Vannitoa ehitus

saunad, santehnika, boilerid jne
Dud
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Dets 2017, 08:20

Vannitoa ehitus

Lugemata postitus Postitas Dud »

Tere

Mul selline idee, et oleks soov ehitada vannituba. Korter puumajas ja vannituba tuleks ammuse kööginurga asemele. Küsimus on selles, et seal üks sein on selline , sein läheb soojaks kui ahju küttaja seal on 2 siibrit ja korstna lõõri luuk, teisel pool seina on ahi mida ma aeg ajalt kütan.
Kas üldse on reaalne ehitada sinna vannituba dušš ja wc või jääbki see mul idee tasandile?
Hiljem saan panna pildi ka antud seinast
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10617
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Vannitoa ehitus

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Nii on ehitatud, näiteks mul. Üks sein ongi soemüür ja korsten ning plaaditud. Pärast mitmeid aastaid tõmbas ühele plaadile prao sisse, telliste soojuspaisumise erinevus. Aga see pragu pole häiriv.
Ka puumajas saab edukalt hüdrotõkke ja kipsiga teha igati toimiva plaaditud seina. Jällegi mul on dushiruum sedasi puitseintega ruumis. Põranda tegin OSB, fibercummiga hüdrotõke+ pool kipseina, ja põrandale liimisin plaadid. Seina tavalise plaadiseguga. OSB all on põrandaküte.
Dud
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Dets 2017, 08:20

Re: Vannitoa ehitus

Lugemata postitus Postitas Dud »

siin ka see sein ise
https://www.upload.ee/image/7756426/20171211_065052.jpg

Et kas see siis lihtsalt üle plaatida?
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10617
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Vannitoa ehitus

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Ilu on vaataja silmades ja su enda ruumi plaaniideedes. Üks lisamiinus - see sein on üsna sopiline ning siibreid ja luuke täis.
Kui vann või dushikabiin siis võib ka nii jääda või mistahes kuuma ja veekindel ilumaterjal (värv, krohv, plaadid)
Kui dushi plaanid lahtiselt kasutada siis soovitav plaatida. Kõik veeseadmed muidugi soovitavalt kaugemasse nurka.
Dud
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Dets 2017, 08:20

Re: Vannitoa ehitus

Lugemata postitus Postitas Dud »

Tänan vastamast :)
Jah planeeritud on lahtine dush ja vastas seina..
Vasta