uus vesibaasil pinotex

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
fgh
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas fgh »

pehmo kirjutas: 13 Dets 2017, 22:09 Nii, sain teada, et isa oli seda Pinotexi ostnud.
https://www.bauhof.ee/pinotex-classic-m ... -1l-469564
Selle kohta on tõesti öeldud vesibaasil.

Samas selle kohta on öeldud lahustibaasil.
https://www.bauhof.ee/pinotex-ultra-mahagon-1l-014092

Siis peaks see ultra mahagon äkki lahendus olema või ikka midagi valesti?

Selle uurisin nüüd ise välja, vaadates vana ja uut Pinotexi purki.
Jah teil oli siin tõesti vastus olemas, aga kuna muud teemast välja mölinat ja soga oli niipalju, siis ei eristanud ma ära, et see ongi vana hea lahustibaasil Pinotex.
Kas saate nüüd aru, et tuleb rääkida asjast konkreetselt, mitte jahuda muust?

Kui ma küsisin nõu, oleks kohe tulnud öelda, et lahustibaasil Pinotex on alles ja selle nimi on Pinotex Ultra Mahagon ning oleksite andnud ka kohe lingi.
Muu mulina oleks võinud kõik ära jätta ja mul olekski teema ammendatud olnud, nüüd aga siinsete mölisejate ja ilkujate pärast pidin ikka ise järeldusele jõudma.

Saate te aru, et kui muud müra on niipalju, siis ei ei pruugi oluline info välja kosta?

Kuidas teile meeldiks, kui küsite kuidas mingil autol rattalaagrit vahetada ja teemas hakatakse sinu kallal mölisema ja rääkima sellest, et et osta uus auto, aga lahendust pakutakse napilt ja muu müra seest ei paista see korralikult välja.


Esimene postitus oli asjalik, mis mu teemale siin vastati.
Aga ma toon kohe näite, kuidas oleks pidanud siinne teema mölisemise asemel kulgema, alustan enda esimesest postitusest siin.


Kuna siin värvid öeldud oli, siis küsin siit.
Kindlasti olete kursis, et juba hea mitu aastat on pinotex vesibaasil.
Tulemus on selline, et vanasti sain pinotex mahagoni suvalt kanda õues puidu peale, panin kasvõi kõvasti peale ja ikka imendus kenasti vastu ja imendus puidu sisse ning kestis aastaid, imeline asi.
Nüüd, aga uus vesibaasil, see jääb kuidagi pinnale ja hakkab kooruma, olen täitsa mures, mida teha?
Mida ma peaksin tegema, et saada puidule sama hea kaitse, nagu vanasti sai pinotex mahagoniga.
Trepiastmeid oli sedasi väga hea teha näiteks väljas.


Vastaja:
Lahustibaasil Pinotex on täiesti alles, proovi seda, kas aitab.
https://www.bauhof.ee/pinotex-ultra-mahagon-1l-014092


Alles siis oleks võinud siia juurde rääkida, selle tootega seonduvat tarka juttu.


Ausalt öeldes on see Teie postitus väga hea kogu teema sisukokkuvõte. Ühesõnaga kirjeldate iga postitutust ühe lausega. Kuidas Teile öeldi, et vale toode ostetud ja õige toode on lahusti baasil ning õige toote nimi on Ultra, samuti toote välja netilingid , mis Teile on jagatud. Täielik müstika, kui hästi oskate selged ja konkreetsed laused veel pikemaase teksti sisse põimida.

Üldiselt ma pole ammu tsirkuses käinud, aga Teile olen nõus lõuna välja tegema, et Teiega silmast-silma kohtuda ....
appi
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas appi »

fgh kirjutas: 16 Nov 2017, 14:45 Arusaamatuks jääb see küsimus. Pinotexil on ka lahustibaasil sodi olemas. Sama saast nagu see alati on olnud, ostke seda ja kasutage rõõmsalt edasi. Miks tahate, siis veebaasil osta?
Üldiselt soovitaks kasutada muid tooteid, aga kahjuks selle pinotexi peale mingit ajas kestvat lahendust peale leiutada on raske. Jäätegi iga 5 aasta tagant võõpama maja.

