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mell88 kirjutas:Kas teab keegi lähimaid kohti Lätis kust saaks välisvoodrilauda jm saematerjali?
Ahjaa, äkki märgiks ära ka alguspunkti, millest saaks hakata arvestama lähimat kohta Lätis. :)

Urmas
mell88
külaline

Re: Puitmaterjal Lätis

Lugemata postitus Postitas mell88 »

Pigem mõtlesin erinevaid saekaatreid/edasimüüjaid põhja lätis aga ise olen viljandimaalt võrdlemisi piiri lähedalt, et mida lähem seda parem :)
Vasta