mullivann Coral

saunad, santehnika, boilerid jne
annikorvel
külaline

mullivann Coral

Lugemata postitus Postitas annikorvel »

Tere! Mul mullivanniga Coral selline probleem, et dussi kõrivoolik jäi vanni alla kinni. Kätte ei saa. Kas vanni alla on võimalik ligi pääseda? Ja teine probleem on, et alati peale dussi all käimist hakkab vett jooksma põrandale. Ei tea kas jookseb mööda kõrivoolikut, või on vanni all ühenduses kusagil leke. Olen kuulnud, et esipaneel käib eest ära, aga ilmselt sellega ise hakkama ei saa. Ette tänades hea nõu eest. Anni.
Külaline
külaline

Re: mullivann Coral

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ei tea, kas sul on sarnane mudel, aga ise pidin meie Corali vanni(200cm pikk) kesta ümbert ära võtma, et kuidagi üleüldse vannitoa uksest sisse saada. Käivad paneelid ära küll. Kiika, nende paneelide all servas on kruvid punnidega kaetud, keerad need kruvid lahti ja tulevadki paneelid küljest ära ja saad vabamalt vanni alla vaadata.

Urmas
annikorvel
külaline

Re: mullivann Coral

Lugemata postitus Postitas annikorvel »

Suured tänud, aga pole praegu korteris. Vaatan järgi, aga ei mäleta et oleks mingeid kruvisid. Mul nurgavann.
Külaline
külaline

Re: mullivann Coral

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Antud lehel http://www.coral.ee/?id=0&gid=0&keel=ee ... prod_id=88
Võimalik et on teie mudel ka olemas. Kui ei saa ise paneeli eest ära, siis arvatavasti saab kasutus/paigaldus juhendi ehk sealt.
jaguar3
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 188
Liitunud: 21 Okt 2011, 13:40
On tänatud: 8 korda

Re: mullivann Coral

Lugemata postitus Postitas jaguar3 »

Endalgi samasugune. Vesi võib olla nii mööda voolikut tulnud kui ka mingi leke. Minul lekkis äravool, tuli üle silikoonida. Samas neil varem või hiljem hakkab segisti ka lekkima. See on ka vahetatav ja varuosadki saadaval. Mina vahetasin enda omal kõik välja: segisti (lekkis), lambi (kole oli), düüsed (kroom tuli maha), juhtpaneeli (nupud katki). Nüüd vann nagu uus.
annikorvel
külaline

Re: mullivann Coral

Lugemata postitus Postitas annikorvel »

Tere jälle!

Nii hea kui keegi viitsib vastata sinu probleemile. Päris soojaks teeb südame. Ehk leian ka siit foorumist kellegi, kes oleks nõus seda asja ette võtma, s.t. korda tegema. Suuremad firmad ei taha eriti sellist tööd ette võtta. Loodan rohkem erategijale. Kui siin leidub keegi, siis võiks jätta oma kontaktandmed. Korter on Tallinnas, Tartu mnt. Minu tel on 5162884. Või peaks info panema "pakun tööd" lehele? Ootan põnevusega vastuseid.
Anni.
Vasta