Värvide käitumine veeavarii korral.

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
hundux
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 10 Jaan 2014, 16:23

Värvide käitumine veeavarii korral.

Lugemata postitus Postitas hundux »

Parasjagu enne värvimisele asumist toimus ülemise naabri korteris veeavarii. Õnneks saadi kiiresti jaole ja vett väga palju minu juurde ei jõudnud. Kuna mul oli avarii piirkonnas kasutatud niiskuskindlat kipsplaati ja niiskuskindlat pahtlit, siis üllatus-üllatus, mingeid kahjustusi minu jaoks ei tekkinudki.

Sellega seoses küsimus, et kui mul oleks pind juba värvitud olnud, kas siis oleks olnud mingeid erinevusi värvide käitumises? Kas mõni värv elaks veeavarii üle väiksemate kajustustega? Tegemist köögi ja vannitoaga, nii et värv peaks olema nagunii niiskuskindel ja puhastatav.
villu20
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 151
Liitunud: 09 Sept 2011, 19:15
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Värvide käitumine veeavarii korral.

Lugemata postitus Postitas villu20 »

No krt seda teab!!! :scratch: Oleks tädil..... :lol:
americanvoice
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Dets 2014, 20:57

Re: Värvide käitumine veeavarii korral.

Lugemata postitus Postitas americanvoice »

V2rvid k2ituvad erinevalt vee kahjustuse korral t2pselt oskab seda ainult kohalik maaler oelda kes kohalike v2rvidega kursis mis paremini vastu peaks. Kuna kysimus juba pikemat aega vastamata siis tuleb sellele ise vastus anda sest eestis puuduvad maalrid kes sellele kysimusele midagi kosta oskavad peale yhe ropendaja kes s6imama tuli.
Flat ehk matid v2rvid peavad v2hem vastu m6ranemiste ja rapendamiste vastu. Semiglossid ja l2ikega v2rvid mida rohkem l2iget peavad tunduvalt paremini vastu ja ei m2rgu nii kergelt ega ime vett ega lase hilisemal auru tekkel niih2sti l2bi minna alumiste kihtideni jne.

Julgeb m6ni eesti maalri velleke vastupidist v2ita?
Vasta