Dušikabiin Imperial Anabell 2, alusvanni mure

saunad, santehnika, boilerid jne
Külaline
külaline

Dušikabiin Imperial Anabell 2, alusvanni mure

Lugemata postitus Postitas Külaline »

https://www.opineo.pl/opis-produktu-544 ... 20x80.html (poolakeelne küll aga mul täpselt sama mudel ja vajaliku info loeb välja)
Ostetud bauhofist paar aastat tagasi, sp. Eesti keelset aadressi polnud enam võtta.
Mure selles, et põhja tuli reaalne läbistav pragu, mitte iluviga. Kuna see mu ainuke pesemisvõimalus siis lappisin ajutiselt silikooniga ära, toimib siiani, aga lõplikuks lahenduseks seda lugeda ei saa.
Kuidas leida sellele kabiinile uus alusvann, suuremad poed läbikäidud, sealt leiab ainult madalamaid või 90x90 vanne, piinasin guuglit ka, aga isegi sealt ei leidnud midagi.
Kui poodides ringi vaadata, siis tehased justkui vorbivad edasi sellises möödus vanne ja kabiine, mudelid nimed muutunud ja segisti asukoht ka seinal, väljas kumerusi lisatud vanni väliskattele + nipetnäpet asjad aga vann ise tundub sama.
Ehk oskab keegi õigele teele juhatada mind, endal mõistus otsas, 2 ja natuke peale aastat veel liigavähe, et kõik minema visata.
Külaline
külaline

Re: Dušikabiin Imperial Anabell 2, alusvanni mure

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui ikka sama ei leia poest, tuleb välja vahetada kas samasuguse uue vastu https://kaup24.ee/et/koduremont/vannito ... l?id=47425
Või küsida sealt või mujalt kas antud dushialust ka osta saab.
Külaline
külaline

Re: Dušikabiin Imperial Anabell 2, alusvanni mure

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Osta samasugune s*tt asemele?
Mul on täpselt sama mure. Dušinurk on samuti 2a ja natuke peale vana... järelikult ongi see selle aluse eluiga...
Seega, orsin samuti seda alust ning kui leian aitan ka kaaskannatajat.
Tulevik443
külaline

Re: Dušikabiin Imperial Anabell 2, alusvanni mure

Lugemata postitus Postitas Tulevik443 »

Kas olete leidnud vanni? Me saime vanni kusagilt bauhofi laotagusest, aga sellel ei saa vett pidama äravoolu juurest.
muretseja nr.1
külaline

Re: Dušikabiin Imperial Anabell 2, alusvanni mure

Lugemata postitus Postitas muretseja nr.1 »

Mul praegu asi pausipeal kuni suveni, sest suht kõik kohad mis Tartus olemas ja netist leidsin kaevasin läbi aga null.
Ma suvel hakkan uurima klaasplast toodetega tegelevaid firmasid, tehakse ka Eestis igasugu asju, aga eks hind paneb paika selle. Kui kosmiline hind siis võtan kätte ja lapin ise praokoha ära, youtube ette ja hakkan meisterdama, mis mul enam kaotada.
Kas sul on see äravool mis vajutamisega käib kinni/lahti? Mul toru rookides ja seda vajutatavat korki peale ja maha keerates kruttis lõppkokkuvõttes alt mutri lahti, ruumi et seal tegutseda või mingisigust pingutamist teha on ikka väga vähe. Sättisin alt kullinokad peale, et mutrit kinni hoida ja keerasin ülevalt poolt näpitsatega nii et krigises. Alles siis sain pidama käega jõumeest mängides jäi tilkuma.
Fgh
külaline

Re: Dušikabiin Imperial Anabell 2, alusvanni mure

Lugemata postitus Postitas Fgh »

Enamikke plaste saab keevitada. Ajutiseks lappimiseks on sika polümeermastiks oluliselt parem valik, kui silikoon. Silikoon ei veni ega nakku.
Vasta