väikesemahulised ehitustööd pärnus

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
abimees85
külaline

väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas abimees85 »

tere,teeme väiksemahulisi 1-2 päevaseid töid
Laminaadi/parkketi paigaldus+liistutamine
kipsitööd
lagede ehitus
põranad
boilerite vahetus
värvimis-pahteldustööd
wc pottide vahetus
väiksemad torutööd(lekete parandus)
jne
abimees85@gmail.com
hendrik1
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas hendrik1 »

Tere,saatsin teile meil põranda ehituskohta,jätsin kontaktid,palun helistada ja kui oleks aega siis saaksite vaatama tulla
lhp Hendrik
Hannes90
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas Hannes90 »

Tere
Palju maksab 47 m2 vana laminaadi ülesvõtmist ning asendada uue parketiga ja liistud? Piirkond väike sepa tn
Tervitades Hannes
abimees85
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas abimees85 »

Tere Hannes
vana ülesvõtmine oleneb kas on liimitud või n.ö klikiga kinni....
Kui liimitud siis 200 eurot,sisaldab prügivedu
klikiga 120 ja sisaldab samuti prügivedu
Parketti paigaldus on 8 eur rtm/liistutamine on 2 eur/jm
Kui soovid koos materjaliga siis kvaliteetne tamm koos paigaldusega on 31 eurot/rtm
liistud 6-7 eurot jm
Tööd on ametlikud ja 2 aastane garantii
Kui huvi on siis palun kirjutada emailile abimees85@gmail.com
küsimus123
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas küsimus123 »

Küsimus? milline see liimitud laminaat on?Kuulen küll esimest korda ja küsimus 2,nii odava hindega paigaldad parketti? hind algab 13 eurot m2.Sinusugused solgivad turgu
abimees85
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas abimees85 »

Tere küsimus123,kui teil on midagi küsida siis e mail on olemas,kui klient palub hinda teada siis mina vastan ja teen oma hinnakirja järgi,kui teile makstakse 12 eur /rtm siis on väga hästi,mina teen 8 ja ka ei kurda ning suudan ka veel sellest summast veel maksud maha arvestada.Viimasel ajal olen aru saanud,et kõik n.ö ehitajad tahavad rikastuda ja räägivad kui hea elu on...Kuid käivd ikka siin portaalis virisemas.Mina olen tänulik,et mulle siitkaudu tööd tuleb.Kui on midagi kellegil kirjutada siis email on abimees85@gmail.com,on oodatud tööpakkumiste nöol kui ka n.ö küsimus123-ed
abimees85
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas abimees85 »

up
Külaline
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Pange googlesse "parketi paigaldus hind" ja näete, et 8 eur on pigem palju kui vähe, saab ka odavamalt. :wave:
andres94
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas andres94 »

kuule külaline....sa ikka päris idioot või? 8 ja parkett on ok hind,sina suserdis mine tee oma 2 euroga tädi maalile kui tahad,isegi 13 on täiesti talutav summa ja eriti veel kui ka arvestatakse tööjõu maksud ja muud ka maha aga sinusuguste arvates on koguaeg elu niisama kätte tulnud krdi nõukaaja debiil
edu ikka meestele ked küsivad õiglast hinda ja soovivad elada inimväärselt
aga teie traktoristid ja muud pudulojused kerige venemaale,kodanik putini juures ootavad teid tasuta elu ja pudrumäed!
parketimeez
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas parketimeez »

Kuule anonüümne lobamokk, kaua sa paigaldad näiteks 10 m2 click-tüüpi parketti, et selle eest 130 eur küsida? Kui tunnihinnaks arvestada 25 eur (peaks olema OK?), siis kas paigaldad 5 tundi? :banghead:
andres94
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas andres94 »

kle parketimeez,alles lasin paigaldada parketti 79 m2 ja maksin 940 eurot+km eraldi liistud ka veel.s.t seega tuli hinnaks a.la 12 eurot.See kas sa teed 1 päev,2päeva,nädal,kuu.See on su oma valik.Mina maksan rohkem ja hindan kvaliteeti.Kui sina sõidad bussiga ja tööriistu ei oma siis minugipärast tee sina 30 euroga oma 10m2.Normaalsed ehitusfirmad küsivadki hinnajärku 10+m2 eest.Tasuta lõunaid pole ja ega enamustel pole aimu mis maksavad tööriistad,kütus,riigimaksud jne.Susserdise kari
huviga lugeja
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas huviga lugeja »

tere,väga õige Andres94,eestis on tavaline ärapanna teisele,kodanik kes otsib töid ütles oma tariifi ja keegi lontrus võtab sõna,et saab odavamalt.Ja sina parketimeez,ennem kui laulad siin näita palju sina makse maksad ja siis vaatame edasi mis alusel sa siin sõna võtad! Minu arust ka 10 eur ruutmeetrist on okei küsida,parketti jõuab klient osta,paigaldus on liiga kallis?loogikapuudus...vanasti oli töö ja materjali suhe 50/50 seega selle loogika alusel on veel odav see 10 eurot.hea näide on
n autoremondi töökojad,on fikseeritud hind näiteks 25 eur/h ja klient läheb ise kohale,enamus ehitajat pakuvad ka teenust aga vastupidine järjekord,ise peab sebima jms.jutupoint on see,et ärge lõksutage siin hambaid proovige inimlikud olla ja mitte naabrimehele turja hüpata.ENSV sai otsa 28 a tagasi.
aus kodanik
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas aus kodanik »

