soojustusplaat korterisse .

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
DannuDannu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 18 Mai 2017, 20:02

soojustusplaat korterisse .

Lugemata postitus Postitas DannuDannu »

Tere

Ma olen pikalt uurinud ja jutud on positiivsed ning negatiivseid inimeste arvamuseid .. ja sooviksin ka teilt arvamuseid kuulda.

korter väliselt on soojustamatta ja ilmselt ühistu ka ei tee välisoojustust korterit .. seega mõtlesin sissetööd teha sellist soojustusplaat panna https://www.baumax.ee/et/spu-anselmi-kipsilevya-eriste et karkasside vahel
tuleb klaasvillad ja peale kinnitada soojustusplaat siis peaks korter sees soojus piisavalt olema et külm õhk ei saa sisse tulla ja soe õhk ei saa välja minna ,et tuba hoiab rohkem sooja ? mis te muidu arvate sellest ?

parimat Daniel.
tonxx
külaline

Re: soojustusplaat korterisse .

Lugemata postitus Postitas tonxx »

1.
Olen näinud korterit, mis soojustati seestpoolt, pakkettaknad, korralik uks, kuna oli tegemist esimese korrusega. siis soojustati ka põrandaalune.
Värske õhu juurdevool käis ainult läbi akende, mis olid muidugi kinni.
Aknapõsed hallitasid, aknad olid pidevalt märjad.
Toas oli kerge seene-mulla lõhn.
Elanikud olid pidevalt haiged, köhisid, silmad peas punased.

2.
Isiklik kogemus.
Radiaator oli seina sisse süvendatud, radika tagune sein külm.
Otsustasin süvendisse panna 10cm peno, ääred makroga kinni, OSB peale.
Aasta jooksul kukkus ära välis seinas olev krohv.


Kas sa suudad selliseid tagajärgi vältida?
clondike
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 376
Liitunud: 10 Jaan 2015, 21:13
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 9 korda

Re: soojustusplaat korterisse .

Lugemata postitus Postitas clondike »

Mnjah. Siin foorumis on lugematul hulgal teemasid, miks seest ei soojustata. Eriti miks ei näpita kivimaja seespoolt. Ja kui ei usu, lappa Kodutunde saate kordusi. Ühes eelmise aasta saates lõhkusid nad sellise kompoti kolhoosiaegsest kivimaja korterist välja. Villaga oli soojustatud, vent avad kenasti kinni müüritud. Karm pilt oli.
fgh
külaline

Re: soojustusplaat korterisse .

Lugemata postitus Postitas fgh »

clondike kirjutas: 20 Mai 2017, 14:44 Mnjah. Siin foorumis on lugematul hulgal teemasid, miks seest ei soojustata. Eriti miks ei näpita kivimaja seespoolt. Ja kui ei usu, lappa Kodutunde saate kordusi. Ühes eelmise aasta saates lõhkusid nad sellise kompoti kolhoosiaegsest kivimaja korterist välja. Villaga oli soojustatud, vent avad kenasti kinni müüritud. Karm pilt oli.
Oskate täpsemalt viidata konkreetse saate peale ? On kusagil järelvaadatav, päris aastate kaupa seda saastaehituse saadet ei tahaks vaadata otsides.
clondike
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 376
Liitunud: 10 Jaan 2015, 21:13
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 9 korda

Re: soojustusplaat korterisse .

Lugemata postitus Postitas clondike »

Täpset saadet ei oska ma siinkohal välja käia. Aga kui on tõsine huvi selle konkreetse saate kohta, siis usun, et saatetiimi FB lehelt saab infot neilt. Aga sportlikust huvist hakkan ise ka otsima. Oli sissepoole vill pandud kipsi taha ja see oli puha vettind. Kõik hallitas ja lapsed olid allergilised. Annan teada, kas leian üles.
clondike
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 376
Liitunud: 10 Jaan 2015, 21:13
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 9 korda

Re: soojustusplaat korterisse .

Lugemata postitus Postitas clondike »

Meest sõnast, härga sarvest. lappasin mis ma lappasin neid saateid, aga üles leidsin. Link: http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=30956 Peab vist enamjaolt kogu saate ära vaatama, episooditi näitab huvipakkuvaid kaadreid. Muidugi see, mida saatemeeskond asenduseks paneb seal soojustuse koha pealt, olgu juba targemate kommenteerida - SPU plaat kiviseinale sisepoole pole ka just teab mis ohutu lahendus.
Vasta