VÄIKEETTEVÕTJALE! Pakun abi ehitusmaterjalide hankimisel

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
RailiK
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Aug 2014, 11:26

VÄIKEETTEVÕTJALE! Pakun abi ehitusmaterjalide hankimisel

Lugemata postitus Postitas RailiK »

Kuulutus on mõeldud peamiselt väikestele ja miks mitte ka alles alustavatele ehitusettevõtjatele, kellel ei ole tööl eraldi inimest, kes materjale objektile organiseeriks. Kas olete kindel, et ostate ehitusmaterjalid parima hinna ja transporditingimustega? Kas sooviksite, et keegi kannaks hoolt selle eest, et ehitamiseks vajaminevad materjalid oleks objektil õigeaegselt ja parima hinnaga, et teie saaksite keskenduda sellele, mis teie jaoks kõige olulisem on - ehitamisele? Olen valmis teid aitama ja olema väärtuslik koostööpartner, tagamaks, et vajaminevad materjalid jõuaksid teieni parima hinnaga ja õigel ajal. Tasu tehtud töö eest kokkuleppel. Kontakt: raili.kaaramees@gmail.com, 56228928
RailiK
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Aug 2014, 11:26

Re: VÄIKEETTEVÕTJALE! Pakun abi ehitusmaterjalide hankimisel

Lugemata postitus Postitas RailiK »

up
RailiK
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Aug 2014, 11:26

Re: VÄIKEETTEVÕTJALE! Pakun abi ehitusmaterjalide hankimisel

Lugemata postitus Postitas RailiK »

Tee mulle päring, kaotada ei ole midagi - kogemus näitab, et võita on palju!
antonsi
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 221
Liitunud: 16 Apr 2014, 11:04
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 13 korda

Re: VÄIKEETTEVÕTJALE! Pakun abi ehitusmaterjalide hankimisel

Lugemata postitus Postitas antonsi »

RailiK kirjutas:Tee mulle päring, kaotada ei ole midagi - kogemus näitab, et võita on palju!
Mis see päring maksab (tükihind, protsent), millised on miinimum-mahud?

Pakkumine avalikkusele peaks sisaldama ka teenuse hinda , kui pakud otse on võimalik läbirääkimisteks ja kokkuleppehinnaks. Kuniks hinnakirja ei ole on raske teenust osta ja sinuga võtavad ühendust ainult need kes seda teenust reaalselt vajavad ja selleks eraldi inimest otsivad (sihtgrupp). Eriti veel teenust mis peaks andma kokkuhoidu, sest teadmata kõikide ostetavate materjalide ja teenuste hinda on võimatu ka kokkuhoidu saavutada või võrrelda kas see on kallim/odavam/kiirem, kui seda tööd ise tehes.
RailiK
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Aug 2014, 11:26

Re: VÄIKEETTEVÕTJALE! Pakun abi ehitusmaterjalide hankimisel

Lugemata postitus Postitas RailiK »

antonsi kirjutas:
RailiK kirjutas:Tee mulle päring, kaotada ei ole midagi - kogemus näitab, et võita on palju!
Mis see päring maksab (tükihind, protsent), millised on miinimum-mahud?

Pakkumine avalikkusele peaks sisaldama ka teenuse hinda , kui pakud otse on võimalik läbirääkimisteks ja kokkuleppehinnaks. Kuniks hinnakirja ei ole on raske teenust osta ja sinuga võtavad ühendust ainult need kes seda teenust reaalselt vajavad ja selleks eraldi inimest otsivad (sihtgrupp). Eriti veel teenust mis peaks andma kokkuhoidu, sest teadmata kõikide ostetavate materjalide ja teenuste hinda on võimatu ka kokkuhoidu saavutada või võrrelda kas see on kallim/odavam/kiirem, kui seda tööd ise tehes.
Lisaküsimusi on võimalik küsida nii meili kui ka telefoni teel.

Kuna valdkond on lai, siis konkreetsemaid pakkumisi saan ikkagi teha, kui olen mingi ülevaate saanud ettevõtte tegevusala ja kasutatavate materjalide kohta. Senimaani olen leidnud sobiva lahenduse pea kõigile küsijatele. Siia mingeid kitsendusi või summasid kirjutades peletaksin võib-olla mõned potentsiaalsed kliendid hoopis eemale.

Võin ühe näite küll tuua - üks minu klient oli harjunud kasutama oma materjaliostudeks teatud netipoodi, kust ta püsikliendina sai hinnast võitu sealsetest letihindadest 10%. Tellimus, mille eest ta oleks iseseisvalt tellides maksnud 665 EUR + km, tuli talle läbi minu tellides objektile kohale hinnaga 594+km (sisaldab juba minupoolset tasu). Piltlikult öeldes võtan endale tema puhul 50% hinnavõidust võrreldes selle netipoe kliendihindadest. Põhiliselt olemegi koostöös kliendiga töötanud välja niiöelda baashinnad, millest ta igal juhul soodsamalt oma kaubad saab. Aga veelkord - keeruline on ühtset lahendust välja pakkuda ja arvan, et sel polegi mõtet - kliendipõhisel lähenemisel saab igale kliendile sobivaima viisi leida.
Vasta