Mis firma värve kasutate?

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Rutt
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 189
Liitunud: 04 Sept 2008, 09:32
On tänanud: 1 kord

Mis firma värve kasutate?

Lugemata postitus Postitas Rutt »

Mis firmade värve kasutate teie, kes seda värvimistöid igapäevaselt teete või üldse olete hiljuti remondiga kokku puutunud? Mõtlen tavalisi sisetööde veepõhiseid seina- ja laevärve. 10 aastat tagasi tehtud korteriremont vajab värskendust ja tookord sai kõik tehtud Vivacolori värvidega. Nüüd jalutan poes Vivacolori ja Sadolini riiulite vahel, samas on mitmeid teisi tootjaid ka. Alpina, Eskaro, Espakis on seal tagapool veel mingid, ma isegi ei tea kas peaks seal vaatama... No et mida te soovitate, kas on mingid vähem popid tootjad, kellel hinna-kvaliteedi suhe hästi paigas ja tasuks kaaluda?
Poes küsides juhatati kohe Sadolin Bindo juurde.
ameerikah22l
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 24 Okt 2014, 20:12

Re: Mis firma värve kasutate?

Lugemata postitus Postitas ameerikah22l »

Tervist. Mina kasutan sherwin williams'i v2rve. Sherscrub on odavaim neil umbes 20 rutsi gallon. Duration ja pro classic on umbes 55 rutsi ja kallima klassi v2rvid. Kvaliteet textuuri pritsimise kohapealt ja katmis omaduste poolest v2ga head v2rvid. Kui on voimalust siis soovitan proovida
euromaaler jr
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2014, 16:55
Asukoht: sotsialistlik kuningriik, Stockholm
On tänatud: 1 kord

Re: Mis firma värve kasutate?

Lugemata postitus Postitas euromaaler jr »

tere Rutt,
oma eriti erilistele klientidele värvin vahest inglise F&B toodanguga. See nagu elitaarne ja maksujôulised kunded ja need kes GB elanud peavad sest lugu. http://eu.farrow-ball.com/#1
P-Euroopa värvitootja turul laiutab ûks hiiglane. Ta kontrollib paljusid brände. Olen tähelepannud, et isegi maalri prod ei orjenteeru, kes on toote omanik. . .Sellisest suundumusest on kurb täheldada.
Muidu on Rootsis liider Alcro.
Tänud ameerika kommentaarile ;=)
We Learn, We Lead
euromaaler jr
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2014, 16:55
Asukoht: sotsialistlik kuningriik, Stockholm
On tänatud: 1 kord

Re: Mis firma värve kasutate?

Lugemata postitus Postitas euromaaler jr »

täpsustaks ameerika häälele ûlevaadet US turuliidritest.
selle kommi pûhendan ukrainlastele. neile kellelt vôetud vägisi putinlaste poolt jôulurahu.

niisiis:

-Sherwin Williams
-Dunn Edwards
-Vista Paints
-Devoe
-Duron
-Behr
-Benjamin Moore
-Cabot
-Glidden
-ICI Dulux
-Miniwax
-Ralph Lauren

Häid Jôule maalritele! Eriti Harju- ja Pärnumaa omadele.
We Learn, We Lead
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: Mis firma värve kasutate?

Lugemata postitus Postitas Imelik »

Ma usun... härrased, et teemaalgataja hindab kõrgelt Teie abivalmidust, valgustamaks teda oma koduturgudel toimuvaga. Siiski kahtlustan, et peeti silmas Eesti turul leiduvat.
Lisaks... ei ole argument - mina kasutan (kuigi teemaalgataja seda ka küsis)- vaid mille poolest on hea või meeldib? Viimast loeks isegi.
Teemaalgatajale. Ma ei ole maaler ja seetõttu ei oska eelistusi seada, aga kindlalt on parem värv ka kallim. Seega tuleks määratleda hinnaklass ja sealt teha valik?
"Sisetööd ja veepõhised" on muidugi tore... aga lisaks on veel puhastatavus, aluspind, läikeaste jne.
Ehk mida konkreetsem on küsimuse püstitus, seda sisukamad on vastused..... arvan ma.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Mis firma värve kasutate?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kuna üks väljamaine maaler oskas siin foorumis kõik ilusa ära rikkuda, siis kadus igasugune isu siseviimistluse teemas midagi kommenteerida, aga nüüd tundub, et on jälle rahulikumaks jäänud.
Minu eelistused on Vivacolor, Tikkurila või Caparol. Need on kohe kasutusvalmis, ainult korraks ülesegamise vaev ja seina.
Hiljuti astusin jälle Sadolini reha otsa. Enne oli värvitud valgega, aga parajagu määrdunud, värvisin 2x Sadolini valgega üle ja ikka kumas läbi nagu oleks 1x värvitud. Seinavärvina on Sadolin minu puhul välistatud või äärimsel juhul muude variantide puudumisel olen sunnitud sellega tegema.
Ainuke, mida Sadolini omadest julgen soovitada, on laevärv Innetak ja võib-olla ka effektvärvid vms., ei mäleta enam täpselt, mida olen proovinud effektvärvidest.
Eriti intesiivsete toonide puhul soovitan soojalt Caparoli valikust Indeko-Plus ja ei pea kahetsema selle veidi kõrgemat hinda. Erksaid toone odavama klassi värvidega võib jäädagi värvima.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
americanvoice
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Dets 2014, 20:57

Re: Mis firma värve kasutate?