õige,eelpool kommenteerija räägib asjalikku juttu,lõuapoolikuid on palju,suvalised räuskajad on need kes üldiselt räuskavad aga kui hinda küsida siis löövad kirved ette,päris tahaks teada mis hinnaga sina härra PARKETIMEEZ teed,paluks kodulehe infot,tel nr,e maili? ja mul on 80 rtm parketti paigaldust vaja,parketi hind on 24 eur /rtm ja korteris on oioi kui palju nurga kohti,varu on umbkaudselt 7%.töö Pirital
parketimeez
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas parketimeez »

Ja mitu päeva seda tööd tehti kui 79 m2 ja maksid 940 eurot+km? Kas maksid ehitusmehele 50+ eur/h??? Eks loll saab kirikus ka peksa, ei ole vaja sellepärast siia nutma tulla. :lol:
parketimeez
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas parketimeez »

Kuule isegi K-rauta pakub parketi paigaldust hinnaga 8,80 eur ja seal on käibemaks sees, seega 7,3 eur+km!
tola
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas tola »

eelnevalt küsiti sinu andmeid,miks sa siis ei anna kui küsitakse,see mis k rauta pakub,on nende business,sooviks just sinu hinda teada ja kui sa õigesti loed siis hind on ALATES, Küsitakse SINU KUI TEENUSEPAKKUJA ANDMEID,mida sa siin teisi maha teed?vaataks sinu ideaalselt tehtuid töid ja summadest.
Paras naljamees oled või lihtsalt võhik kes ajab suust vahtu
parketimeez
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas parketimeez »

Kas ma ütlesin, et paigaldan parketti? Ma olen tellija ja üldiselt leiab K-Rauta hinnast (7,3 eur+km/m2) odavamalt piisavalt häid tegijaid küll. ;)
parketimeez
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas parketimeez »

Üldiselt tasub ikka jägida millise aja eest millist tasu võetakse. Kui mees küsib põranda tegemise eest 500 eur ja teeb selle ära 1 päevaga (kasvõi paar tundi pikema tööpäevaga), siis oled ikka rämedalt üle maksnud (50+ eur/h). :hello:
andres94
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas andres94 »

kuule parketimeez,sulle on kodeeritud mingi värdjalikuse sündroom sisse või? minul tegi 2 meest pea 2,5 päeva põrandatöid....+liistutamine üle 1 tp
Sa ikka ei saa aru,et siin räägitakse firmahindest või? nt.firmackes minule tegi oli eelmiste aasta käive 715000 eurot,millest riigimakse oli 227000,s.t aus firma,kes hoolitseb oma käekäigu eest ja meestel on ka võrdväärne palk.sina ei maksa makse,sina ainult virised,suvaline tont oled.ühemehe firmasid on terve eesti täis aga enamus on 0 maksudega,loogiline,et selline küsib 3 eur m2.Mina tean kuhu maksin ja tean,et meedtel on head palgad+ka maksud lähevad riigile mingimääral! mille eest siis riik fuktsioneerib?sinusuguste jobude ees kes elavad nii,et ainult hea endal oleks!ja meie peame sellist lontrust üleval hoidma?mõtetu jorss ja mahategija ked paneb 2x õhtuti pihku,et oii kui kõvamees olen,sain jälle naabrimehele ära tehtud
abimees85
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas abimees85 »

tere.Kuna see teema on nii ära solgitud siis töökuulutus on maas! kui ma otsin tööd siis ei ole see mõeldud solkimiseks,see mis hinnaga keegi oma asju ajab,tehke mis tahate,mis te minu asju solgite.Väga arusaamatu
parketimeez
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas parketimeez »

andres94 kirjutas: 05 Apr 2018, 08:30 kuule parketimeez,sulle on kodeeritud mingi värdjalikuse sündroom sisse või? minul tegi 2 meest pea 2,5 päeva põrandatöid....+liistutamine üle 1 tp
Nii et 79 m2 parketi ja liistude paigaldamine oli vähemalt 56 töötundi ehk ühe mehe 1,5 nädala töö? Mega-aeglased mehed tellisid siis, isegi mu vanaema oleks poole kiiremini ära teinud. :hello:
max2
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas max2 »

Milline ettevõte teenust pakub? mIngit X-meest ei hakka ju omale koju kutsuma, ikka natuke infot ka vaja.
abimees85
külaline

Re: väikesemahulised ehitustööd pärnus

Lugemata postitus Postitas abimees85 »

tere,miks härrased risustavad postitust?minu poolest võite heategevust teha,kallis on sellele ehitus kellel on väike sissetulek,on olemas kliente kes on jõukamad,kes on nõus maksma ja on teine sihtgrupp kellele on kõik kallis,kui ma teeks heategevust siis asutan mtü,kui võrdlen 10 a taguste hindadega siis ehitustööd ja hinnad on jäänud suurusjärku samaks aga elu ja muud maksud on oluliselt kallinenud.Mispoolest erineb ehitaja IT inimesest? aga palgavahed on üüratud? Vanasti 8li hea ehitaja hinnas?mis nüüd teistmoodi?Mulle tundub,et siin suurem osa räuskab siin portaalis tühja,teadmata mis põhjustel hinnad on sellised?Mina kui oü pakun teenust ja minu hinnakiri on selline....kuid avalikult kirjutada ei saa,eestlase kadedus,saaks aga ära teha.Ma loodan,et inimesed võiksid vähe leplikumad olla ja igaüks ajagu oma rida.igatahes mina olen siit portaali kaudu leidnud häid tööpakkumisi ning ei nurise.Päike paistab,kevad on...olge inimesed sõbralikumad üksteise suhtes.Kõigil on raske,aga ega see ei tõsta tuju kui saaks ainult äsada....vähemasti minul ei tõsta
Lgp
Vasta