Ultra oli vist toote nimi. Korralikus ehituspoes olemas, näiteks Espak Tallinn värviosakond.
meelis11 kirjutas: 23 Nov 2017, 23:46 joppen puhh, öeldi ju mitu korda, et "vana hea" pinotex on ultra nime all olemas, minge Espakissse ja küsige sealt.

tegin googles otsingu ja ka bauhofis on olemas, siin on link ka, toimeaine lahusti: https://www.bauhof.ee/pinotex-ultra-mahagon-10l-014093

k-rauta ka, ja muud ehituspoed andsid vasteid. otsimisele kulus 1-2min, siia vastuste kirjutamise ajaga oleksid juba mõnes poes ära käinud ja selle trepi sisse "määrinud" :D
https://www.k-rauta.ee/p/puidukaitsevah ... n-10l/2r8h
fgh kirjutas: 25 Nov 2017, 20:27 Minge poodi ja ostke See purk ära, isegi netipood antud, et poodi reaalselt minema ei peaks. Täielik müstika see heietamine siin
pehmo kirjutas: 13 Dets 2017, 22:09
Vastaja:
Lahustibaasil Pinotex on täiesti alles, proovi seda, kas aitab.
https://www.bauhof.ee/pinotex-ultra-mahagon-1l-014092


nagu sünonüümide tsiteerimine õigekeelsussõnaraamatust :D kõik laused samad, aga üks läks kuu aega aega :D
juudas
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 174
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

Küülaline kirjutas: 13 Dets 2017, 23:25
pehmo kirjutas: 13 Dets 2017, 22:09Kas saate nüüd aru, et tuleb rääkida asjast konkreetselt ... Kui ma küsisin nõu, oleks kohe tulnud öelda ... kuidas oleks pidanud siinne teema mölisemise asemel kulgema
Foorumis EI PEA mitte keegi vastama ega midagi KOHE ütlema.
Jah ei pea vastama, aga möliseda pole ka vaja, kui midagi tarka ja teemakohast öelda pole, siis olgu vait.
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 174
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

Urmas kirjutas: 13 Dets 2017, 23:01
pehmo kirjutas: 13 Dets 2017, 22:09 Kui ma küsisin nõu, oleks kohe tulnud öelda, et lahustibaasil Pinotex on alles ja selle nimi on Pinotex Ultra Mahagon ning oleksite andnud ka kohe lingi.
Muu mulina oleks võinud kõik ära jätta ja mul olekski teema ammendatud olnud, nüüd aga siinsete mölisejate ja ilkujate pärast pidin ikka ise järeldusele jõudma.

Saate te aru, et kui muud müra on niipalju, siis ei ei pruugi oluline info välja kosta?
See, mida ma praegu ütlen, ei ole mitte ülbus, vaid otsekohesus- sa oled ikka päris sooda!
Sulle anti viide Pinotex kodulehele(mina), sulle öeldi otse(fgh), et toote nimi on Ultra ja sa ikka ajad oma joru. Mille kuradi pärast peab osadele kõik läbi nämmutama ja siis suhu toppima? Endal ei ole mõistust guuglis sorida? Ja veel- kui on teada, et toote üldnimetus on Pintex, siis mille kuradi pärast sa otsid tooteinfot mingite poodide kodulehtedelt kui Pinotexil on oma kodukas olemas ja paari hiirekliki kaugusel ka toode Ultra koos sobivate valmistoonidega, mille hulgas ka Ultra Mahagon. Selle oleks võinud kodutööna ära teha ning alles siis isale kirja kaasa anda ja ta poodi saata.
Näete nüüd, armasad foorumlased, siinne teema on ehe näide, mis juhtub kui lumehelbekeste põlvkond peale feissbuugi ja insta enam arvutiga midagi rohkemat teha ei oska. :)
Järeldusele sa võisid ju jõuda, aga peale endale käki kokkukeeramist sa selle järeldusega nagunii midagi teha ei oska. :)
Sina oled paras sooda, ütlesin ju, müra seest ei paista vajalik info välja, milleks on vaja möliseda?
Jah ülbe oled sa tõesti.
Saa juba aru, et ma ei tea värvidest muhvigi, miks ma muidu siia küsima tulin?
Kui ma värvidest midagi teaksin, ei tuleks ma siia küsima.
Õnneks sain ühendust inimesega, kes värvidest tõesti midagi jagab ja seletas mulle kenasti kõik ära, pidi ka vesibaasil asi olemas olema, mis selle vana pinotexi peale hakkab, samuti see lahustibaasil pidi hakkama.

