eramute värvimine

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
varvimine
külaline

eramute värvimine

Lugemata postitus Postitas varvimine »

teostame majade värvimist,terasside õlitamist,katuste puhastust survepesuga
materjal tööde teostaja poolt,hinnad tükitööna
mvarvimine@gmail.com
tellija2
külaline

Re: eramute värvimine

Lugemata postitus Postitas tellija2 »

A kui materjal on tellija poolt, siis jätate tegemata? Ja kui tellija tahab tunnitööna?
varvimine
külaline

Re: eramute värvimine

Lugemata postitus Postitas varvimine »

tere,materjal on mõeldud selleks,et tellijal kui teil lihtsam oleks ja tunnitööd ei tee,ainult tükitöö,vaatame objekti üle ja siis saame leppida töö hinde
tellija2
külaline

Re: eramute värvimine

Lugemata postitus Postitas tellija2 »

Mul on omal värv odavalt Lätist ostetud, te pakute niikuinii Bauhofi letihinnaga. :) Mis jutt see on, et tunnitööd ei tee, äkki ma tahan just et te 8 tundi värvite ja pärast nädalavahetusel lõpetan ise.
varvimine
külaline

Re: eramute värvimine

Lugemata postitus Postitas varvimine »

tellija 2,kui ma selgesõnaliselt ütlen,et toon värvid jms mina,värvil ja värvil on vahe....Kui te ise toote värve siis ei ole töödele garantiid,kui soovite hirmsalt tundi maksta siis 18+km on meie tunnipalk+lisanduvad sõidukulud!Lepime aja kokku ja tulen võõpama
petitecath9
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 06 Dets 2018, 14:15

Re: eramute värvimine

Lugemata postitus Postitas petitecath9 »

varvimine kirjutas: 23 Apr 2018, 22:04 tere,materjal on mõeldud selleks,et tellijal kui teil lihtsam oleks ja tunnitööd ei tee Baignoire à porte,ainult tükitöö,vaatame objekti üle ja siis saame leppida töö hinde
Noh, me ei näe aja möödumist, kui me töötame palju, erinevalt teistest.
matisren11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 22 Mär 2019, 13:51

Re: eramute värvimine

Lugemata postitus Postitas matisren11 »

tellija2 kirjutas: 23 Apr 2018, 22:56 Mul on omal värv odavalt Lätist ostetud, te pakute niikuinii Bauhofi letihinnaga forum rachat de crédit surendettement. :) Mis jutt see on, et tunnitööd ei tee, äkki ma tahan just et te 8 tundi värvite ja pärast nädalavahetusel lõpetan ise.
Ka see on idee, aga ma arvan, et saame kõik koos kammida ja tulemust näha. Ma arvan, et oleks lõbusam.
Vasta