Lugemata postitus Postitas americanvoice »

Kas mitte ei saanud siseviimistlus foorumi k6ige ilusa riknemine alguse ikkagi sellest kui velled mehi sprotikaanega n6uka aegseid v2rvipurke avama 6hutasid?
Ainsad kysimused mida teema algataja kysis olid millseid profi v2rve kasutate ja millistel oleks kvaliteedi hinna suhe paigas. Sherwin willams mai ytle et on maailma parim v2rv aga kvaliteedi hinna suhe on v2ga hea. L2ikeid saab pea k6igile interior v2rvidele valida flat/matte. Egshell/satin. Semigloss/highgloss ja m6nedel produktidel on neid isegi rohkem. Pro classic by SW on yks parimaid v2rve mida ma n2inud kasutand yldse olen. Tilkumine pritsimine minimaalne v2rvi viskoosus on kasutaja s6bralik puhastamine lihtne vee baasil. Lisaks on tal ka v2ga head hilisemad valguvus omadused ei teki rulli jutte ja trimmide peal pintsli jutte need valguvad eriskumnaliselt ilusaks ise ja p2rast n2eb v2lja nagu oleks pritsiga lastud. Tea millest selline huvi nyyd eesti maalri velledel juba kuu aega vana kysimuse suhtes
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Mis firma värve kasutate?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

euromaaler jr kirjutas:täpsustaks ameerika häälele ûlevaadet US turuliidritest...
niisiis:

-Sherwin Williams
-Dunn Edwards
-Vista Paints
-Devoe
-Duron
-Behr
-Benjamin Moore
-Cabot
-Glidden
-ICI Dulux
-Miniwax
-Ralph Lauren
americanvoice kirjutas:...Ainsad kysimused mida teema algataja kysis olid millseid profi v2rve kasutate ja millistel oleks kvaliteedi hinna suhe paigas. Sherwin willams mai ytle et on maailma parim v2rv aga kvaliteedi hinna suhe on v2ga hea. L2ikeid saab pea k6igile interior v2rvidele valida flat/matte. Egshell/satin. Semigloss/highgloss ja m6nedel produktidel on neid isegi rohkem. Pro classic by SW on yks parimaid v2rve mida ma n2inud kasutand yldse olen. Tilkumine pritsimine minimaalne v2rvi viskoosus on kasutaja s6bralik puhastamine lihtne vee baasil. Lisaks on tal ka v2ga head hilisemad valguvus omadused ei teki rulli jutte ja trimmide peal pintsli jutte need valguvad eriskumnaliselt ilusaks ise ja p2rast n2eb v2lja nagu oleks pritsiga lastud. Tea millest selline huvi nyyd eesti maalri velledel juba kuu aega vana kysimuse suhtes
Mitte ühtegi nimetatutest ei ole mina Eesti ehituspoodides müügil näinud. Milleks neid üldse soovitada kui ollakse kindlad, et Eesti on arengumaa ja siin selliseid värve ei müüda.
Käisin eile Berliini Bauhausis ja ka ei näinud ei näinud värviriiulite vahel ühtegi eelnimetatut. Kas Saksamaa on ka arengumaa? :scratch:
americanvoice kirjutas:Kas mitte ei saanud siseviimistlus foorumi k6ige ilusa riknemine alguse ikkagi sellest kui velled mehi sprotikaanega n6uka aegseid v2rvipurke avama 6hutasid? ...
Ma ei arvanudki, et sa said sellest konserviavaja soovitusest jäädava psühhotrauma. KMul hakkab tasapisi juba natuke kahju sinust.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
americanvoice
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Dets 2014, 20:57

Re: Mis firma värve kasutate?

Lugemata postitus Postitas americanvoice »

Jahh ega mina ka pole kuulnud edward dunn ega devoe ega vista ega duron paintsist. Need ei ole kindlasti siseviimistluse kohapealt mid westis yleyldiselt saadaval ja pole neist kunagi isegi kuulnud. Ylla ylla yhes6naga. Minu kandi tuntumad oleks ikkagi benjamin moore ja sherwin williams millede logodega s2rke ja riietust maalrid kannavad. M6lemad on ka yle usalised v2rvi companyd. Lisada v6iks veel et meil on siin tuntavad nimed behr valspar dutch boy pittsburgh paint glidden cabbot dulux ja minowax mis on ka midwestis esindatud.
See et m6ni eesti maalri velleke saksamaal k2is on muidugi igati tore n2htus. Kahjuks vist ei ole eesti velledel midagi peale soome rootsi austria l2bi k2imist ja mitte millegi kasuliku 6ppimise juures palju loota et sa saksamaalt leiad midagi mida sa kasulikuks peaksid voi suudaksid pigem 6ppida. Sest sulle meeldib ise ju knoffi tehase teste kogu perega oma algatuslikult teha ja oma 6ppimisv6imetust ylej22nud eesti maalri velledega jagada.
Eks reis l22ne saksa on igati yle pingutatud yhe korraliku n6uka aegse maalrile kujutan ette millist meele h2rmi eesti maalri velledele vois l22ne saksa pakkuda kui ehituspoest ei saagi discounted priceiga n6uka aegseid roostes v2rvi purke osta et neid konservi kaane avajaga lahti l6igata ja seina kytta. V6ibolla sa oleks pidand ikka ida saksa ehk DDR komosjoni poodi minema ehk oleks n6ukogude mentaloteediga maalri vellel v2hem meeleh2rmi.
Vasta