Teatud sort inimesi foorumites on sellised, kellel kas pole midagi tarka öelda või siis nad millegipärast peavad mölisema.
Sinu mölinast ja ülbitsemist ei paistnud vajalik jutt välja.
Jah peab küll nämmutama asjad täpselt ette ära, sest ma ei jaga värvidest midagi.
Kui sa selleks võimeline pole, siis palun ära kirjuta siia foorumisse enam, või vähemalt ära kirjuta enam minu teemadesse.
Ma hakkan üha enam aru saama ,et siin foorumis asjalikke vastuseid saab ülivähe, ilmselt asjalikud inimesed ei viitsi kirjutada, kuna teavad, et sinusugused hakkavad ülbitsema ja mölisema.
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 174
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

fgh kirjutas: 13 Dets 2017, 23:33
pehmo kirjutas: 13 Dets 2017, 22:09 Nii, sain teada, et isa oli seda Pinotexi ostnud.
https://www.bauhof.ee/pinotex-classic-m ... -1l-469564
Selle kohta on tõesti öeldud vesibaasil.

Samas selle kohta on öeldud lahustibaasil.
https://www.bauhof.ee/pinotex-ultra-mahagon-1l-014092

Siis peaks see ultra mahagon äkki lahendus olema või ikka midagi valesti?

Selle uurisin nüüd ise välja, vaadates vana ja uut Pinotexi purki.
Jah teil oli siin tõesti vastus olemas, aga kuna muud teemast välja mölinat ja soga oli niipalju, siis ei eristanud ma ära, et see ongi vana hea lahustibaasil Pinotex.
Kas saate nüüd aru, et tuleb rääkida asjast konkreetselt, mitte jahuda muust?

Kui ma küsisin nõu, oleks kohe tulnud öelda, et lahustibaasil Pinotex on alles ja selle nimi on Pinotex Ultra Mahagon ning oleksite andnud ka kohe lingi.
Muu mulina oleks võinud kõik ära jätta ja mul olekski teema ammendatud olnud, nüüd aga siinsete mölisejate ja ilkujate pärast pidin ikka ise järeldusele jõudma.

Saate te aru, et kui muud müra on niipalju, siis ei ei pruugi oluline info välja kosta?

Kuidas teile meeldiks, kui küsite kuidas mingil autol rattalaagrit vahetada ja teemas hakatakse sinu kallal mölisema ja rääkima sellest, et et osta uus auto, aga lahendust pakutakse napilt ja muu müra seest ei paista see korralikult välja.


Esimene postitus oli asjalik, mis mu teemale siin vastati.
Aga ma toon kohe näite, kuidas oleks pidanud siinne teema mölisemise asemel kulgema, alustan enda esimesest postitusest siin.


Kuna siin värvid öeldud oli, siis küsin siit.
Kindlasti olete kursis, et juba hea mitu aastat on pinotex vesibaasil.
Tulemus on selline, et vanasti sain pinotex mahagoni suvalt kanda õues puidu peale, panin kasvõi kõvasti peale ja ikka imendus kenasti vastu ja imendus puidu sisse ning kestis aastaid, imeline asi.
Nüüd, aga uus vesibaasil, see jääb kuidagi pinnale ja hakkab kooruma, olen täitsa mures, mida teha?
Mida ma peaksin tegema, et saada puidule sama hea kaitse, nagu vanasti sai pinotex mahagoniga.
Trepiastmeid oli sedasi väga hea teha näiteks väljas.


Vastaja:
Lahustibaasil Pinotex on täiesti alles, proovi seda, kas aitab.
https://www.bauhof.ee/pinotex-ultra-mahagon-1l-014092


Alles siis oleks võinud siia juurde rääkida, selle tootega seonduvat tarka juttu.


Ausalt öeldes on see Teie postitus väga hea kogu teema sisukokkuvõte. Ühesõnaga kirjeldate iga postitutust ühe lausega. Kuidas Teile öeldi, et vale toode ostetud ja õige toode on lahusti baasil ning õige toote nimi on Ultra, samuti toote välja netilingid , mis Teile on jagatud. Täielik müstika, kui hästi oskate selged ja konkreetsed laused veel pikemaase teksti sisse põimida.

