Põrandaliistud

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Maria123
külaline

Põrandaliistud

Lugemata postitus Postitas Maria123 »

Tere,

Olen üürikorteris ja siin on põrandaliistud seinaküljest lahti, varem pandud liimiga. Ma arvan,et on liim, selline valge paksem mass.

Kuidas selle puhtaks saaks ja mis liimi/seguga neid tagasi pannakse?

Aitäh
meelis11
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 410
Liitunud: 25 Apr 2016, 14:57
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Põrandaliistud

Lugemata postitus Postitas meelis11 »

Ma küsiks esmalt korteri omanikult, et millega pandud. Tegelikult oleks/võiks see üldse teme asi olla need uuesti kinnitada.
Maria123
külaline

Re: Põrandaliistud

Lugemata postitus Postitas Maria123 »

Need liistud,mis lahti , on näha, et varasemalt kinnitatud mingi paksema valge seguga. Kui omanikuga sellest rääkisin, arvas, et peaksin ise selle teemaga tegelema. Seepärast uurin,mis asi oleks kasulikum sinna panna, et nad püsiks ka.
Maria123
külaline

Re: Põrandaliistud

Lugemata postitus Postitas Maria123 »

Maria123 kirjutas: 20 Juul 2017, 09:09 Need liistud,mis lahti , on näha, et varasemalt kinnitatud mingi paksema valge seguga. Kui omanikuga sellest rääkisin, arvas, et peaksin ise selle teemaga tegelema. Seepärast uurin,mis asi oleks kasulikum sinna panna, et nad püsiks ka.
Peaks olemas olema ka spetsiaalsed liistunaelad,eks? Aga neid ei tohtinud vist lõpuni sisse lüüa?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Põrandaliistud

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Maria123 kirjutas: 20 Juul 2017, 08:37 Kuidas selle puhtaks saaks ja mis liimi/seguga neid tagasi pannakse?
Puhtaks saab mehaaniliselt ettevaatlikult kraapides, aga liimi/seguga pole neid mõtet tagasi panna, sest lööb uuesti lahti. Vaja on mingit kindlamat kohtkinnitust nagu läbi liistu peenike kruvi tüüblisse kinnitatuna ja kruviaugu saab mõne toonitud hermeetikuga ära peita. Lugedes üürileandja suhtumist liistumuresse, ei hakkaks ise samuti liigselt punnitama ega aukude peitmisega vaeva nägema ja sinule nähtavad kruvikohad liistus ei tohiks pöördumatuid psühhotraumasid, mis ei allu hilisemale ravile, tekitada. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta