Krohvi vuuk ahju ümber

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Krohviks
külaline

Krohvi vuuk ahju ümber

Lugemata postitus Postitas Krohviks »

Tere.
Peale ahju ehitust oleks vaja sein ahjuni kenasti ära krohvida. Ideaalis peaks jääma veel paisumisruum, seega otse vastu ahju korhvida ei tahaks.
Kas on mõnda elastset paksu teipi, mille kleebin ahju külge ning krohvin teibini välja, et siis teip jääks elastseks ahju ja seina vahel. Teine variant oleks jätta lihtsalt väike vuuk, mille tõmban silikooni täis. Selle vuugi tegemiseks oleks vaja jällegi mingisugust abivahendit. Kuidas ja milliste tööriistadega seda kõige parem teha oleks?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Krohvi vuuk ahju ümber

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Krohviks kirjutas: 15 Apr 2018, 13:07 Teine variant oleks jätta lihtsalt väike vuuk, mille tõmban silikooni täis. Selle vuugi tegemiseks oleks vaja jällegi mingisugust abivahendit. Kuidas ja milliste tööriistadega seda kõige parem teha oleks?
Multitööriistaga. Paned sellise https://fi.makitamedia.com/images/3_Mak ... -21490.jpg külge, teed oma vuugi ära ja et ahju ära ei rikuks, pane ahju ja tera vahele mõni õhem plekitükk või pahtlilabidas.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Krohviks
külaline

Re: Krohvi vuuk ahju ümber

Lugemata postitus Postitas Krohviks »

Ja mis ma selle multitööriistaga teen? Mul on vaja krohvida, mitte seina lõhkuda.
Külaline
külaline

Re: Krohvi vuuk ahju ümber

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Krohvid ära, kuivab ära ja pärast teed multikaga oma prao.

Võid ju 3mm märjad vineeriribad ka panna. Kui krohv on kuiv ja vineer ka kuivanud, siis reeglina lööb ise krohvi küljest lahti ja tõmbad praost(vuugist) välja.

Või kes keelab sul pahtlilabida või kellu või puupulga servaga tõmmata kriips/pragu ja eemaldada praost üleliigne krohv.

Või ... ah, eks sa ise tead vist paremini kui mu esialgset mõtet ei taibanud.

Urmas
Vasta