akrüülvanni lõikamine

saunad, santehnika, boilerid jne
Külaline
külaline

akrüülvanni lõikamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui akrüülist uus vann ei mahu kahe seina vahele ja oleks vaja pikkuses 1-2cm lühemaks lõigata, siis kuidas seda teha viisakalt? Kas ketaslõikuriga? Kivikettaga, mitte metalli omaga? Peenehambalise saega vist ei ole hea?
Lõigatud serv jääks seina vastu ja silikooniga saaks katta ebaühtlased kohad, aga tahaks siiski võimalikult sirgelt lõigata.
Külaline
külaline

Re: akrüülvanni lõikamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Kas ketaslõikuriga? Kivikettaga, mitte metalli omaga? Peenehambalise saega vist ei ole hea?
Ise unustaks ketaslõikuri hoopis ära, olenemata ketta tüübist ja kasutaksin korralikku käsisaagi. Miks? Aga sellepärast, et relakal on liiga palju pöördeid ja sulatavab jälje üles. Jah, jälje saab raspli või liivapaberiga uuesti viisakaks, aga jändamist rohkem kui käsisaega tehes.

Urmas
Külaline
külaline

Re: akrüülvanni lõikamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas tikksaega väikese hambaga ja hammaste suund alla ei saa lõigatud ?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: akrüülvanni lõikamine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Kas tikksaega väikese hambaga ja hammaste suund alla ei saa lõigatud ?
Ma tuleks pealt vaatama, kuidas sa lõikad allapoole suunaga hammastega tikksaega 1-2cm sirget jutti servas kui sa ei saa jõuga saele peale vajutada. :)
Ma saan väga hästi aru, et tahad kasutada 21.sajandi kõiki tehnilisi võimalusi, aga ära jama. Võta väikeste hammastega terav käsisaag ja sae see jupp maha. Max 5 minutit saagimist, liivapaberiga serv siledaks ja valmis.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
timburi
külaline

Re: akrüülvanni lõikamine

Lugemata postitus Postitas timburi »

Ise olen kõik vannid lõiganud relakaga. Täpne joon ette ja lõikab nagu võid.

Kusjuures, lõigata võib nii metalli kui teemantkettaga. Esimene tõesti sulatab pisut rohkem, mis tähendab ebameeldivat lõhna.

Hiljem õrn lihv ja silikoon katab lõigatud prao, nagu päris. Käsisaag võta kätte siis, kui relakat pole või on tõesti nii igav, või siis laps magab kõrvaltoas.
Vasta