ehitus ja remonditööd Pärnus

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
ehitustood10
külaline

ehitus ja remonditööd Pärnus

Lugemata postitus Postitas ehitustood10 »

tere,otsin ehitus ja remonditöid(k.a väiksemad elektri ja torutööd).
Tööd tunni kui tükitööna.
tel53598521
Ants maalt
külaline

Re: ehitus ja remonditööd Pärnus

Lugemata postitus Postitas Ants maalt »

Küsimus!Kas sa teed ka põranda töid?nimelt mul on ühe toa põranda laagid läbi ja vaja välja vahetada,uuesti üles ehitada,võiks juba soojustada ka,OSb plaat 22 mm ja laminaat.olemas materjalid kohapeal,oleks ka muid töid,saatsin teile sõnumina nr,kuna nr oli väljas.töö oleks surjus
siiri47
külaline

Re: ehitus ja remonditööd Pärnus

Lugemata postitus Postitas siiri47 »

tere,emale vaja paigaldada samuti dussinurga alus ja vahetada boiler,töömees kes pidi n.ö oskaja olema oli purjus ja töövõtted ei olnud ka teab mis kiita.Mai 34 korterelamus Pärnus.Samuti telefon välja lülitatud.Palun tagasi sidet
ehitustood10
külaline

Re: ehitus ja remonditööd Pärnus

Lugemata postitus Postitas ehitustood10 »

Tere tere,vaata kui tore :) kui telefon on sees siis keegi ei helista,alati tuntakse siis puudust kui nr on väljas :) aga jah minu viga,ei vaatanud,et aku on tühi.Ants sinu kontaktid ma sain,Siiri helista 53598521,leiame ikka probleemile lahenduse,kas just täna aga selle nädala jooksul kindlasti.
Vasta