Päiksepaneelide alane sõltumatu konsultatsioon.

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4451
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 86 korda
On tänatud: 223 korda

Päiksepaneelide alane sõltumatu konsultatsioon.

Lugemata postitus Postitas ping »

Pakun päisepaneelide paigalduse konsultatsiooni teenust.

Kas panna?
Kui palju hoone asukoht mõjutab tootlust?
Kui suur tootmisvõimsus oleks mõistlik?
Milliseid seadmeid kasutada?
Kuidas teostada?
Kas üldse panna paneele?
Kuhu elekter majapidamises kulub?

Sellised on tavaliselt esimesed küsimused millede vastust võiks teada enne hinnapäringu tegemist paneelide paigaldusega tegelevale firmale.

Ma aitan Teil need vastused leida.
Vajadusel mõõtmised või arvutisimulatsioonid.

See oli mul üks esimestest akudega paigaldustest: http://maaelu.postimees.ee/3976897/mets ... paeikeselt
Sellel kaardil peaks olema suurem osa minu paigaldistest: https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... 743915&z=7
Erinevate värvidega on erinevad lahendused.
ping
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
Kasutaja avatar
laurit
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 360
Liitunud: 13 Jaan 2010, 23:15
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Päiksepaneelide alane sõltumatu konsultatsioon.

Lugemata postitus Postitas laurit »

Mis konsultatsioon maksab?
Külaline
külaline

Re: Päiksepaneelide alane sõltumatu konsultatsioon.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

laurit kirjutas:Mis konsultatsioon maksab?
Tavaliselt on esmane telefonikonsultatsioon olnud vestlus kestvusega 1 - 2 tundi. See sisaldaks siis vastuseid olemasolevatele ja vestluse käigus tekkivatele küsimustele.
Huviline saadaks mulle Teda huvitava teema kirjelduse ja kontaktid.
Mina saadan oma telefoninumbri, teen ettevalmistavad arvutused probleemi lahenduseks ja lepime kokku vestluse toimumise aja. Kui objekt asub läheduses saan ka kohale tulla.
Et vestlus tulemuslikumalt kulgeks on mõistlik kui huviline saadab mulle ka kohe teda huvitava objekti aadressi või katastri numbri. Selle järgi saan näha hoonete paiknemise, katuse kalded, pindalad ja varjud.

Konsultatsiooni tulemusel saab huviline ülevaate, et kui suure võimsusega seadet antud objektile saab ehitada ja kui suurt on mõistlik panna, et üle ei investeeriks. (Tasuvuse arvestuse moodused.)
Millistele tehnilistele nüanssidele pöörata tähelepanu erinevate firmade paigalduse hinnapakkumiste võrdlemisel, et "kotti pähe ei tõmmataks". Vajadusel aitan hiljem hinnapakkumisi võrrelda.

Tasu sellise paketi eest on 50 raha, maksta saab ka ülekandega pärast vestluse toimumist.

ping
:hello:
hiq
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 15 Juul 2017, 18:44

Re: Päiksepaneelide alane sõltumatu konsultatsioon.

Lugemata postitus Postitas hiq »

Saatsin sõnumi.
Ikka külaline
külaline

Re: Päiksepaneelide alane sõltumatu konsultatsioon.

Lugemata postitus Postitas Ikka külaline »

Tere
Kas sõltumatu konsultatsiooni jaoks kontakteerumiseks on mingi muu võimalus ka peale foorumi kaudu suhtlemise? E-kirja aadress või telefoninumber oleks pisut operatiivsem või ei tohi neid avaldada kuna läheb reklaami alla?
Külaline
külaline

Re: Päiksepaneelide alane sõltumatu konsultatsioon.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ikka külaline kirjutas: 28 Mär 2018, 09:41 Tere
Kas sõltumatu konsultatsiooni jaoks kontakteerumiseks on mingi muu võimalus ka peale foorumi kaudu suhtlemise? E-kirja aadress või telefoninumber oleks pisut operatiivsem või ei tohi neid avaldada kuna läheb reklaami alla?
madalkoda(ät)gm(e)il.com
ping
:hello:
Vasta