pesumasina ühendamine kraanikausi äravooluga

veevarustusega seonduvad teemad, samuti WC-d, heitvesi, septikud
r...
külaline

pesumasina ühendamine kraanikausi äravooluga

Lugemata postitus Postitas r... »

Tere,

Soov oleks ühendada pesumasin vannitoa kraanikausiga. Pesumasinal on äravoolu toru sellise pehmest kummist otsaga mis peaks mingi teise toru peale käima ning klambriga kinni. Kraanikaus äravoolutorul on veidi enne haisulukku aga miskine keermega ots. Panen kaasa pildi, et oleks paremini aru saada. Kas on olemas miskine vahejupp millega need otsad omavahel sobima panna?

Pilt: http://s29.postimg.org/knc80ts5y/20160411_201631.jpg
fgh
külaline

Re: pesumasina ühendamine kraanikausi äravooluga

Lugemata postitus Postitas fgh »

Seal peaks see jupp juba olema, praegu oli ilmselt kork lihtsalt ja jupp kadunud. Eraldi seda ei saa osta, ostad uue sifooni ja võtad jupi ning klambriga kinni. Võimalus ka toru sisse toppida ja teibi, liimiga kinni panna, aga jah maksab sama palju ja töökindlus...
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: pesumasina ühendamine kraanikausi äravooluga

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Aga kas seda juppi pildina siin kujutada ei annaks, et oleks lollidele puust ja punaseks?
Ma ise nikerdasin mingi jaburuse ka kuna mingit loogilist moodi see asi kokku ei käinud.
vanaema on sul veteran...
r...
külaline

Re: pesumasina ühendamine kraanikausi äravooluga

Lugemata postitus Postitas r... »

sashaobrok kirjutas:Aga kas seda juppi pildina siin kujutada ei annaks, et oleks lollidele puust ja punaseks?
Ma ise nikerdasin mingi jaburuse ka kuna mingit loogilist moodi see asi kokku ei käinud.
Iseenesest mahtus see pesumasina otsik päris täpselt sinna sisse ja jäi isegi mingil määral tihe. Ma praegu ta lihtsalt nii jätsingi ning vähemalt esimesel pesul oli ümbrus kuiv.
Samas ei tekkinud ka olukorda kus haisulukk poleks suutnud pesumasinast tulevat vett piisavalt kiiresti vastu võtta. Kui äravoolava vee tase tõuseks ühenduskohast kõrgemale, siis hakkaks kindlasti lekkima niiet tahaks ikka mingit viisakat lahendust.
r...
külaline

Re: pesumasina ühendamine kraanikausi äravooluga

Lugemata postitus Postitas r... »

Aga jah, googeldasin väheke ja arvatavasti peaks seal olema samasugune julla nagu sellel tootel:
http://www.sanmarket.ee/sifoonid-trapid ... usega.html

Iseenesest ma arvasin, et terve komplekt maksab rohkem. 4.74 selle eest maksta ning ainult üks jupp ära kasutada väga kahju ei olegi :D
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10617
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: pesumasina ühendamine kraanikausi äravooluga

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Saab osta ka kolmikut, millel pesumasina äravoolutoruga väljavõte. Igas ehituspoes polnud kuid mäletamist mööda Espakis oli kindlasti.
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: pesumasina ühendamine kraanikausi äravooluga

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

See allapoole kõver junn on ka minul köögi kraani all ja nõudepesukas selle otsa "lükatud" lihtsalt.
Aga sunnik löriseb ja koriseb jubedalt kui nõudekas vett välja pumpab.
Miski on ikka täitsa valesti mul.
vanaema on sul veteran...
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10617
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: pesumasina ühendamine kraanikausi äravooluga

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Korin tekib sellest et sul on muu kanalisatsioonitorustik vertikaalses osas valesti ehitatud. Üks abivahend on vaakumklapp, ostad selle kolmikuga otsa.
Vasta