Üldiselt ma pole ammu tsirkuses käinud, aga Teile olen nõus lõuna välja tegema, et Teiega silmast-silma kohtuda ....
Ütlesin ju, kuna siin möliseti niipalju ja räägiti teemast mööda, siis ei paistnud vajalik info enam välja.
Ega ma ei võta kuigi tõsiselt ka inimesi, kes mölisevad ja ülbitsevad, mistõttu nende antud linke ma ka suurema huviga ei vaadanud.
Veel enam, kuna nende linkide kohta ei antud ka piisavalt otsest infot.
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 174
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

appi kirjutas: 13 Dets 2017, 23:51
fgh kirjutas: 16 Nov 2017, 14:45 Arusaamatuks jääb see küsimus. Pinotexil on ka lahustibaasil sodi olemas. Sama saast nagu see alati on olnud, ostke seda ja kasutage rõõmsalt edasi. Miks tahate, siis veebaasil osta?
Üldiselt soovitaks kasutada muid tooteid, aga kahjuks selle pinotexi peale mingit ajas kestvat lahendust peale leiutada on raske. Jäätegi iga 5 aasta tagant võõpama maja.

Ultra oli vist toote nimi. Korralikus ehituspoes olemas, näiteks Espak Tallinn värviosakond.
meelis11 kirjutas: 23 Nov 2017, 23:46 joppen puhh, öeldi ju mitu korda, et "vana hea" pinotex on ultra nime all olemas, minge Espakissse ja küsige sealt.

tegin googles otsingu ja ka bauhofis on olemas, siin on link ka, toimeaine lahusti: https://www.bauhof.ee/pinotex-ultra-mahagon-10l-014093

k-rauta ka, ja muud ehituspoed andsid vasteid. otsimisele kulus 1-2min, siia vastuste kirjutamise ajaga oleksid juba mõnes poes ära käinud ja selle trepi sisse "määrinud" :D
https://www.k-rauta.ee/p/puidukaitsevah ... n-10l/2r8h
fgh kirjutas: 25 Nov 2017, 20:27 Minge poodi ja ostke See purk ära, isegi netipood antud, et poodi reaalselt minema ei peaks. Täielik müstika see heietamine siin
pehmo kirjutas: 13 Dets 2017, 22:09
Vastaja:
Lahustibaasil Pinotex on täiesti alles, proovi seda, kas aitab.
https://www.bauhof.ee/pinotex-ultra-mahagon-1l-014092


nagu sünonüümide tsiteerimine õigekeelsussõnaraamatust :D kõik laused samad, aga üks läks kuu aega aega :D
juudas
Esiteks ei jaga ma värvidest muhvigi ja teiseks ei saanud ma aru, et see on vana hea Pinotex.
See on see, kui kukutakse mölisema, selle mölina seest ei kosta enam õige info välja ja oleks pidanud rääkima konkreetsemalt.
See on selle süü, et kukutakse rääkima asjast, mida ei küsitudja veel takkapihta mölisema, selliseid inimesi ei võta ma lisaks kuigi tõsiselt.
Ma ei kannata "spetsialiste" kes oskavad peamiselt möliseda, selliseid piisavalt nähtud, kes on väga ülbed ja üleolevad ja sõimavad iga inimest, kui tal sel alal professor ei ole, midagi küsida ka ei saa, kohe kukuvad mölisema.
Andresto
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 737
Liitunud: 29 Nov 2008, 00:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 39 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Andresto »

pehmo kirjutas: 14 Dets 2017, 13:55
See on see, kui kukutakse mölisema, selle mölina ....
... ja veel takkapihta mölisema, ....
Ma ei kannata kes oskavad peamiselt möliseda, ... väga ülbed ja üleolevad ja sõimavad iga inimest, ... kohe kukuvad mölisema. [/quote)

Võta see "vana hea purk" kaasa ja mine näita end koos selle purgiga arstile.
Ilmne üledoos. Andres
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Urmas »

pehmo kirjutas: 13 Dets 2017, 22:09 Ma hakkan üha enam aru saama ,et siin foorumis asjalikke vastuseid saab ülivähe, ilmselt asjalikud inimesed ei viitsi kirjutada, kuna teavad, et sinusugused hakkavad ülbitsema ja mölisema.
No vähemalt on aru saada, et sa saad aru, millest keegi aru saab ja millest ei saa aru, aga võimalik et sa peaks endamisi veel mõningaid selle arusaamise tahke siiski arutama, et asjadest õigesti aru saada.

Ahjaa, veel, lolliks tehakse ennast reeglina omast materjalist!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta