Hoiatus soss sepa eest Keilas!!!!

Konnake
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 21 Juul 2017, 10:29

Hoiatus soss sepa eest Keilas!!!!

Lugemata postitus Postitas Konnake »

uks6.jpg
uks6.jpg (26.02 KiB) Vaadatud 1921 korda
uks4.jpg
uks3.jpg
uks3.jpg (24.06 KiB) Vaadatud 1921 korda
Uks2.jpg
Uks2.jpg (23.31 KiB) Vaadatud 1921 korda
Uks1.jpg
Uks1.jpg (23.09 KiB) Vaadatud 1921 korda
Tellisin Toomas Hiielt, nn omaarust eluaegselt puusepalt Keilas omale männipuidust siseukse.
Hind ei olnud just kõige soodsam kuid kuna oli vaja ruttu puitust siis olin nõus.
Tõi ukse ära, selle võttis vastu minu isa kes tasus raha ja sinna see uks jäi.
Kuna usaldasin nn meistrimeest ei läinud ka mina seda ust ennem vaatama kui tuli aeg uks ette panna ( nädal aega hiljem )ja mis pilt mulle siis avanes on ikka kole küll. Uks oli eemalt vaadates nagu uks ikka, kuid lähemalt vaadates ei kannata see täispuit ukse nime. Mitmest kohast oli uks lapitud kokkupressitud mööblipapiga. Kutsusin ust vaatama ka inimest kes tegeleb puiduga ja tema imestas et sellist ust on üldse võimalik teha kliendile tellimuse peale. Võtsin siis ühendust Toomas Hiiega kes eitas et selline asi pole võimalik. Kutsusin teda vaatama seda ust ja lubas isegi tulla. Möödus 2 nädalat ja polnud temast kippu ega kõppu. Helistasin siis uuesti. Enam telefonile ei vastatud ja tagasi ka ei helistatud. Kuna mul oli ka tema lauatelefoni number siis õnnestus sealt see mees tabada. Taas suured lubadused et tulen kohale ja vaatan üle selle ukse millega ma rahul ei ole. Möödus taas nädal ja nüüd ei võtnud see Toomas Hiie vastu enam ei laua ega ka mobiiltelefoni.
Lisatud pildid.

Ühesõnaga tahan kõiki häid inimesi hoiatada , kes ei soovi omale praak puidust uksi saada selle soss sepa eest.

TOOMAS HIIE telefon 53087220 ja lauatelefon 6780010
Vasta