Otsn juhendajat/mentorit :)

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
kristiina81
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 25 Jaan 2018, 16:26

Otsn juhendajat/mentorit :)

Lugemata postitus Postitas kristiina81 »

Tere

Ei tea, kas selles stiilis postitus on lubatud, kui ole siis vabandused

Olen tegelenud viimistluse/maalritööga varsti aasta aega juba, sellest suurema osa suht iseseisvalt. Minu soov oleks veel palju juurde õppida. :)

Kas on juhuslikult kedagi väga kogenud maalrit, kes sooviks natukeseks endale abilist? Kuna ma siiski ei ole läbinisti roheline, siis kindlasti mitte miinimumi eest abitööliseks ehitusprahti kokku korjama vms... Saan edukalt iseseisvalt hakkama, aga mul on sageli igasuguseid küsimusi tööprotsesside kohta ja palju miks just nii jms küsimusi. Eelistan väiksemaid objekte, eramaja või a'la kahe toeline korter - st et mitte suurte pindade tegemine kuskil suurobjektil. See foorum läheks vist umbe, kui ma igat asja siit küsiksin :D

Kirjutada võib siis ükskõik, kas siia või postkasti :)
Palju ja sujuvat tööd kõikidele,
Aitäh!
kristiina81
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 25 Jaan 2018, 16:26

Re: Otsn juhendajat/mentorit :)

Lugemata postitus Postitas kristiina81 »

Ok, nägin kuskil nüüd, et tööpakkumisi ei sisestata siia. See pole ka otseselt tööotsimise kuulutus. ma ei saa päris hästi aru, kus sellise soovi jaoks oleks sobiv koht, keegi ehk oskab aidata? :S

Kristiina
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Otsn juhendajat/mentorit :)

Lugemata postitus Postitas Urmas »

kristiina81 kirjutas: 04 Veebr 2018, 17:12 Kas on juhuslikult kedagi väga kogenud maalrit, kes sooviks natukeseks endale abilist? Kuna ma siiski ei ole läbinisti roheline, siis kindlasti mitte miinimumi eest abitööliseks ehitusprahti kokku korjama vms...
Oma kogumustele tuginedes võin öelda, et on kahte sorti kogenud maalreid. Ühed töötavad firmades ja nendelt info saamiseks peaksid sa sinna firmasse ennast tööle smuugeldama ja teised on üksikud hundid, kes ei viitsi/taha vastutust ja raha jagada. Need teised ei soovi sinuga ka kõige parema tahtmise puhul oma teenitut jagada. Teise gruppi kuulun ka ise. :)
kristiina81 kirjutas: 04 Veebr 2018, 17:12 Saan edukalt iseseisvalt hakkama, aga mul on sageli igasuguseid küsimusi tööprotsesside kohta ja palju miks just nii jms küsimusi.....
Olen kindel, et kogemuste vahetamiseks sobib ideaalselt ka see foorum.
kristiina81 kirjutas: 04 Veebr 2018, 17:12 See foorum läheks vist umbe, kui ma igat asja siit küsiksin
Oh, selle umbe mineku pärast ära nüüd küll muretse, see on juba foorumi haldajate mure. :)
kristiina81 kirjutas: 04 Veebr 2018, 17:12 Eelistan väiksemaid objekte, eramaja või a'la kahe toeline korter - st et mitte suurte pindade tegemine kuskil suurobjektil.
Jälle jõudsime sinna, millest kirjutasin alguses. Väikeseid objekte üldiselt suuremad firmad ei tee ja reeglina on sinu eelistatud objektide eelarve suhteliselt piiratud eelarvetega ning väiksematel firmadel kahjuks puuduvad rahalised vahendid veel ka sulle palga maksmiseks.
kristiina81 kirjutas: 04 Veebr 2018, 17:12 ..., siis kindlasti mitte miinimumi eest abitööliseks ehitusprahti kokku korjama vms...
Meistri keelepaelade vallandamiseks oma kuludega poes õlle järel käima oled ikka nõus? ;)

Kokkuvõtteks- küsi julgesti foorumi kaudu või helista. Mõni foorumlane on mulle helistanud ja küsinud nõu, mõni soovinud konkreetselt näha mingit tööprotsessi nagu näiteks krohvimine ja tulnud mõnele mu objekltile kohale. Näiteks homme teen umbes pool päeva krohvimajakate paigaldust eelmise buumi ajal(vist) ehitatud maja sisekrohvimiseks, sest seinad on nii loodist väljas. Kui huvi, võid vaatama tulla.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
kristiina81
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 25 Jaan 2018, 16:26

Re: Otsn juhendajat/mentorit :)

Lugemata postitus Postitas kristiina81 »

Tänud vastuse eest


Praegu ju peaks tegijatel tööd palju jaguma ning kindlasti on ka neid, kellel on mitu objekti jne. St just jah neid väiksemaid tegijaid mõtlen, kel näiteks hetkel palju tööd ning kuskil abi vaja. Ei pea silmas üldse kellegi külje kõrval töö tegemist :D

Õlut ei tahaks ka isegi kellegi teise raha eest osta :P

*kirjutan/helistan sulle Urmas
Pro
külaline

Re: Otsn juhendajat/mentorit :)

Lugemata postitus Postitas Pro »

Kirjuta Messingeri, Eesti Mees Rootsis.
Edu!
jorh
külaline

Re: Otsn juhendajat/mentorit :)

Lugemata postitus Postitas jorh »

Miks sa mõnest kutsekoolist mõnd kursust ei võta? Erialase emakeelse kirjanduse oled läbi lugenud?

Alusta ikka teooriast. Selle maht ei ole suur. Igal meistril on mingi oma käekiri, mis on erialaste võimaluste sees väga kitsas tee. Jääd paljust vajalikust ilma. Või siis pead paljude meistrite juures käima. Tehnoloogiaid ja materjalide omadusi uuri kirjandusest, töövõtteid ammuta meistritelt.
Vasta